Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ


Recommended Posts

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας κορίτσια,

 

εγώ είμαι πάλι...Θα ήθελα για ακόμη μία φορά την βοήθεια σας..γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Στρατάκη Νικόλαο? τι γιατρός είναι γενικότερα σε γυναικολογικά θέματα, σε εγκυμοσύνη αλλά και σε θέματα υπογονιμότητας? επίσης γνωρίζετε με ποια μαιευτήρια συνεργάζεται και σε ποιο μέρος είναι το ιατρείο του?

 

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Vanelia καλησπερα! Κι εγω εχω τον Νικολαο Στρατακη γυναικολογο 18 χρονια τωρα.Με εχει βοηθησει να φε ρω στον κοσμο τα 4 παιδια (1 φυσιολογικα και 3 καισαρικη ).Ειναι αξιολογος γιατρος και πολυ εμπειρος.Ισως οντως δεν καθεται να σου μιλησει πολυ, ομως εκει που χρειαζεται ειναι μεθοδικος .Δεν σου λεει αυτα που ισως θελεις να ακουσεις αλλα αυτα που πρεπει.Εγω τα καταφερα καλα παντα με την καθοδηγηση του καθως οι εγκυμοσυνες μου θεωρουταν υψηλου κινδυνου καθως ανεβαζα λιγη πιεση,εμφανιζα διαβητη κυησης, εχω ιστορικο κληρονομικης θρομβοφιλιας και στις 2 τελευταιες ημουν με μια ωοθηκη και μια σαλπιγγα εξαιτιας ενος χειρουργειου που επρεπε να κανω.Μια φιλη μου τον ειχε γιατρο πριν μεινει εγκυος αλλα οταν εμεινε τον αλλαξε με καποιον αλλο γιατρο του Ιασω (εκει ειναι και ο Στρατακης).Ομως οταν ηρθε η ωρα να γεννησει ο κυριος αυτος ηταν σε διακοπες,και οπως μου ειπε η ιδια ετυχε να πανε ολα καλα επειδη τη βοηθησε ο Θεος και η μαια της, ασχετα αν την χρεωσε σχεδον τα διπλασια χρηματα!!! Το σιγουρο ομως ειναι πως αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη με βαση τις δικες μου εμπειριες...εσυ καλη μου πρεπει να δεις και να γνωρισεις προσωπικα τους γιατρους που σε ενδιαφερουν γιατι ειναι πολυ ιδιαιτερη η σχεση καθε γυναικας με τον γιατρο της...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ amy74 για τις πληροφορίες που μου έδωσες. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι κυρίως όχι να μιλάει πολύ ένας γιατρός αλλά να είναι σωστός στη δουλειά του, έμπειρος, να δηλώνει το παρόν σε επείγουσες καταστάσεις και να μην με βλέπει σαν ευρώ αλλά σαν άνθρωπο. Η αποψή σου είναι σημαντική για μένα γιατί έχεις μεγάλη εμπειρία σε θέματα εγκυμοσύνης αφού έχεις κάνει τέσσερα παιδιά όπως επίσης ότι είχες εγκυμοσύνη υψηλού κινδύνου. Έχω ήδη μία αποβολή στο ιστορικό μου οπότε βλέπω με θετικό μάτι μία επίσκεψη στον Στρατάκη..

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Vanelia γεια σου και παλι! Συμφωνω μαζι σου και πιστευω πως αξιζει να τον" τσεκαρεις " κι εσυ.Κι εγω παλια ειχα μια παλλιδρομη κυηση 1ου τριμηνου...μην ανησυχεις κοπελα μου αρκετα τετοια συμβαινουν σε πολλες κοπελες...το θεμα ειναι να σε κατευθυνουν να κανεις οτι εξετασεις πρεπει να γινουν ωστε να μπορουμε να προλαβουμε (οσο ειναι ανθρωπινως δυνατον) καποια πραγματα να και μετα να προχωραμε! Θα χαρω να ξανακουσω νεα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

 

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΑΚΗ !

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ !ΣΑΣ ΤΟΝ ΣΥΝΙΣΤΩ !ΕΧΩ ΚΑΝΩ ΔΥΟ ΓΕΝΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ 10 ΧΡΟΝΙΑ!

ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ (ΙΟΥΛΙΟΣ 2014)

ΕΠΑΘΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ,ΓΕΝΝΗΣΑ 1,5 ΜΗΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ,ΕΝΩ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ 2:00 ΠΜ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ!ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΛΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ,ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΝΙΓΟΤΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ!ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΖΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΕΤΡΕΞΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΣΩΣΕ!ΕΚΕΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΧΑΡΗ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΕΦΕΡΕ ΕΙΣ ΠΕΡΑΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΗΣΗ!

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΡΩΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΕΣ !

ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ !

ΕΧΕΤΕ ΤΟΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ!!!!!

Υ.Γ: Α!ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!!!!!!

ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙ

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...