Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΟΥ


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα,

είμαι αριστούχα απόφοιτη του παιδαγωγικού τμήματος δημοτικής εκπαίδευσης θεσσαολονικης και μένω στην Καλαμαριά. Αν ενδιαφέρεστε να με γνωρίσετε καλύτερα μπορώ να σας στείλω το βιογραφικό μου ή να επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά.Ευχαριστώ.

Ελσα 6972151090

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,ονομάζομαι Μαρία Παγώνη,κατοικώ μόνιμα στην περιοχή της Καλαμαριάς και είμαι απόφοιτη του τμήματος Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.Έχω ολοκληρώσει με άριστα την πρακτική μου άσκηση σε πρότυπο Νηπιαγωγείο της Ανατολικής Θεσσαλονίκης (Πανόραμα) και αγαπώ την ενασχόληση με τα παιδιά της νηπιακής ηλικίας καθώς και την οργάνωση δημιουργικών δραστηριοτήτων για την απασχόλησή τους ,αφού αυτό είναι και το αντικείμενο των σπουδών μου. Θα χαρώ πολύ αν επικοινωνήσετε μαζί μου στο τηλ. : 6958793227. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, ονομάζομαι Βασιλική Κατσαρού είμαι απόφοιτη παιδαγωγικού τμήματος δημοτικής εκπαίδευσης και μητέρα δύο κοριτσιών 1,5 χρονών και 6 μηνών. Αν ενδιαφέρεστε επικοινωνήστε μαζί μου στο παρακάτω τηλέφωνο: 6939480613.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για την αγγελία σας. Κατοικώ στο κέντρο της πόλης και είμαι 24 ετών απόφοιτη προσχολικής αγωγής. Αν θέλετε επικοινωνήστε μαζί μου στο 6978739894.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,ονομάζομαι Ιωάννα Αδαμίδου.Είμαι παιδαγωγός.Έχω αποφοιτήσει απο το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο,ασχολούμαι αρκετά χρόνια με την δημιουργική απασχόληση μικρών παιδιών.Μένω στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.Αν επιθυμείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου το τηλέφωνο είναι 6936317324.Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ονομάζομαι Ρανια Καλφοπουλου είμαι αποφοιτη βρεφονηπιοκόμος του τομέα υγείας και πρόνοιας και κατοικώ στην περιοχή Μ. Μπότσαρη , καταγωγή ελληνίδα

Εάν ενδιαφέρεστε παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου 6943119271. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας, είμαι η Πασχαλίνα και με ενδιαφέρει η αγγελία σας. Είμαι Νηπιαγωγός, απόφοιτη ΑΕΙ και θα ήταν χαρά μου να συνεργαζόμασταν. Διαθέτω ευγένεια, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα, δημιουργικότητα, ευχάριστη προσωπικότητα,αλλά και όρεξη για καθετί καινούριο. Είμαι οργανωτική, επικοινωνιακή και επίμονη. Λατρεύω τα παιδιά. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο email: [email protected] και στο τηλ. 6975594401. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ 4 ΕΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 3μμ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5μμ.

 

Καλημέρα! Θα με ενδιέφερε η θέση εργασίας αν φυσικά ισχύει ακόμη! Είμαι αριστούχος νηπιαγωγός (ΑΕΙ) με εμπειρία στη φύλαξη παιδιών και την προετοιμασία μαθημάτων για παιδιά δημοτικού! Ειδικεύομαι στην ψυχοκινητική αγωγή και το θεατρικό παιχνίδι. Κατοικώ στην ανατ. Θεσσαλονίκη. Τηλ. επικοινωνίας :6945603365 Άννα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,ονομάζομαι Αγγελική, 31 ετων,κάτοικος Ανατολικής Θεσαλονίκης και ειμαι πτυχιούχος του παιδαγωγικου τμήματος Νηπιαγωγών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων ενώ παράλληλα είμαι τριτοετής στο τμήμα Προσχολικής Αγωγής του Α.Τ.Ε.Ι Θεσσαλονίκης. Έχω πολυετή εμπειρεία σχετικά με τη φύλαξη και διαπαιδαγώγηση βρεφών και νηπίων.Ενδιαφέρομαι για τη θέση εργασίας που έχετε δημοσιεύσει.Αν θελετε μπορείτε να επκοινωνήσετε μαζι μου στην ηλεκτρονική μου διευθυνση [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα με ενδιαφέρει η θέση αν βέβαια ισχύει ακόμη. Είμαι απόφοιτη φιλόλογος του Αρiστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, με εμπειρία στη φύλαξη παιδιών και στη προετοιμασία μαθημάτων για παιδιά δημοτικού και γυμνασίου! Μένω στο κέντρο Θεσσαλονίκης και θα χαρώ πολύ να επικοινωνήσετε μαζί μου είτε μέσω τηλεφώνου στο 6972896059 είτε μέσω e-mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

Είμαι παιδαγωγός (απόφοιτος παιδαγωγικού τμήματος δημοτικής εκπαίδευσης ΑΠΘ και τελειόφοιτος φιλοσοφίας-παιδαγωγικής ΑΠΘ) και μένω στην Καλαμαριά.Θα ήθελα πολύ να συνεργαστούμε.

 

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου στο e-mail [email protected] ώστε να σας στείλω τον αριθμό μου.Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...