Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κατάλληλο μέρος για πάρτυ


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας θα ηθελα να μου πειτε καμια ιδεα, η κουμπαρα μου θέλει να κάνει τα γεννεθλια του γιου της που ειναι 8 χρονων, το προβλημα ειναι οτι ο μικρος δεν θελει παιδοτοπο γιατι ειναι μεγαλος λεει πια. Σπιτι αποκλειετε αλλα στο παρτυ θα εχει και μικρα παιδακια 3,4 χρονων. Εχετε καμια ιδέα τι να κάνει? Εγω της είπα τα goody's αλλα και αυτά μου είπε οτι είναι σαν παιδότοπος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου Angm!!! :D

Mία καλή ιδέα για αγοράκια αυτής της ηλικίας είναι το Family Sports Club.

Είναι ένας πολυχώρος ψυχαγωγίας & άθλησης στα Βριλήσσια.

Πήγαμε πρώτη φορά το Σάββατο σε πάρτυ γενεθλίων και ήταν πολύ όμορφα. Ο γιός μου , που είναι 7 χρόνων & οι συμμαθητές του ενθουσιάστηκαν.

Το πρόγραμμα που επέλεξαν οι γονείς του εορτάζοντος ήταν κολύμπι στην πισίνα και mini socker με προπονητή. Τα πιο μικρά παιδάκια προτίμησαν τον παιδότοπο. Αν και πολυχώρος είναι πολύ μελετημένος ο χώρος και ιδιαίτερα ασφαλής. Εγώ που είμαι αγχώδης γενικά, δεν προβληματίστηκα καθόλου για θέμα ασφάλειας. Οι γονείς κάθονται με τέτοιο τρόπο που έχουν άμεση επαφή με τα παιδιά τους, όπου κι αν βρίσκονται αυτά. Το φαγητό που μας πρόσφεραν ήταν πολύ νόστιμο.

 

http://www.familysportsclub.gr/

 

 

Την Κυριακή πήγαμε σε άλλο ένα πάρτυ με ινδιάνικο θέμα σε ένα χώρο σαν κατασκήνωση , το nature camp στη Ν. Κηφισιά, που το διοργάνωσε η ομάδα Δρώ, η οποία ειδικεύεται σε εκπαιδευτικές δραστηριότητες.

Kι εκεί ο χώρος ήταν πολύ ασφαλής. Υπήρχαν σκηνές ινδιάνων, τα παιδάκια είχαν ονόματα τύπου "κόκκινη πανσέληνος", "χαρούμενη αρκούδα" κλπ. Ήταν κάτι διαφορετικό και χαρούμενο.

Ο γιός μου είπε πως ήταν το ωραιότερο πάρτυ που έχει πάει!

Να συμπληρώσω πως κι εκεί το φαγητό ήταν πολύ καλό.

 

http://www.dro.gr/party.htm

.png.png
Link to comment
Share on other sites

LouLou σε ευχαριστώ πολύ θα το πω στην κουμπάρα μου. Σε ευχαριστώ και για τα linkς είναι πολύ χρήσιμα δεν ήξερα καν ότι υπήρχανε τέτοιες εναλλακτικές για πάρτυ. Είναι σουπερ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φαντάζομαι πόσο θα κοστίζουν, αν χρειάζεσαι 500- 600 ευρώ για έναν απλό παιδότοπο!

 

Maya όλα μαθαινονται από 1 τηλέφωνο (210-4256990). Ποτέ κανείς δεν ξέρει. και βεβαια δεν συγκρινουμε ανομοια πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...