Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΧΑΝΙΑ


Recommended Posts

Καλημέρα σας!!

Είμαι πολύ καινούργιο μέλος αλλά έχω πολύ καιρό τώρα που για οποιαδήποτε πληροφορία χρειαστώ μου είστε πολύ χρήσιμες και σας διαβάζω συνέχεια!!!;)

 

Για τον λόγω αυτό αποφάσισα να ανοίξω αυτό το θέμα!:)

 

Με τον συζηγό μου πρόκειται να προχωρήσουμε σε εξωσωματική και λόγω του ότι είμαστε από Κρήτη σκεφτόμαστε πολύ σοβαρά το Μεσογειακό Κέντρο Γονιμότητας στα Χανιά όπου γιατρός είναι ο κ.Γιακουμάκης.

Ψάχνω λοιπόν πληροφορίες-εμπειρίες από το συγκεκριμένο κέντρο από κορίτσια που έχουν κάνει εκεί εξωσωματική για να με βοηθήσετε στην απόφασή μου!!!;);)

 

Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου είναι πολύ χρήσιμη!!!

Σας ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυριο εχω την εμβρυομεταφορα!!!!κ Ο θεος Βοηθος!!! αρχικα ηταν να παω στο παγνη ,αλλα πανω που εκλεισα ραντεβου τον πιασανε.απογοητευτηκα να σου πω την αληθεια αλλα σκεφτηκα οτι καθε εμποδιο για καλο!!εμαθα οτι ξεκινησε κ παλι εξωσωματικες.ειχε σταματησει για καπιο διαστημα! ειμαι στο γεννημα με τον ευριπιδη μαντουδη.κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη ,παρολο που δε ξερω το αποτελεσμα ακομα, για μενα δεν εχει σημασια!!αν η περιπτωση σου ειναι ευκολη κ το προβλημα δεν ειναι μεγαλο κανε την προσπαθεια σου εδω.αλλα αν δεν εχεις μεγαλα περιθωρια ηλικιακα ,μη ρισκαρεις!ειναι μια επιπονη κ ψυχοφθορα διαδικασια οποτε καντην με τον καλυτερο δυνατο τροπο!κ γω νομιζαν πως ειμαι ευκολη περιπτωση μιας κ ειμαι 24 χρονων κ ολα εδειχναν μια χαρα εκτος απο τις σαλπιγγες που ηταν βουλωμενες...κ ομως μπορω να σου πω οτι ζοριστηκα παρα πολυ να τελειωσω την διαδικασια κ εχω μονο 4 εμβρυα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

γεια σας κορίτσια...αν και ειναι η 1η φορά που γράφω στο φόρουμ το παρακολουθώ πάρα πολύ καιρό...

διανύω τον 6ο μήνα εγκυμοσύνης και είμαι πολύ χαρούμενη που επέλεξα το κέντρο εξοσωματικης του κυρίου Γιακουμακη...

τα καταφέραμε με την δεύτερη προσπάθεια βέβαια...στην αρχή ειμουν και εγώ πολύ επιφυλακτική,μια και δεν είμαι Χανιώτισσα αλλα εμπιστεύτηκα το ένστικτο μου...θα έκανα τα πάντα να αποκτήσω ένα παιδί και είπα <<ας ξεκινήσω,λοιπόν,απο τα Χανιά :-) και όπου με βγάλει

τελικά το κάναμε....

είμαι πολύ ευχαριστημενη από το προσωπικό αλλα και απο το οικονομικό κομμάτι. έχει καταπληκτικό εμβρυολόγο-άνθρωπο καθώς και ο κ. Γιακουμακης (αν και λίγο βαρύς στην αρχή ως άνθρωπος)είναι πολύ σωστοί επαγγελματιες.

 

δεν έχω κανένα πραγματικά παράπονο γιατί ειμουν θετική...έλεγα αν δεν πετύχει την 1η, τοτε στη 2η,κτλ....

απορώ με τις εντυπώσεις σας...αν θέλετε μου λέτε λεπτομέρειες...εύχομαι καλή επιτυχία στις επιλογές σας και σύντομα να γίνουμε όλες μανούλες...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κρίμα που διαβάζω τόσο κακά σχόλια για το κέντρο. Και σκέφτομαι να κάνω σε αυτό την εξωσωματική με άλλο γυναικολόγο όμως.2 γνωστές μου πέτυχαν με την πρώτη πάντως.τι να πω αυτά συμβαίνουν σε όλα τα κέντρα κ σε όλους τους γιατρούς.)

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κρίμα που διαβάζω τόσο κακά σχόλια για το κέντρο. Και σκέφτομαι να κάνω σε αυτό την εξωσωματική με άλλο γυναικολόγο όμως.2 γνωστές μου πέτυχαν με την πρώτη πάντως.τι να πω αυτά συμβαίνουν σε όλα τα κέντρα κ σε όλους τους γιατρούς.)

