Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΝΕΙΡΟΥΠΟΛΗ ΔΡΑΜΑΣ


giorgopap

Recommended Posts

Κι όμως οι γιορτές έρχονται...

... και μαζί και η Ονειρούπολη!!!!!!!!!!!!

 

Μια μικρή γεύση:

4/12 Έναρξη

 

9/12 Έλενα Παπαρίζου !!!!!

16/12 Vegas

23/12 Ήβη Αδάμου

26/12 Air Astrons

27/12 Master Tempo

30/12 Στικούδη

 

Σ ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση...

Μας έφτιαξες λίγο τη διάθεση..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 144
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επειδή "πέσαμε" πολύ και τα παιδιά μας δεν πρέπει να "πέσουν", ας ονειρευτούμε λιγάκι...:wink:

 

Θα σας ενημερώνω... :lol:

 

Η Ονειρούπολη φέτος ξεκινά στις 4 Δεκεμβρίου 2012 και θα διαρκέσει έως και τις 5 Ιανουαρίου 2013.

 

Όποιος μπορεί να πάει στη Δράμα την παραμονή της Αγίας Βαρβάρας, να δει και το έθιμο με τα καραβάκια!

 

Δείτε κι αυτό για να μπείτε στο κλίμα!

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως οι γιορτές έρχονται...

... και μαζί και η Ονειρούπολη!!!!!!!!!!!!

 

Μια μικρή γεύση:

4/12 Έναρξη

 

9/12 Έλενα Παπαρίζου !!!!!

16/12 Vegas

23/12 Ήβη Αδάμου

26/12 Air Astrons

27/12 Master Tempo

30/12 Στικούδη

 

Τι καλααααααααα!Ηδη ψαχνω να κλεισω ξενοδοχειοοοοοοο!Φετος ειναι η πρωτη φορα που θα παρευρεθω!!!!!!!!!Εχω ακουσει τα καλυτερα!!!

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημερα κοριτσια πρεπει να ειναι πανεμορφα,δυστυχως δεν μπορουμε να παμε λογο δουλειας,εχουμε μαγαζι με χρσιτουγενιατικα και κλεινει μετα τις γιορτες,θα ηθελα μια χαρη ομως επειδη το θελουνε και τα 3 μου παιδακια,οποια μανουλα παει ας μας βαλει εδω καποιες φωτο οπως του μελους mama-lia η οποια ειναι πραγματικα ονειρεμενη,ευχαριστω πολυ προκαταβιλικα,καλες γιορτες με υγεια πανω απολα :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 10 months later...

Ποιους θα δείτε στην Ονειρούπολη 2013-2014

:lol:

 

Stan (04/12/2013 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ)

Ραχήλ (07/12/2013)

Μαντώ (14/12/2013)

Γιώργος Σαμπάνης (22/12/2013)

Νίκος Γκάνος (27/12/2013)

Demy (29/12/2013)

Νικηφόρος (05/01/2014)

 

Ο Θέμης Γεωργαντάς θα παίξει μουσική με dj sets, ενώ θα είναι και παρουσιαστής στην τελετή έναρξης στις 04/12/2013, στις 21/12/2013 και στις 05/01/2014.

Link to comment
Share on other sites

Και εδω ΔΡΑΜΑ κοριτσιαααααααααα.......!!!!!!! Και φετος θα ειναι απλα ΜΑΓΕΥΤΙΚΑ......!!!!!!!!!!

 

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ........!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

Επισκευτήκαμε την ονειρούπολη την Κυριακή .

Ομορφο μερος και αξιζουν θερμα συγχαρητηρια σε ολους τους εθελοντές που κάθονται με τις ωρες μεσα στα παγωμενα σπιτακια για να διασκεδαζουν οι υπόλοιποι.

 

Ειναι ομορφα αλλα νομίζω οτι ειναι λιγο υπερτιμημενο μερος.

Τα ΄"σπιτάκια " ειναι λιγα και τα ειδαμε ολα σε λίγο χρόνο, πιο πολύ στην ουρα αργησαμε.

Καναμε και κουνιες γυρίσαμε και στους πάγκους με τα καλουδια , ειδαμε και τους δεινοσαυρους βαφτήκαμε και τελος!!!!

 

Δεν ειχε τιποτα διαφορετικο από τα υπόλοιπα "χωρια" που εχω δει.

