Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΤΖΑΝΕΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ


voula2

Recommended Posts

παρακαλώ όποια κοπέλα έχει γεννήσει στην μαιευτική κλινική του Τζαννείου, να μου συστήσει έναν καλό γιατρό καθώς και να μου δώσει πλρηροφορίες για το νοσοκομείο γενικά.

 

 

Το αυτό και για την παιδατρική κλινική - παιδίατρο.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 5 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΕΝΣ ΑΓΟΡΙΟΥ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ, ΣΥΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟ ΤΖΑΝΕΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εμενα μου εχουν συστησει τον Χ .κατσετο στο τζανειο..

εχει καμια κοπελα εμπειρία,απο τον συγκεκριμένο γιατρο η αλλον. ενδιαφέρομαι για το τζανειο..

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

κορνιλια εμενα μου εχουν συστησει τον Χρ.Κατσετο..

δεν 3ερω πολλα ομως.θα με ενδιεφερε μια δευτερη γμωμη..

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κατσετο θα σου προτεινω και εγω

 

 

τον ξέρεις προσωπικά? σαν να μην πολυ ενδιαφέρετε τον βλεπω..

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 6 months later...

ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΡΑΔΑΓΛΗ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟΣ. ΕΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ. ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ, ΤΟ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ MAIL ΜΟΥ ΑΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΣΩ ΚΑΠΟΙΑΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΑΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΖΑΝΝΕΙΟ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΔΑΓΛΗ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΕΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΟΝΟΜΑ.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

κοριτσια γεννησα πριν μια εβδομαδα στο τζανειο με τον γιατρο κατσετο.αυτον μου συστησανε.δεν ημουν ικανοποιημενη στην αρχη γιατι μου εκλεινε ραντεβου συγκεκριμενη ωρα κ τον περιμενα απο 1 ως 3 ωρες να με δει!επισης,αν κ δεν ειμαι ρατσιστρια,με ειχε σε ανομονη με αλλες 10 γυναικες απο τις οποιες καμια ελληνιδα,μονο 2 αλβανες και οι υπολοιπες ηταν αθιγγανες η με μαντηλες που πρεπει να ειχαν να πλυθουν απο οταν συνελλαβαν.

το παραβλεψα,τι να εκανα,μου ειχαν πει οτι δεν παιρνει και λεφτα και ειχα οικονομικες δυσκολιες.οταν εφτασε η ωρα να γεννησω ΔΕΝ εμφανιστηκε!με γεννησε ενας μαθητευομενος-με προσεξε δεν λεω-αλλα ο γιατρος μου δεν οφειλε να ειναι εκει?αφηστε δε,που οταν ηρθε ειχε και το θρασος να περιμενει ανταμοιβη!

για να ειμαι ομως δικαιη για το τζανειο ,την δευτερη μερα που γεννησα κ παρουσιαστηκε καποιο προβλημα εμφανιστηκε ενας γιατρος που δεν με ειχε ξαναδει ποτε του-δεν θυμαμαι το ονομα του σχετικα νεαρος ομορφουλης-και με βοηθησε αμεσως σαν να ηταν αυτος ο γιατρος μου!!!

θα το σκεφτω πολυ παντως την επομενη φορα πριν ακουσω τον καθενα.το μονο που χαιρομαι ειναι οτι το αγγελουδι μου ειναι μια χαρα!!!

Link to comment
Share on other sites

να σας πω κ εγω την εμπειρία μου με τον κατσετο..

αρχικα να σας πω οτι επειδή ειμαι απο νησι δεν μπορούσα να παω στο ιατρειο του το να με δει γιατι ηταν βράδυ 7-9..και δεν ειχα που να διανυκτερεσω.

έπρεπε λοιπον να πηγαίνω παντα στο τζανειο..εκει τον εψαχνα στους διαδρομους κ οταν τον πετύχαινες σου ελεγε περίμενέ με στο γραφείο μου...

στο γραφειο απ εξω γινόταν χαμος!!!

αλβανες ,πακιστανες, ινδες κ οτι αλλο θες μαζι με 1-2 Ελληνίδες ολλες όρθιες χωρις σειρά προτεραιότητας στριμώχνονταν κοντά κοντα στην πόρτα με το που ανοιγε, οποια προλάβαινε μπούκαρε μεσα.

τωρα μιλάμε έκανες αγώνα για να μπεις μεσα κ οι αλλοδαπες πολυ θρασος γενικως..δεν σε αφήνανε να περάσεις με τιποτα.οταν τελικα έμπαινες με την ψυχή στο στομα κ βιαστικά σου διέθετε 5-10 λεπτακια. μια φορα ηταν κ αλλη μια μεσα ... έπρεπέ δηλαδή να του μιλαω για πράγματα που δεν λέγονται μπροστά σε μια ξένη..

 

τεσπα πες οτι το ξεπερνάμε αυτο το πρόβλημα ... δημόσιο ειναι ..οκ..

