Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΟΚΑΔΕΣ ΤΟΥ PARENTS ΕΝΩΘΕΙΤΕ!


Recommended Posts

Καλημέραααα... τρελό αφιέρωμα χθες αλλά δεν σας πέτυχα!

Τάρα, καλυτερεύει το αστέρι εεε; Καλή κίνηση η χθεσινή με τον ύπνο!!!

Διακρίνω μία αντιπάθεια στον Πουλικάκο ή ιδέα μου είναι;;; Εμένα μ'αρέσει πολύ! Με πλήγωσες βαθύτατα Ρενέ:cool:

Ο Jimie Hendrix έμαθε να παίζει κιθάρα με ταχύτητα ακούγοντας τους δίσκους του Μανώλη Χιώτη, το γνωρίζατε?

Ω ναι!!! Δεν είναι τυχαίο ότι μ'αρέσουν και οι δύο...

Aυτά είναι... στο πρώτο ονειρεύεσαι φορεματάκια, σου βγαίνει τσουτσουνάτος. Παίρνεις απόφαση να το ξαναπαλέψεις, σου ξαναβγαίνει η τσουτσού παγανιά. Πως να κλείσεις συμβόλαιο ότι θα μπει φορεματάκι στο σπίτι; Εγώ χωρίς εγγυήσεις δεν ξαναγκαστρώνομαι, τέλος! Τουλάχιστον κοπελιά αυτός θα είναι και αιγόκερως, πολύ ιντελέ τυπάκι θα βγει και μοιραίο γκομενίδιο (θα με δει η Λιάνα τώρα και θα μου τα χώσει χαχα). Άσε που θα γεννηθεί στην επέτειο "φτιαξίματος" μου, θα κλείνουμε 9 χρόνια με τον καλό μου... Μάμα μίαααααααααααααα!!!

Μοιραίο γκομενάκι εεε; :lol: Όχι άσκημα! Ο Θοδωράκης μου που είναι υδροχόος; (νομίζω ότι είναι υδροχόος... 25/1 αυτό είναι;)

Σε ευχαριστώ βαθύτατα πολυαγαπημένη μου που απάντησες στην προκλητική Ρενέ για το τρίτο!!! Με κάλυψεεεεεεεεεες!

Το παιχνίδι των λυγμών μ'αρεσε και μενα παρα πολυ, είχα βέβαια ενστάσεις με το πως παρουσίαζε καθάρματα όλους τους Ιρλανδούς εκτός από τον πρωταγωνιστή και καλούς όλους τους Άγγλους στρατιώτες αλλά νταξξξξ

Απίστευτη αντιπολεμική ταινία το "Τζονη πήρε τ'οπλο του" αλλά ξύνει άντερα... Όπως είπε και η Τάρα ούτε το τρέιλερ δεν κοτάω να ξαναδω!

Και φυσικά στο σκυλίσια μέρα ερωτεύτηκα τρελά τον Πατσίνο... κλάμα τρελό στο τέλος και τέτοια!

Πάρτε κι ένα τραγουδάκι με μπουζούκι

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 268 δημοσιεύσεις

  • maira95

    maira95 245 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 191 δημοσιεύσεις

  • RENAH

    RENAH 153 δημοσιεύσεις

Αν δεν είδατε, δείτε το Crying game (Το παιχνίδι των λυγμών).

 

 

Φοβερή ταινία!!!!! Απο τις καλύτερες! Και το κομμάτι καταπληκτικό. Κάτσε να το βάλω:http://www.youtube.com/watch?v=oOgv-UuTgac

Link to comment
Share on other sites

Θα έχετε ακούσει φυσικά τον αστικό μύθο για τον Πουλικάκο...;)

Τι έκανε πάλι ο Πουλικακος;;; Μην πιστεύετε τις κακιές γλώσσες! :cool: Μα δεν αρέσει σε καμία άλλη; Τι μοναξιά συμφορά μου!!!!!!!!!!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένοι ηθοποιοί είναι 2 και δεν χωρεί αντίρρηση: Daniel Day Lewis & Edward Norton! Τέλος! Ο Δανιήλ στον Τελευταίο των Μοικανών και στο Ονομα του Πατρός είναι ....... θου Κύριε.... , όπως επίσης και ο Εδουάρδος στο American History X & The Ilussionist είναι all the money!!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι έκανε πάλι ο Πουλικακος;;; Μην πιστεύετε τις κακιές γλώσσες! :cool: Μα δεν αρέσει σε καμία άλλη; Τι μοναξιά συμφορά μου!!!!!!!!!!