 

nikh-antwnia καλησπέρα. Εγω ειχα μια αποτυχημενη προσπαθεια τον προηγουμενο μηνα στο κεντρο αυτο - ηταν και η πρωτη προσπαθεια. Να σου πω την αληθεια μου εγω δεν εχω να πω κατι κακο παρολο που για μερες αναρωτιωμουν τι εφτεξε για τη δικη μου αποτυχια τελικα καταλαβα οτι ηταν θεμα τυχης.. εχω ακουσει πολυ καλα σχολια για το συγκεκριμενο κεντρο και θα συνεχισω να πηγαίνω- πιστη και επιμονη θελει. Δεν καταλαβα τι εννοεις με" αλλο γιατρο" ? εγω ηξερα οτι μονο ο Γιακουμακης το εχει. ευχομαι καλη τυχη και συντομα μανουλα.

Link to comment
Share on other sites

nikh-antwnia καλησπέρα. Εγω ειχα μια αποτυχημενη προσπαθεια τον προηγουμενο μηνα στο κεντρο αυτο - ηταν και η πρωτη προσπαθεια. Να σου πω την αληθεια μου εγω δεν εχω να πω κατι κακο παρολο που για μερες αναρωτιωμουν τι εφτεξε για τη δικη μου αποτυχια τελικα καταλαβα οτι ηταν θεμα τυχης.. εχω ακουσει πολυ καλα σχολια για το συγκεκριμενο κεντρο και θα συνεχισω να πηγαίνω- πιστη και επιμονη θελει. Δεν καταλαβα τι εννοεις με" αλλο γιατρο" ? εγω ηξερα οτι μονο ο Γιακουμακης το εχει. ευχομαι καλη τυχη και συντομα μανουλα.

 

Καλημέρα angels26. Σ'ευχαριστώ για τις πληροφορίες γιατί ομολογώ ότι προβληματίζομαι. Κρίμα για την ατυχή έκβαση. Πότε θα κ'άνετε την επόμενη προσπάθεια;Τι πρόβλημα έχετε;

Όταν λέω με άλλο γιατρό εννοώ ότι θα κάνει την μέρος της διαδικασίας ο γυναικολόγος μου πχ ωοληψία και τα υπόλοιπα στο κέντρο. Μου έχει πει ο γιατρός μου ότι έχει καλό βιολόγο το κέντρο του Γιακουμάκη.

Προς στιγμή περιμένω τα αποτελέσματα της σπερματέγχυσης που κάναμε και μετά βλέπουμε.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα angels26. Σ'ευχαριστώ για τις πληροφορίες γιατί ομολογώ ότι προβληματίζομαι. Κρίμα για την ατυχή έκβαση. Πότε θα κ'άνετε την επόμενη προσπάθεια;Τι πρόβλημα έχετε;

Όταν λέω με άλλο γιατρό εννοώ ότι θα κάνει την μέρος της διαδικασίας ο γυναικολόγος μου πχ ωοληψία και τα υπόλοιπα στο κέντρο. Μου έχει πει ο γιατρός μου ότι έχει καλό βιολόγο το κέντρο του Γιακουμάκη.

Προς στιγμή περιμένω τα αποτελέσματα της σπερματέγχυσης που κάναμε και μετά βλέπουμε.

 

Καλημερα! Το δικο μας προβλημα ειναι οτι ειναι λιγα τα σπερματοζοαρια που κινουνται και ειναι αρτια μορφολογικα. Σκεφτομαστε ξανα για Μαρτιο....καλη επιτυχια ευχομαι και να εισαι αισιοδοξη! Εχεις κανει αλλη προσπαθεια εξωσωματικης?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου σας διαβαζω και ομολογω οτι ειμαι λιγο μπερδεμενη!εγω μενω ηρακλειο και τη δευτερα εχω ραντεβου με τον κ.Δαφνη για να συζητησουμε!και εγω ξερω δυο περιπτωσεις που εμειναν εγκυες και μαλιστα με την πρωτη προσπαθεια!θα σας ενημερωσω για τις εντυπωσεις μου!

 

ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ σου ευχομαι να πετυχει η σπερ/ση και να εχεις μια θετικη χοριακη!

angels26 εμεις εχουμε ξαναμιλησει!!καλη επιτυχια και σε σενα στην επομενη προσπαθεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Το δικο μας προβλημα ειναι οτι ειναι λιγα τα σπερματοζοαρια που κινουνται και ειναι αρτια μορφολογικα. Σκεφτομαστε ξανα για Μαρτιο....καλη επιτυχια ευχομαι και να εισαι αισιοδοξη! Εχεις κανει αλλη προσπαθεια εξωσωματικης?

