Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καλοκαιρι 2014, διακοπες- μονη με 2 μικρά παιδια


Atta

Recommended Posts

Γεια σας!

Αρχιζω και σκεφτομαι που να παμε το καλοκαιρι (τον ιουλο μαλλον,αρχες)

Εχω 2 παιδακια, ο μεγάλος θα είναι 4.5 και η μικρή 1.5.

Σκεφτομαι να παω μονη μου για 10-15 μέρες σε κάποιο resort all inclusive,

-οχι πολυ μακρια απο την Αθηνα (πλοίο ή αμάχι)

-να έχει καλές παραλίες με σκιά (δηλ όχι κατσάβραχα μόνο, να έχει και κανενα δένδρο)

-ισόγειο δωμάτιο (φοβάμαι τρελά τισ σκάλες με την μικρή)

-να έχει κύπο με διάφορα

-λογικές τιμες

-για μενα αναζητώ μονο χαλαρωση, τπτ παραπανω

 

σκεφτόμουν Εβοια, Πελοποννησο, κοντινά νησιά..

έχετε δει κάτι καλό το περασμένο καλοκαιρι?

 

αν κάποια απο εσας ψαχνει παρεα- welcome ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απο αυτα που συζητανε εδω σε άλλα θέματα μου φάνηκε ενδιαφερον το Αγια Αννα Club

http://www.clubagiaanna.gr/el/content/page/el/27/cabanas, αλλά δεν ξερω κατα ποσο θα βολευει με πολυ μικρα παιδια επειδη ειναι καπως σαν camping πιο πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω να σου προτείνω το nelly's hotel στο τολό. Δεν είναι all inclusive αλλά εμένα με βολεύει πολύ με μικρό παιδί. Είναι ακριβώς πάνω στην παραλία, έχει και δωμάτια ισόγεια τα οποία σε βγάζουν κατευθείαν στην άμμο, ξαπλώστρες και ομπρέλες δωρεάν ακριβώς μπροστά, μια υπέροχη θάλασσα ρηχή και ζεστή, ότι πρέπει για τα μικρά παιδιά. Δίπλα ακριβώς έχει μια υπέροχη ταβέρνα, με ό,τι ζητήσει η ψυχή σου. Ακριβώς στον πάνω δρόμο έχει παιδική χαρά και το βράδυ ο δρόμος γίνεται πεζόδρομος για να κόβεις τις βόλτες σου με τα πιτσιρίκια.

Το hotel προσφέρει και πρωινό με θέα την θάλασσα ή αν θες στο φέρνουν και στην παραλία και σνάκ, καφέ όλη την μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω να σου προτείνω το nelly's hotel στο τολό. Δεν είναι all inclusive αλλά εμένα με βολεύει πολύ με μικρό παιδί. Είναι ακριβώς πάνω στην παραλία, έχει και δωμάτια ισόγεια τα οποία σε βγάζουν κατευθείαν στην άμμο, ξαπλώστρες και ομπρέλες δωρεάν ακριβώς μπροστά, μια υπέροχη θάλασσα ρηχή και ζεστή, ότι πρέπει για τα μικρά παιδιά. Δίπλα ακριβώς έχει μια υπέροχη ταβέρνα, με ό,τι ζητήσει η ψυχή σου. Ακριβώς στον πάνω δρόμο έχει παιδική χαρά και το βράδυ ο δρόμος γίνεται πεζόδρομος για να κόβεις τις βόλτες σου με τα πιτσιρίκια.

Το hotel προσφέρει και πρωινό με θέα την θάλασσα ή αν θες στο φέρνουν και στην παραλία και σνάκ, καφέ όλη την μέρα.

 

ster, σ'ευχαριστω πολυ! οντως φαινεται πολυ καλο, βλεπω τις φωτογραφιες (ισογειο δωματιο!!) και απο τιμή μια χαρα

καπως ετσι το φανταζομαι και εγω

Link to comment
Share on other sites

εμεις περυσι πγαμε στο παραλιο αστρος κυνουριας. ειχαμε και πολυ καλη παρεα!

πολυ ωραιο μερος, με ωραιες θαλασσες. θα βρεις ενοικιαζομενα δωματια σε καλες τιμες.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...