Θα σου στείλω πμ αν θες...

Link to comment
Share on other sites

Θα έχετε ακούσει φυσικά τον αστικό μύθο για τον Πουλικάκο...;)

 

Iσως γι αυτό δεν τον χωνεύω...

Άντε καλέ πεστε μου και μένα... τι μου κρύβετε; γιατί δεν μου λέτε την αλήθεια; Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα τ'αντέξω!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα έχετε ακούσει φυσικά τον αστικό μύθο για τον Πουλικάκο...;)

ναι!!

 

Διακρίνω μία αντιπάθεια στον Πουλικάκο ή ιδέα μου είναι;;; Εμένα μ'αρέσει πολύ! Με πλήγωσες βαθύτατα Ρενέ:cool:

 

 

ελα δεν πειραζει ας διαφωνουμε και σε κατι να εχει ενδιαφερον.....ειπαμε αδερφες ψυχες αλλα οχι κι ετσι!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

!

Και φυσικά στο σκυλίσια μέρα ερωτεύτηκα τρελά τον Πατσίνο... κλάμα τρελό στο τέλος και τέτοια!

και γω.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ηταν η πρωτη που ειχα δει!!!!Απο τοτε δεν την εχω ξαναδει(θα ναι καμια 20 αρια χρονια)!!Πρεπειν να την ξαναδω!!!

 

Αγαπημένοι ηθοποιοί είναι 2 και δεν χωρεί αντίρρηση: Daniel Day Lewis & Edward Norton! Τέλος! Ο Δανιήλ στον Τελευταίο των Μοικανών και στο Ονομα του Πατρός είναι ....... θου Κύριε.... , όπως επίσης και ο Εδουάρδος στο American History X & The Ilussionist είναι all the money!!!!!!;)

 

Πολυ αγαπημένοι και οι δυο!!!Λιαν ανα δεις την ταινια ''25η ωρα '' αν δεν την εχεις δει,με τον Εντουαρντ!Καταπληκτικη!!

http://www.cinemanews.gr/v5/movies.php?n=523

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ αγαπημένοι και οι δυο!!!Λιαν ανα δεις την ταινια ''25η ωρα '' αν δεν την εχεις δει,με τον Εντουαρντ!Καταπληκτικη!!

http://www.cinemanews.gr/v5/movies.php?n=523

Σπέρνει η ταινία!!!!!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι!!

 

 

 

ελα δεν πειραζει ας διαφωνουμε και σε κατι να εχει ενδιαφερον.....ειπαμε αδερφες ψυχες αλλα οχι κι ετσι!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

και γω.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ηταν η πρωτη που ειχα δει!!!!Απο τοτε δεν την εχω ξαναδει(θα ναι καμια 20 αρια χρονια)!!Πρεπειν να την ξαναδω!!!

 

 

 

Πολυ αγαπημένοι και οι δυο!!!Λιαν ανα δεις την ταινια ''25η ωρα '' αν δεν την εχεις δει,με τον Εντουαρντ!Καταπληκτικη!!

http://www.cinemanews.gr/v5/movies.php?n=523

Ρένα μου δεν έχω αφήσει ταινία για ταινία με τον Νόρτον που να μην την έχω δει και είναι όλες καταπληκτικές. Και η 25η ώρα είναι φοβερή και το Βαμμένο Πέπλο (άλλο είδος) που είδα πρόσφατα και το Primal Fear απο τις πρώτες του Νόρτον με τον Ρίτσαρντ Γκιρ να κάνει τον δικηγόρο και τον Νόρτον τον κατηγορούμενο με ειδικές ανάγκες... Ολα τα λεφτά σου λέω!

Link to comment
Share on other sites

1154235injr3mz8kd.gif

 

ωραιο κρεββατι...:rolleyes:

 

καλα, φιλεναδες εχετε δει παααρα πολλες ταινιες!!!!!!

και εχετε διαβασει και παααρα πολλα βιβλια!!!!

δεν νομιζω να σας προλαβω...:?

