Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ερώτηση για γιατρό (Μιναρετζης)


lena1

Recommended Posts

  • 5 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα, είμαστε 40,5 ετων εγω και 42 ο φίλος μου και σκεφτομαστε, μετα απο 3 αποτυχημένες προσπάθειες σπερματεγχύσεων (1 φυσικός κύκλος κ 2 με menopur + ovitrelle) να καταφύγουμε σε εξωσωματική. Μίλησα μέχρι στιγμής με Θεσσαλονίκη νομίζω λέγεται embryolab, Μαστρομηνά, Ξυδιά, Μακράκη νομίζω και Μαντούδη κ σήμερα μίλησα με τον κο Μιναρετζή. Απ όλους μου έκανε την καλύτερη εντύπωση. Ασχολήθηκε μαζί μου (μιλούσαμε κάνα 45λεπτο στο τηλ), δεν μας έταξε λαγούς με πετραχήλια, απλά θα ήθελα την γνώμη σας και αν υπάρχουν κάποιες θετικές/αρνητικές εμπειρίες και αν νομίζετε οτι κάποιος άλλος γιατρός υπερέχει πχ στον εξοπλισμο, καλύτερο εργαστήριο κτλ. Προσπαθώ να κατασταλάξω. Θα έρθουμε Ελλάδα από Ολλανδία και είναι ακόμη πιο δύσκολη η απόφαση, καθώς το πέρα δώθε είναι πρακτικά δύσκολο. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και από μένα

 

Έχω κλείσει ραντεβού με τον κ.Μιναρετζή για εξωσωματική γιατί μου τον σύστησε η γυναικολόγος μου. Έχει ακούσει κανείς τπτ ή έχει προσωπική εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα

 

Έχω κλείσει ραντεβού με τον κ.Μιναρετζή για εξωσωματική γιατί μου τον σύστησε η γυναικολόγος μου. Έχει ακούσει κανείς τπτ ή έχει προσωπική εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Κοριτσια απευθυνθείτε σε άλλο κεντρο με πιο επαγγελματιες......το ατομο που ζητατε πληροφοριες είναι πολύ διπροσωπο και προσπαθει να αναδειχτεί με στημενα σεναρια ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...