 

Κι εμάς μορφολογικά δεν είναι καλά κ στη σπερματέγχυση που κάναμε ο γυναικολόγος πήρε ένα μικρό δείγμα κ μας είπε ότι έχουν δυσμορφία κεφαλής κ δυσαρεστήθηκε. Για να μην μακρυγορώ εγώ θα αδιάθετησω σήμερα, αύριο οπότε αποτύχαμε. Η πρώτη μας εξωσωματική θα είναι. Στενοχωριέμαι πολύ ....

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμάς μορφολογικά δεν είναι καλά κ στη σπερματέγχυση που κάναμε ο γυναικολόγος πήρε ένα μικρό δείγμα κ μας είπε ότι έχουν δυσμορφία κεφαλής κ δυσαρεστήθηκε. Για να μην μακρυγορώ εγώ θα αδιάθετησω σήμερα, αύριο οπότε αποτύχαμε. Η πρώτη μας εξωσωματική θα είναι. Στενοχωριέμαι πολύ ....

 

Κουραγιο κοριτσακι μου. Ανασυγκροτήσου ψυχολογικα και βουρ για την επιτυχια. Εγω καταλαβα οτι ειχα πολυ αγχος σαν πρωτη φορα και δεν ηταν καλο..γι'αυτο σου λεω ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ μονο ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ . Ποτε σκεφτεστε για τη νεα προσπαθεια?

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο κοριτσακι μου. Ανασυγκροτήσου ψυχολογικα και βουρ για την επιτυχια. Εγω καταλαβα οτι ειχα πολυ αγχος σαν πρωτη φορα και δεν ηταν καλο..γι'αυτο σου λεω ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ μονο ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ . Ποτε σκεφτεστε για τη νεα προσπαθεια?

 

Δύσκολο αλλά πρέπει. Τον Μάρτιο περνάμε από επιτροπή.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Koritsia na eiste thetikes....apo thn ora pou apofasisate na mpeite se mia diadikasia to mono pou menei ek merous sas ektos apo th sinepeia einai h thetiki skepsi....

H eksosomatiki distixos einai kai thema tuxis....kai to leo ego pou emeina me thn 2hprospatheia eggios. Kalh epitixia koritsia.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου σας διαβαζω και ομολογω οτι ειμαι λιγο μπερδεμενη!εγω μενω ηρακλειο και τη δευτερα εχω ραντεβου με τον κ.Δαφνη για να συζητησουμε!και εγω ξερω δυο περιπτωσεις που εμειναν εγκυες και μαλιστα με την πρωτη προσπαθεια!θα σας ενημερωσω για τις εντυπωσεις μου!

 

ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ σου ευχομαι να πετυχει η σπερ/ση και να εχεις μια θετικη χοριακη!

angels26 εμεις εχουμε ξαναμιλησει!!καλη επιτυχια και σε σενα στην επομενη προσπαθεια!

 

Καλημέρα!:P

Πως σου φάνηκε το κέντρο koritsaki mou;

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!:P

Πως σου φάνηκε το κέντρο koritsaki mou;

 

κοριτσακι μου το κεντρο μου εκανε καλη εντυπωση,το ιδιο και ο γιατρος που μιλησαμε!μαλλον θα αποφασισω να παω εκει!αν τελικα το αποφασισω θα ξαναπαω τον Ιανουαριο να κανω ενα υπερηχο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακι μου το κεντρο μου εκανε καλη εντυπωση,το ιδιο και ο γιατρος που μιλησαμε!μαλλον θα αποφασισω να παω εκει!αν τελικα το αποφασισω θα ξαναπαω τον Ιανουαριο να κανω ενα υπερηχο!

 

Ο γυναικολόγος μου μου έχει πει ότι το συγκεκριμένο κέντρο έχει καλό εμβρυολόγο. Δεν ξέρω αν μίλησες με αυτόν ή με τον Γιακουμάκη.

Τι να πω. Θέμα τύχης είναι όλα.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γυναικολόγος μου μου έχει πει ότι το συγκεκριμένο κέντρο έχει καλό εμβρυολόγο. Δεν ξέρω αν μίλησες με αυτόν ή με τον Γιακουμάκη.

Τι να πω. Θέμα τύχης είναι όλα.

 

μιλησα με τον εμβρυολογο τον κ.Δαφνη.και εμενα μου εχουν πει καλα λογια για αυτον!τι να πω και εγω,αμα θελει να σου κατσει...

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με τον εμβρυολογο τον κ.Δαφνη.και εμενα μου εχουν πει καλα λογια για αυτον!τι να πω και εγω,αμα θελει να σου κατσει...

