Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΑΞΙΔΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΒΡΕΦΟΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!!! Θέλω βοήθεια ; Γεννάω την επόμενη εβδομάδα με καισαρική κ μάλλον με ολική νάρκωση ! Θέλω μόλις βγούμε απο το μαιευτήριο να φύγουμε για το σπιτι μας που ειναι 5 ώρες από Αθηνα . Δεν την παλεύω λεχώνα να μείνω φιλοξενούμενη άλλου . Πιστεύετε θα τα καταφέρω εγω κ το μωρό μου ; Θα πονάω τόσο πολύ ώστε να μην μπορω να ταξιδέψω ; Το μωράκι μου σστο κάθισμα αυτοκινήτου θα ειναι μια χαρά με συχνές στάσεις ανα 1.5 ώρα όπως επιβάλλεται ;; Οποία εχει έμπειρια ας με βοηθήσει !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες!!! Θέλω βοήθεια ; Γεννάω την επόμενη εβδομάδα με καισαρική κ μάλλον με ολική νάρκωση ! Θέλω μόλις βγούμε απο το μαιευτήριο να φύγουμε για το σπιτι μας που ειναι 5 ώρες από Αθηνα . Δεν την παλεύω λεχώνα να μείνω φιλοξενούμενη άλλου . Πιστεύετε θα τα καταφέρω εγω κ το μωρό μου ; Θα πονάω τόσο πολύ ώστε να μην μπορω να ταξιδέψω ; Το μωράκι μου σστο κάθισμα αυτοκινήτου θα ειναι μια χαρά με συχνές στάσεις ανα 1.5 ώρα όπως επιβάλλεται ;; Οποία εχει έμπειρια ας με βοηθήσει !!!

 

Με το καλό, πρώτα απ' όλα. Το μωρο λογικά μια χαρα θα είναι, κοιμούνται συνεχεια ευτυχώς. Εσύ ίσως να ταλαιπωρηθείς λίγο περισσότερο, μιας και μπορεί να εχεις ενοχλήσεις σε λακούβες κτλ. Αν είσαι όμως μισοξαπλωμένη λογικά δεν θα είναι πολύ άβολα. Θα πρότεινα πάντως να μείνετε 1-2 μερες ακόμα αν έχετε τη δυνατότητα, κάτι να συμβεί έκτακτο γιατί να είσαι τόσο μακριά απ' τον γιατρό σου;

27pzp3.png

 

qIUIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις . Ούτως η άλλως κ ο γιατρος μου θα φύγει μετα για μια εβδομάδα . Άρα κ να μείνω δεν θα εχει νόημα . Καλυτερα να ξανά κατέβω σε 40 μερες να με δει μια κ καλή. Θεωρώ κ εγω το μωρό δεν θα εχει θέμα εγω θα ταλαιπωρηθώ πιο πολύ. Η μαία σήμερα μου ειπε με συχνές στάσεις αν κανουμε δεν θα έχω θέμα .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...