Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sos παιδικος στα νοτια μεχρι της 18:00!!!


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα, θελω απελπισμενα την βοηθεια σας επειδη μολις ενημερωθηκα οτι αρχιζω δουλεια αλλα το ωραριο μου θα ειναι μεχρι της 18:00. Εχω ενα κοριτσακι 21 μηνων και μενω αγιο δημητριο αλλα επειδη η δουλεια μου θα ειναι γλυφαδα με ενδιαφερουν σταθμοι και προς τα εκει.

Μηπως γνωριζει καμια κανενα σταθμο που να αργει τοσο να αφησει τα παιδια το απογευμα? Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

VEI3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα! νομίζω οτι το βιολαγουδακι στην γλυφαδα είναι μέχρι τις 18:00. τουλάχιστον μέχρι πέρσυ ήταν, το ξέρω γιατί μια συνάδελφος μου το πηγαινε εκεί...

WnBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εμεις πηγαινουμε στη ΔΙΑΠΛΑΣΗ απο 6 μηνων το οποιο κλεινει 6 και ειμαστε παρα παρα πολυ ευχαριστημενοι. Εαν χρειαστεις οποιαδηποτε αλλη πληροφορια.....θα χαρω να σε διαφωτισω. Επίσης για το βιολαγουδακι λογω πειρας .....δεν εχω να πω και τα καλυτερα.

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προσωπικη εμπειρια από το βιολαγουδακι για να σου πω, απλως ξέρω ότι είναι μέχρι τις 18:00. δεν το είχαμε συζητήσει με λεπτομέρειες με την συνάδελφο που το πήγαινε εκεί.

WnBPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οτι θες θα χαρω....γιατι εχω βρεθει και εγω στη δυσκολη θεση σου και θα ηθελα καποιον να με συμβουλεψει....αντε και η δικια μου καθεται καθε μερα μεχρι τις 18 και τεταρτο οποτε θα ειναι παρεα.

 

Σου ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις και να ειναι το καλυτερο για το παιδακι σου

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεία σας

Έχουμε ένα φανταστικό αγοράκι, 3 ετών, με το οποίο θέλουμε να περνάνε όλο το χρόνο μας, δυστυχώς οι σημερινές συνθήκες δεν μας το επιτρέπουν. Όσο διαθέσιμοι να είναι οι γιαγιάδες και παππού, πρέπει να το βάλουμε σε παιδικό.

Μένουμε Γλυφάδα και έχω κιόλας διαβάσει τα σχόλια του forum για τους σταθμούς γύρω μας, αλλά θέλουμε ένα που δέχεται να κρατήσει το μικρό μας μέχρι τις 6μμ ενώ τα ποιο πολλά κλείνουν γύρω στις 4. Έχετε κάποιο να προτείνετε;

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ενα σταθμό που έχω ακούσει ότι κρατάει παιδάκια μέχρι αργά το απόγευμα είναι ο ''ΓΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ'' στην Ανω Γλυφάδα. Δεν έχω ακούσει για κάποιον άλλο. Η αλήθεια είναι ότι όλοι είναι μέχρι τις 4:30 το αργότερο. Ελπίζω να σε βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...