 

Πάντως όμως οι Χανιώτισσες φεύγουν από Χανιά και έρχονται Ηράκλειο ή Αθήνα κ υπάρχουν κ Ηρακλιώτισσες όπως εσύ που έρχονται Χανιά. Σπάνιο αλλά συμβαίνει τελικά.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Γεια σας κοριτσια ειμαι και εγω καινουργιο μελος και σκεφτομαι να κανω εξωσωματικη στο μεσογειακο κεντρο γονιμοτητας στα χανια με το κ. Γιακουμακη.Απο αυτα που διαβαζω ομως δεν ειμαι σιγουρη αν εχω κανει την σωστη επιλογη.Οποιες κοπελες εχουν προσωπικη εμπειρεια με αυτο το κεντρο ας μου στειλει πμ. Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ειμαι και εγω καινουργιο μελος και σκεφτομαι να κανω εξωσωματικη στο μεσογειακο κεντρο γονιμοτητας στα χανια με το κ. Γιακουμακη.Απο αυτα που διαβαζω ομως δεν ειμαι σιγουρη αν εχω κανει την σωστη επιλογη.Οποιες κοπελες εχουν προσωπικη εμπειρεια με αυτο το κεντρο ας μου στειλει πμ. Ευχαριστω!!!

 

Γεια σου xalki!!! Κι εγώ σ'αυτό το κέντρο θα κάνω την 1η μου προσπάθεια σε λίγες μέρες. Όντως δεν γράφονται και τα καλύτερα μέσα στο forum και κι έχω κι εγώ τις αμφιβολίες μου αλλά θα το ρισκάρω. Έχω όμως και φίλη που τα κατάφερε με την πρώτη και εμπειρία κοπέλας στο forum που από το Ηράκλειο ήρθε Χανιά και που κι αυτή τα κατάφερε. Νομίζω ότι είναι και θέμα τύχης. Τώρα τι να πω.....Μακάρι να μας βοηθήσει ο Θεός και να τα καταφέρουμε με την πρώτη. Καλή επιτυχία σου εύχομαι καλή μου!:P:p

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου xalki!!! Κι εγώ σ'αυτό το κέντρο θα κάνω την 1η μου προσπάθεια σε λίγες μέρες. Όντως δεν γράφονται και τα καλύτερα μέσα στο forum και κι έχω κι εγώ τις αμφιβολίες μου αλλά θα το ρισκάρω. Έχω όμως και φίλη που τα κατάφερε με την πρώτη και εμπειρία κοπέλας στο forum που από το Ηράκλειο ήρθε Χανιά και που κι αυτή τα κατάφερε. Νομίζω ότι είναι και θέμα τύχης. Τώρα τι να πω.....Μακάρι να μας βοηθήσει ο Θεός και να τα καταφέρουμε με την πρώτη. Καλή επιτυχία σου εύχομαι καλή μου!:P:p

Νικη-Αντωνια σου ευχομαι καλη επυτυχια μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου.Εγω θα ξεκινησω λιγο αργοτερα κατα τον Ιουνιο.Κα εγω μιλησα με μια κοπελα εχτες που με την πρωτη τα καταφερε ,μου ειπε τα καλυτερα για τον κυριο Γιακουμακη και για τον Δαφνη.Ξεκινα με θετικες σκεψεις και θα δεις ολα καλα θα πανε.:P

Link to comment
Share on other sites

Νικη-Αντωνια σου ευχομαι καλη επυτυχια μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου.Εγω θα ξεκινησω λιγο αργοτερα κατα τον Ιουνιο.Κα εγω μιλησα με μια κοπελα εχτες που με την πρωτη τα καταφερε ,μου ειπε τα καλυτερα για τον κυριο Γιακουμακη και για τον Δαφνη.Ξεκινα με θετικες σκεψεις και θα δεις ολα καλα θα πανε.:P

 

Σ΄ευχαριστώ πολύ!! Οι απόψεις ποικίλουν και έίναι και διφορούμενες. Αλλά ας κρατήσουμε τις καλές κριτικές και θα τα καταφέρουμε. Θα σ΄ενημερώσω για την έκβαση της προσπάθειάς μας. Καληνύχτα!!!

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΙΣΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ!!!!ΑΡΧΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ!!!ΓΙΑ ΤΟΝ Κο ΔΑΦΝΗ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ-ΑΝΘΡΩΠΟ Κ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ"ΩΟΛΗΨΙΑ ΤΩΝ 8:30"ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΗΘΕΛΑ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ!ΟΣO ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ,ΟΚ ,ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ....ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΘΕΟ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ!!! Κ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ..Η ΤΡΙΤΗ ΠΕΤΥΧΕ!!!ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ!!!ΕΝΙΩΣΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ Κ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΙΣΩΣ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΑ ΟΛΑ-ΒΗΜΑ-ΒΗΜΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...