 

θα γραψω μια λιστα με αυτες που εχετε δει για να μου κατεβασει ο αδελφος μου ορισμενες...:idea:

 

2434044cxy698812y.gif

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Μαιρακι!!!

Ωραια εικομα..για σπιτι ειμαστε αντε!!!

Οταν πηγαινα β¨γυμνασιου αγορασαμε video!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Λοιπον πως ειναι σημερα τα παιδακια κολλημενα στο πσ , ε εγω ημουν στο video.Ειχαμε και videoclub στη γειτονια..ε ολη μερα εκει!!!!!!!!!!!Ειχα δει ΤΑ ΠΑΝΤΑ.Οτι κυκλοφορουσε τοτε(εκτος απο ελληνικα και θριλερ ..αλλωστε τοτε ηταν η χρυση εποχη του Ψαλτη:?) Μετα αρχισα να

κανω επιλογες.!!

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μαιρακι!!!

Ωραια εικομα..για σπιτι ειμαστε αντε!!!

Οταν πηγαινα β¨γυμνασιου αγορασαμε video!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Λοιπον πως ειναι σημερα τα παιδακια κολλημενα στο πσ , ε εγω ημουν στο video.Ειχαμε και videoclub στη γειτονια..ε ολη μερα εκει!!!!!!!!!!!Ειχα δει ΤΑ ΠΑΝΤΑ.Οτι κυκλοφορουσε τοτε(εκτος απο ελληνικα και θριλερ ..αλλωστε τοτε ηταν η χρυση εποχη του Ψαλτη:?) Μετα αρχισα να

κανω επιλογες.!!

 

 

εγω αναποδη οπως παντα!!!

 

τοτε που ειχα χρονο για ταινιες και βιβλια με αφηναν παντελως αδιαφορη αυτα τα σπορ......:roll: τωρα που θελω ,και εχω αναγκη να δω μια καλη ταινια η να διαβασω ενα καλο βιβλιο δεν εχω χρονο με τα παιδια...

 

ασε που αν κατσω το βραδυ να διαβασω η να δω ταινια στα πρωτα λεπτα...

ροχαλιζω.....:?

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολο τον εμορφο ντουνια.μολις γυρισα σπιτι και παλι δεν σας προλαβαινω...μαρεσει ετσι ετσι!λοιποοον!το σινεμαδακι ειναι το ανατολια ξερω το κολπο για να κανετε κοριτσια και μολις εφαγα φλασια με μια ταινιαρα που θυμηθηκα(δεν δουλευει το αλτχαϊμερ σημερα...παραξενο)ρε σεις το πορφυρο χρωμα με την οπρα α!και το αλυκο γραμμα με την ντεμη μουρ!καλα μιλαμε για το κλαμα ε?η το εβδομο σημαδι?ή ο δαιμονισμενος αγγελος?ωωω!!!θυμαμε ολες τις παλιες ταινιες τωρα!παω να βαλω κανα φαϊ γιατι θα ρθουν τα λυκουδια μου απο το σχολειο και δεν θα τα προλαβω....α!και ξερω πως γινονται τα κοριτσια σας το πα ε???

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολο τον εμορφο ντουνια.μολις γυρισα σπιτι και παλι δεν σας προλαβαινω...μαρεσει ετσι ετσι!λοιποοον!το σινεμαδακι ειναι το ανατολια ξερω το κολπο για να κανετε κοριτσια και μολις εφαγα φλασια με μια ταινιαρα που θυμηθηκα(δεν δουλευει το αλτχαϊμερ σημερα...παραξενο)ρε σεις το πορφυρο χρωμα με την οπρα α!και το αλυκο γραμμα με την ντεμη μουρ!καλα μιλαμε για το κλαμα ε?η το εβδομο σημαδι?ή ο δαιμονισμενος αγγελος?ωωω!!!θυμαμε ολες τις παλιες ταινιες τωρα!παω να βαλω κανα φαϊ γιατι θα ρθουν τα λυκουδια μου απο το σχολειο και δεν θα τα προλαβω....α!και ξερω πως γινονται τα κοριτσια σας το πα ε???

 

γεια σου κουφετο!

αληθεια ποιο ειναι το κανονικο ονομα σου?

 

ξερω κι εγω πως γινονται τα κοριτσια.........:cool::lol::cool:

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

γεια σου κουφετο!

αληθεια ποιο ειναι το κανονικο ονομα σου?

