Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΗΧΑΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ


Recommended Posts

κοριτσια οποια μπορει να βοηθησει,παρακαλω ας το κανει...εχει εδω και τρεις εβδομαδες που η μικρη μου εξιμιση μηνων βηχει και στην διαρκεια της ημερας,σαν να πνιγεται απο φλεμματα και κυριως οταν ξεκιναει να την παρει ο υπνος!προσπαθω με φυσιολογικο ορο γιατι την ειδαν δυο παιδιατροι και μου ειπαν οτι ειναι απο την μυτη αλλα το κακο ειναι οτι δεν εχει μυξες και οταν ρουφαω με τον αναρροφητηρα δεν βγαινει τιποτα!βεβαια την ακροαστικανε οι γιατροι και ειναι καθαρη ευτυχως,αλλα ειναι ταλαιπωρια να το βλεπεις να προσπαθει να κοιμηθει και να την πιανει βηχας ασταματητος για δυο τρια λεπτα και μετα να ηρεμει...αυτο για καμμια ωρα οπως τυχαινει και στην διαρκεια του υπνου!οποια εχει παρομοια εμπειρια θα χαρω να με βοηθησει...:-(:|:|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kάτι τέτοια μου κανε και μένα η μικρή μου, αλλα η δική μου ειναι χρονιάρα και επίσης μου τα κανε σε φάση που έσκαγε το 1ο μας δοντάκι, ξερός βήχας σαν να πνίγεται αυτο (χωρις να ακούς βράσιμο απο μέσα) αυτο που έκανα είναι να της δίνω ενα ζεστό γαλατάκι (λιγάκι πιο ζεστο απο το συνηθισμένο που πίνει) και της έβαλα και στο δωμάτιο ένα υγραντήρα να μην είναι ξηρή η ατμόσφαιρα ειδικά τωρα που ανάβουν και τα καλοριφέρ...Ελπίζω να βοήθησα!

fqXEp3.png

 

Το δικό μας θαύμα...! Νεφέλη μου σε λατρεύω είσαι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Kάτι τέτοια μου κανε και μένα η μικρή μου, αλλα η δική μου ειναι χρονιάρα και επίσης μου τα κανε σε φάση που έσκαγε το 1ο μας δοντάκι, ξερός βήχας σαν να πνίγεται αυτο (χωρις να ακούς βράσιμο απο μέσα) αυτο που έκανα είναι να της δίνω ενα ζεστό γαλατάκι (λιγάκι πιο ζεστο απο το συνηθισμένο που πίνει) και της έβαλα και στο δωμάτιο ένα υγραντήρα να μην είναι ξηρή η ατμόσφαιρα ειδικά τωρα που ανάβουν και τα καλοριφέρ...Ελπίζω να βοήθησα!

αχ ναι να σαι καλα φυσικα και βοηθησες!εμεις ειμαστε σχεδον εξιμιση και τα σαλια οπως επισης και οτι βρει μπροστα της να το βαζει στο στομα ξεκινησε απο τρισημιση μηνων,οποτε σκεφτομαι μηπως ειναι περιπτωση δοντιου και συμβαινει αυτο γιατι και ο παιδιατρος μου ειπε οτι αφου δεν κανει πυρετο ειναι μια χαρα...απλα την πιεσε καποια στιγμη στο λαιμο και αυτη μετα εβηχε που σημαινει οτι κατι καθεται στο λαιμουδακι της και την πιανει βηχας,οντως δεν υπαρχει βρασιμο!υγραντηρα δεν εχω προς το παρον αλλα θα βαλω ενα μπολ με νερο επανω στα σωματα μηπως βοηθησω την κατασταση...:P:-|

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...