 

Επίσης να πω ότι στις 1 και μιση που πήγαμε σε μια πιτσαρια για φαγητο 10 ατομα κιολας μας εδιωξαν γιατι δεν ειχαν προσωπικο να μας εξυπηρετησει.

Αδειο ηταν το μαγαζι.:evil:

 

Περασαμε ωραια τα παιδακια το χαρηκαν αλλα δεν θα ξαναπηγαινα.!

dhtZp3.png
Link to comment
Share on other sites

koritsia kι εγω πηγα την προηγουμεν η κυριακη, δε μου αρεσε,πολλη ουρα στα σπιτακια,δεν ειχε παρελαση οπως τα φανταζομουν ν απερνουν ντυμενοι ν αμοιραζουν στα παιδακια πραγματα η να φωτογραφιζονται μαζι τους , δεν ειχε τιποταγενικα και μπορει να ειναι δωρεαν αλλα πληρωνμεις τ απαντα μεσα,πχ φωτογραφια με το σκιουρο με δικη σου μηχανη 2 ευρω με φωτογραφο 3 ευρω....γενικα δεν ενθουσιαστηκα ισως φταιει οτι το περιμενα διαφορετικα!;)

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites

koritsia kι εγω πηγα την προηγουμεν η κυριακη, δε μου αρεσε,πολλη ουρα στα σπιτακια,δεν ειχε παρελαση οπως τα φανταζομουν ν απερνουν ντυμενοι ν αμοιραζουν στα παιδακια πραγματα η να φωτογραφιζονται μαζι τους , δεν ειχε τιποταγενικα και μπορει να ειναι δωρεαν αλλα πληρωνμεις τ απαντα μεσα,πχ φωτογραφια με το σκιουρο με δικη σου μηχανη 2 ευρω με φωτογραφο 3 ευρω....γενικα δεν ενθουσιαστηκα ισως φταιει οτι το περιμενα διαφορετικα!;)

Γεια σου, Κισα!

Εγώ θυμάμαι από όταν πήγα πριν από 2 χρόνια, ότι είχε σπιτάκι με τον Άγιο Βασίλη που έμπαινες με τα παιδιά,τα έπαιρνε αγκαλιά και δεν πλήρωνες, πράγμα που δεν ισχύει σε άλλα περίπτερα. Επίσης δωρεάν παρασκευή γλυκών στο περίπτερο που ούτε και εκεί πλήρωνες, δωρεάν στις πήλινες κατασκευές και είχε και άλλα περίπτερα δωρεάν! Δεν ισχύουν αυτά φέτος;

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσομάνα, και φέτος όπως τόσα χρόνια έχει δωρεάν σπιτάκια, Αη Βασίλης με δική σου μηχανή, τα σπιτάκια του παραμυθιού, της ζαχαροπλαστικής, των πειραμάτων, των κατασκευών, δράσεων που εναλλάσσονται στη μικρή σκηνή...

Έχει βέβαια και παιχνίδια πολλά τύπου λούνα παρκ όπου πληρώνεις...

Link to comment
Share on other sites

ισχυουν,αλλα...ο αγιος βασιλης ελειπε απο το σπιτακι και οταν ηρθε μετ α απο καποια ωρα ειχε δικο του φωτογραφο που αν δεν ειχες μηχανη σε φωτογραφιζε αυτος με 5 ευρω....!αντιθετα στον αστεροκοσμο μου αρεσε παρα πολυ!εχεοι καραγκιοζη,θεατρα,κλοουν,σπιτακια πολυ πιο προσεγμενα και συμπεριφερονται ολοι σα να ειναι στο χωριο του αη-βασιλη...σε αντιθεση με την ονειρουπολη που ειχαν κατι πιτσιρικαδες στα σπιτακια μεσα να κραταν τα παιδακια,ενω οι γονεις απαγορευονταν!φυσικα τα δικα μου δεν μπηκαν καν μονα τους...επισης με χαλασε λιγο η ονειρουπολη καθως ειχε και περιπτερα ασχετα,οπως κελπνο,περιβαλλον,αδεσποτα, γιαννιωτικη τεχνη.......δελεω οτι τα περισσοτερα δε μας αφορουν ολους απλα τα θεωρησα ασχετα με το χωριο του αη-βασιλη!συγχωρεστε με,προσωπικη μου αποψη παντα!

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...