 

ξερω κι εγω πως γινονται τα κοριτσια.........:cool::lol::cool:

my name is μαριαννα κοπελια!εχεις την συνταγη που εχω κι εγω?

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένοι ηθοποιοί είναι 2 και δεν χωρεί αντίρρηση: Daniel Day Lewis & Edward Norton! Τέλος! Ο Δανιήλ στον Τελευταίο των Μοικανών και στο Ονομα του Πατρός είναι ....... θου Κύριε.... , όπως επίσης και ο Εδουάρδος στο American History X & The Ilussionist είναι all the money!!!!!!;)

Mα πως ξέχασα το Ονομα του Πατρός, έχει και τους αγαπημένους για μουσική επένδυση!!!

 

ξερω το κολπο για να κανετε κοριτσια
Πες τον ντε

 

ξερω κι εγω πως γινονται τα κοριτσια.........:cool::lol::cool:
Αμα δε μου δώσεις συμβόλαιο υπογεγραμμένο ότι θα βγει κορίτσι... Πόδια ερμητικά κλειστά!

 

Θυμήθηκα την ηθοποιό, Julie Walters. Απ' ότι είδα παίζει και στον Χάρι τον Πότερ. Εμένα μου άρεσε πολύ και στον Billy Elliot (εννοείται κι η ταινία μου άρεσε). Το full monty? Είπαμε, ότι αγγλικό το βλέπω με μεγάλη όρεξη...

Δεν είδα ακόμα αυτό με το κριθάρι που χορεύει στο λιβάδι (ιρλανδία) βόηθα ρε Ρένααααααααα

 

Τι παπαρ είμαι! Ξέχασα Τζώνυ Ντεπ, με έχει εντυπωσιάσει τελευταία! Πειρατές εξαιρετικός, Σοκολά, και εννοείται Τσάρλι και chocolate factory και Finding Neverland

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Mα πως ξέχασα το Ονομα του Πατρός, έχει και τους αγαπημένους για μουσική επένδυση!!!

 

Πες τον ντε

 

Αμα δε μου δώσεις συμβόλαιο υπογεγραμμένο ότι θα βγει κορίτσι... Πόδια ερμητικά κλειστά!

 

Θυμήθηκα την ηθοποιό, Julie Walters. Απ' ότι είδα παίζει και στον Χάρι τον Πότερ. Εμένα μου άρεσε πολύ και στον Billy Elliot (εννοείται κι η ταινία μου άρεσε). Το full monty? Είπαμε, ότι αγγλικό το βλέπω με μεγάλη όρεξη...

Δεν είδα ακόμα αυτό με το κριθάρι που χορεύει στο λιβάδι (ιρλανδία) βόηθα ρε Ρένααααααααα

 

Τι παπαρ είμαι! Ξέχασα Τζώνυ Ντεπ, με έχει εντυπωσιάσει τελευταία! Πειρατές εξαιρετικός, Σοκολά, και εννοείται Τσάρλι και chocolate factory και Finding Neverland

ναι μωρε ηθοποιαρας τρελος και κουκλος!καθηστε καπου αναπαυτικα και διαβαστε την συνταγη τον κοριτσιων αλλα θελω να ακουσω και της mairas.ως γνωστων ο συζυξ εργαζετε σε μαιευτικη κλινικη και τους παιδιατρους και γυναικολογους τους εχουμε στα ποδια μας(για αυτο την πατησα στο τριτο απο γυναικολογο)σε μια λοιπον συζητηση με εναν doctor μου ειπε οτι ολα τα θηλυκα λογο διαιωνισης του καθε ειδους εμεις ειμαστε αυτες που τικτουμε(να ξερα πως γραφετε)ειναι ποιο δυνατα σαν αποτελεσμα το θηλυκο σπερματοζωαριο ζει περισσοτερο απο το αρσενικο αλλα το ρσενικο ειναι ποιο γρηγορο(μας τρωει στην στροφη).εαν ερθεις σε επαφη την ημερα της ωοριξιας θα κανεις αγορι,αλλα εαν ερθεις σε επαφη μια με δυο μερες πριν θα κανεις κορη βρε γιατι τα ρσενικα δεν θα ζουν!αντε δοκιμασε το και αν δεν πετυχη η συνταγη φερτο σε μενα ετσι κι αλλιως εχω πολλα

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...