εμενα αυτο που μου την εδινε πολυ ηταν που δεν με θυμόταν ποτε..

ειχα παει 5 φορες κ τον ειχα παρει αλλα 5-6 τηλ...

(το τηλ εννοείτε έπρεπε να το σπάσεις για να το σηκώσει)

κ το πρωτο πραγμα που του ελεγα ηταν ειμαι η ταδε απο το ταδε νησι(χαρακτηριστικο νησι) κ ποτε δεν με θυμόταν κ έπρεπε να του πω το ιστορικό μου..φτου κ απ την αρχη.

και διερωτουμε ειναι ποτε δυνατόν ο γυναικολόγος σου να μην θυμάται το ιστορικο σου???πως θα σε παρακολουθεί τοτε..ουτε φάκελο δεν μου ειχε φτιάξει.δεν ξέρω γιατι.

δεν προλαβα να τον ρωτήσω γιατι ,γιατι έπαθα αποκόλληση πλακούντα κ τον πηρα τηλ κ πάλι δεν θυμόταν τιποτα με ρώταγε πόσων εβδομάδων ειμαι.

μου ειπε να παω να κανω υπερηχο να δουμε τι γινετε..ελα μου λεει στο τζανειο ,εγω δεν θα ειμαι αλλα εφημερεύει κ ολο κ κάποιος γιατρος θα σε δει.

ε!! εκει τελείωσε η σχεση μας..κ εψαχνα πανικόβλητη να βρω γιατρο..

 

το καλύτερο δεν σας το ειπα..εναν κολπικό υπέρηχο που μου έκανε εβαλε το ματσούκι μεσα χωρις προφυλακτικό.. τρελάθηκα ..τι να πω βρε κορίτσια ετσι γινετε κ δεν το ξερω .

μετα τη σάρα τη μάρα κ το κακο συναπάντημα..στο βαζουν ετσι μεσα????

 

καποια στιγμη σκέφτηκα οτι τα εκανε ολα αυτα επίτηδες για να παω στο ιατρειο του να τον πληρωνω για να με θυματε κ να εχει αλλη συμπεριφορά.. ποιος ξερει...!

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγω θα γεννησω και το δευτερο με τον Κασετο. Το θεμα των αλλοδαπων δεν εχει να κανει με το γιατρο αλλα με το οτι ειναι δημοσιο νοσοκομειο (δεν χρειαζονται δλδ 6000 ευρω για να γεννησουν). Το πρωτο μου μωρο το γεννησε 3:30 το πρωι και ο γιατρος ειχε ερθει απο νωριτερα μετα απο κληση των μαιων. Επισης ο ιδιος μου εχει πει ποσες φορες εχει τυχει να ξεγεννησει "πελατισσες" αλλων γιατρων, οποτε φανταζομαι οτι δεν πρεπει να ειναι και πολυ πρωτοτυπο το φαινομενο... Γενικα εχω την εντυπωση οτι προσεχει περισσοτερο τις Ελληνιδες, no offence. Αυτο που εμενα με κερδισε σ΄συτον ειναι οτι ειναι πολυ υπερ της φυσιολογικης οδου, δε δινει φαρμακα για ψυλλου πηδημα, δεν ειναι υπερ της επισκληρηδιου, ειναι υπερ του φυσιολογικου τκτ και του θηλασμου, δε μου ειπε ποτε-ποτε τπτ για το βαρος μου... Επισης παρακολουθει ημεριδες και σεμιναρια, ενημερωνεται γενικοτερα, και πολλες φορες που τον εχω τσεκαρει (οσο μπορω, δεν ειμαι γιατρος) ειναι διαβασμενος.

 

petalouditsa οταν λες οτι δεν ειχες φακελο, δε σου ειχε συμπληρωσει την καρτελα του νοσοκομειου? Αυτη εχει το ιστορικο σου, την κρατας εσυ και σε καθε επισκεψη την ενημερωνει ο γιατρος.

Να σου πω την αληθεια μια φορα και εμενα δε με θυμηθηκε και μου την εσπασε. Αλλα μετα σκεφτηκα οτι αν εφημερευε το Τζανειο (εφημερευει καθε 2 μερες) και εκανε 7 τοκετους και δεν ξερω τι ακομα, ε ανθρωπος ειναι. Αλλα μου συνεβη μονο μια φορα. Τωρα απο οσο ξερω δεν εχει ιατρειο, δε μου εχει πει ποτε τπτ, προσωπικα θα πηγαινα χωρις δευτερη σκεψη, για να γλιτωσω την ουρα του νοσοκομειου. Πολυ λυπαμαι πραγματικα που σου φερθηκε ετσι και εχεις αυτες τις εντυπωσεις...

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μου ειχε φτιάξει καρτέλα..

εβλεπα κ εγω απ εξω αυτές που περίμεναν που κραταγαν καρτελα αλλα δεν ρωτησα τι ειναι αυτο..μετα καταλαβα.

