Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι Μαρία μου!μαλακά βέβαια αλλά το εκμεταλεύτηκα ήδη!όχι,δεν ένιωθα πόνο ή τίποτα αλλά ένιωθα κουρασμένη και πονούσε η μέση μου χθές.Μια μεγάλη που είχα στην αυχενική απο το άγχος,την ένιωθα!πέρα απο τα utrogestan είναι και το σίδηρο,το φολλικό,το ασβέστιο...τι άλλο θα πάρουμε;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου μπράβο πολύ χαίρομαι που καλυτερεύετε. Αφρο μου μια χαρά σε βρισκω! Κορίτσια μου από το απόγευμα με έχει πιάσει μια ζαλάδα με το ζόρι δούλευα και τώρα με το ζόρι μένω ξύπνια.. Εχω πεθάνει!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου εσυ πρεπει να εχεις τον αντρα σου για να εχετε γιορτη και να κανατε ετοιμασιες...να τον χαιρεσαι και καθε ευτυχια με υγεια και το μπεμπακι αγκαλια!

Εγω εχω τον μπαμπακα μου ....

Κοριτσια και σε σας να χαιρεστε οσους γιορταζουν και οσους αγαπατε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η χειρότερη γιορτή της ζωής μου!!! Κορίτσια μου τα νεύρα μου κρόσσια !!! Πήγα σήμερα και πήρα μια σαλοπετα με σορτσάκι. Τη δείχνω στον άντρα μου κι αρχίζει μια γκρίνια ότι τον ξενέρωσα που πήρα με σορτσάκι κι οχι μακριά!!! Απο τα νεύρα μου έβαλα τα κλάματα. Ώρες ώρες δεν τον αντέχω !!!!! Τόσο περίεργος πια ?!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Μαρία μου!έχω τον αντρούλη μου και την αδερφούλα μου!!!να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου και του χρόνου να τον γιορτάσετε με το εγγονάκι του!χρόνια πολλά Goulitsa!γιατί τι τον πείραξε που είναι σορτσάκι;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ζηλεψε το αντρακι σου!!που θα αρχισουν να βγαινουν τα μπουτακια εξω....

Αφρο μου σε ευχαριστω πολυ!

Και εσυ να τους χαιρεσαι και επειδη ξερω οτι εκει στην κρητη κανετε τρικουβερτες γιορτες...θα ειναι μεγαλη η νυχτα για εσας!!!!να περασετε τελεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;ουφ!κουράστηκα πολύ χθές και σήμερα ξεκουράζομαι αλλά ήταν πολύ ωραία...και του χρόνου +1!!!Goulitsa μου,μην σκέφτεσε βλακείες...εννοείτε πως ζηλεύει και είναι καλό αυτό!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;ουφ!κουράστηκα πολύ χθές και σήμερα ξεκουράζομαι αλλά ήταν πολύ ωραία...και του χρόνου +1!!!Goulitsa μου,μην σκέφτεσε βλακείες...εννοείτε πως ζηλεύει και είναι καλό αυτό!

 

Ας είμαστε όλες μας +1 του χρόνου! Εχω το κακό να σκέφτομαι τα χειρότερα... Αυτό είναι γεγονός... :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια!!!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Και του χρονου αφρο οπως τα λες.....!!!!

Παω να κανω νανακια....ειμαι ψοφιμι και εγω κ το μπεμπε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, τα νέα μας δεν είναι καλά. Την τέταρτη ξεκίνησε ή αιμοραγία και πεμπτη πρωι δυστυχώς έγινε το αναπόφευκτο. Δεν ξέρω τι να πω, τα έχω χαμένα, δεν νιώθω τίποτα μονο κενο. Θα μου πείτε θα περάσει, το ξέρω ... δεν ξέρω ποτε και πως, όμως το μονο σίγουρο οτι δεν θα ξεχάσω ποτε.

Ομως διαβαζω τα υπέροχα νέα σας και χαμογελαω!!! Κορίτσια μου σας εύχομαι οτι το καλυτερο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια, τα νέα μας δεν είναι καλά. Την τέταρτη ξεκίνησε ή αιμοραγία και πεμπτη πρωι δυστυχώς έγινε το αναπόφευκτο. Δεν ξέρω τι να πω, τα έχω χαμένα, δεν νιώθω τίποτα μονο κενο. Θα μου πείτε θα περάσει, το ξέρω ... δεν ξέρω ποτε και πως, όμως το μονο σίγουρο οτι δεν θα ξεχάσω ποτε.

Ομως διαβαζω τα υπέροχα νέα σας και χαμογελαω!!! Κορίτσια μου σας εύχομαι οτι το καλυτερο!

 

Κούκλα μου να μην στεναχωριέσαι.. Αν το θέλεις θα δεις το επόμενο θα είναι τυχερό! Να μην απογοητεύεσαι κοπέλα μου ( το λέω να το ακούσω και εγώ που κάθε μήνα εχω και μια κατάθλιψη! ) κάντε λίγη υπομονή και αρχίστε από αρχή..!!! :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mana kaimeni λυπαμαι...

Επερνες χαπια?η σε ειχε αφησει στην μοιρα σου?

Και εγω και η αφρο ειχαμε αποβολη πριν την τωρινη μας εγκυμοσυνη...

Σου ευχομαι το επομενο να ειναι γερο και δυνατο!

Μν χανεις τις δυναμεις σου...συνεχισε και θα πετυχεις το μπεμπεδακι σου!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε;manakaymeni,λυπάμαι πολύ...καταλαβαίνω πως νιώθεις τώρα!εγώ απλά σου εύχομαι να έρθει σύντομα μια νέα εγκυμοσύνη και όλα να είναι τέλεια την επόμενη φορά!έκανες απόξεση ή δεν χρειάστηκε;βγήκε και η papp-a μου και μου έστειλε τα τελικά αποτελέσματα ο γιατρός!καλά μου φαίνονται όλα...θα πάρω και την γιατρό την Δευτέρα να της τα πω!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε;manakaymeni,λυπάμαι πολύ...καταλαβαίνω πως νιώθεις τώρα!εγώ απλά σου εύχομαι να έρθει σύντομα μια νέα εγκυμοσύνη και όλα να είναι τέλεια την επόμενη φορά!έκανες απόξεση ή δεν χρειάστηκε;βγήκε και η papp-a μου και μου έστειλε τα τελικά αποτελέσματα ο γιατρός!καλά μου φαίνονται όλα...θα πάρω και την γιατρό την Δευτέρα να της τα πω!

 

Αφρο μου μια χαρά είναι το μπεμπέ σου ! Σου εύχομαι να πανε οοολα καλά (που θα πανε) μέχρι το τέλος!!! :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κούκλες μου;ξεκουράζεστε;να ρωτήσω βρε κορίτσια,σας έκοψε και εσάς ο γιατρός σας καφέ,σοκολάτα;δεν μου έφτανε που έκοψα και το τσιγάρο,ένα καφέ τον ήθελα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Αφρο μου εγω δεν καπνιζα ουτε επινα καφε ....οποτε δεν τον ρωτησα καν για αυτα...

Αλλα τα γλυκα τυπου σοκολατεα μου εχει πει να τα αποφευγω... φυσικα ομως και δεννννννν γινεται να κοπουν τελειως!

Χθες εφαγα ενα κοματακι σοκολατα και ενα εκμεκ!!!!χεχεχεχεεχεχ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Αφρο μου εγω δεν καπνιζα ουτε επινα καφε ....οποτε δεν τον ρωτησα καν για αυτα...

Αλλα τα γλυκα τυπου σοκολατεα μου εχει πει να τα αποφευγω... φυσικα ομως και δεννννννν γινεται να κοπουν τελειως!

Χθες εφαγα ενα κοματακι σοκολατα και ενα εκμεκ!!!!χεχεχεχεεχεχ

Μαράκι μου γίνεται να σταματήσεις να αναπνέεις;! :P

Α κορίτσια μου εγώ λατρεύω τη μαγειρική! Ο,τι συνταγή πέφτει στα χέρια μου βουρ να την εκτέλεση κι εγω.! :P

Βρε Αφρο μου κάνε λίγη υπομονή σε λίγο θα μπορείς να επιστρέψεις πάλι στις συνήθειες σου :)

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και πάλι :) Afro, ο καφές επιτρέπεται αλλά ΟΧΙ σε μεγάλες ποσότητες... 2 γιατροί μου είπαν ότι μπορώ να πίνω μέχρι 2 τη μέρα. καλά, ντεκαφεϊνέ όσους θέλω. αλλά γενικά, δεν μου απαγόρευσαν τον καφέ...

σοκολάτα και να μου την απαγορεύσουν, δεν πρόκειται να σταματήσω ποτέ να τρώω :P

kWVKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!Με την σοκολάτα δεν έχω κανένα θέμα να μην τρώω και το τσιγάρο το συνήθισα πια και δεν μου λείπει αλλά τώρα μου είπε να κόψω όλα τα διεγερτικά καφε,σοκολάτα,τσάι μάλλον για την καρδούλα του και τι να κάνω;θα πίνω ντεκαφεινέ!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κοριτσάκια μου, πως είστε;

Goulitsa μου με απογοήτευσε το γεγονός, δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα υπήρχε πιθανότητα να μου τύχαινε κάτι τέτοιο! Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και αύριο που επιστρέφω στην δουλεία πραγματικά σφίγγεται η καρδιά μου στην σκέψη ότι θα με ρωτήσει κάποιος...ουφ.... τέλος πάντων... Εσύ τώρα.... τι είπαμε;;; Είπαμε να μην απογοητεύεσαι θα δεις αυτός ο μήνας θα είναι και ο τυχερός........

Maria koub το μεσημέρι που είδα το αίμα τον κάλεσα και μου έδωσε utrogestan πήρα ένα και το απόγευμα πήγα επειγόντος να με δει, κάναμε υπέρηχο όλα καλά αλλά πάλι δεν ακούσαμε καρδούλα και του είπα ότι θα πάω μέχρι τέλους δεν κάνω απόξεση. Όμως το βράδυ μπαίνω να κάνω μπάνιο και τα είδα ΟΛΑ.....η αιμορραγία της περιόδου είναι πταίσμα!!! Τον ξανακάλεσα και πρωί πρωί πήγα, όπου (εδώ απαντώ και στην Afro85) μπήκα για απόξεση αλλά το μικράκι μου είχε ήδη ξεκινήσει να φεύγει μόνο του και χρειάστηκα μόνο λίγο καθάρισμα όπως μας είπε. Μέσα στην ατυχία μου ήμουν τυχερή....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...