εχει ιατρείο κ το κανει καθε τριτη κ πεμπτη 7-9,μια μαια η μαρια του κλείνει τα ραντεβου..αμα θες σου δινω κ το τηλ της..

εγω πηγα συστημένη σαυτον. γέννησε εκει μια φιλη κ οταν πηγα επισκεπτήριο μου φανηκε μια χαρα το τζανειο. ειπα λοιπον να γεννήσω κ εγω σε δημόσιο.

μπας κ δεν μας πιάσουν τον κω στα ιδιωτικά,αλλα δεν το γλίτωσα.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι, θα τον ρωτησω. Ξερω οτι παλιοτερα εκανε ιατρειο, πριν 4-5 χρονια, εκει τον γνωρισα. Αργοτερα, οταν εμεινα εγκυος για πρωτη φορα, δε θυμαμαι τι μου ειχε πει αλλα παντα με εβλεπε στο Τζανειο. Μεχρι και παπ στο Τζανειο μου ελεγε και εκανα. Και τωρα ακομα ενα ραντεβου εχω, την αλλη βδομαδα, γι΄αυτο και δεν υπαρχει λογος να μου δωσεις τηλ. Θα τον ρωτησω ομως.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

απο οσο καταλαβα δεν εχει πια ιατρειο κοριτσια εαν δεν κανω λαθος εγω για να ειμει ενταξει του κλεινω ραντεβου στο 1535 κ δεν τολμαει καμια να μου παρει την σειρα μας ακουει ολο το νοσοκομειο οποια δεν κλεινει ραντεβου κακο του κεφαλιου της δεν δεχομαι καμια ξενη να μου παρει την σειρα οταν παω εκει ρωταω πια εχει ραντεβου κ ξεκιναμε να φτιαχνουμε μια σειρα αν κ τωρα πια φωναζει ονοματα πλεον

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

κοροτσια εχω γθναικολογο τον κ.κατσετο κ ειμαι απολυτα ευχαριστημενη

γεννησα 19/5/2010 42 βδομαδων .......θα μπορουσε να μου ειχε κλεισει ραντεβου νωριτερα κ η να με εβαζε με προκληση η να με εβαζε για καισαρικη . αντιθετα με περιμενε .....οπως ελεγε χαρακτηριστικα περιμεναμε την φυση

οταν περασα την 40 βδομαδα με εβλεπε καθε τρεις μερες κ στα τηλεφωνα μου απαντουσε παντα. οταν δεν ειχε σημα ηταν στο νοσοκομειο

γεννησα τελικα φυσιολογικα κ χωρις επισκληριο με την βοηθεια την δικη του κ της μαιας φυσικα

στην νοσηλεια μου οσο ημουν στο νοσοκομειο ερχοταν κ με εβλεπε κ με ρωτουσε για τα ραμματα απο κατω κτλ

αφου γεννησα κ πηγα σπιτι μετα απο μερες επαθα μαστιτιδα , παλι ηταν εκει για μενα κ φυσικα αψογος απεναντι μου

ειμαι απολυτα ευχαριστημενη

κ πανω απολα εφερε στην ζωη γερο τον γιο μου

88M1p3.png6KAgp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Ο edit admin ΗΤΑΝ Ο ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΟΠΟΥ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟ edit admin ΣΤΙΣ 31/5/2007 ΤΟΤΕ ΟΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙΝ ΤΡΥΦΛΑ ΤΟΥ ΑΦΤΟΥ ΟΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΟΠΟΥ ΤΙΣ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΖΩΗΣ ΛΟΓΩ ΔΙΚΙΑΣ ΣΤΟΥ ΕΠΙΠΩΛΕΟΤΗΤΑΣ. ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Τον ξερω το γιατρο πο λετε αλλα καλο θα ηταν να μην βγαζετε ονοματα ετσι φατσα καρτα γιατι καμια φορα δεν κανει τον εχετε κηνυγισει τουλαχιστον νομικα?

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΡΑΔΑΓΛΗ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟΣ. ΕΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ. ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.[/quoteKAI EGW PHGA SE AFTON ENO AKOUGA OTI DEN EINAI TIS PROKOPEIS EMENA ME EKANE NA ESTAN8W ANETA STO PROVLIMA POU EIXA KAI EINAI KAI ZESTOS AN8ROPOS KAI SOU EXIGI TA PADA...ALLA PSAXNW STO ALEXANDRAS GIATI EINAI KALYTERO NOSOKOMEIO KAI PIO EXIDIKEVMENW ALLA O KARADAGLHS EINAI POLY KALOS O KATSETOS ME MIA MATIA POU TON EIDA ETSI KAI ETSI DEN ME KERDISE
line_line_typew6_beg_d_typew11_time_1114660800_text_c5dfece1f3f4e520e5f5f4f5f7e9f3ecddedefe920eae1e920e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

παντως κοριτσια αυτο που με εκανε να γουσταρω τον κατσετο ηταν που του ελεγα ασπρο κ μου ελγε μαυρο αλλα μου το δικαιολογουσε ασε που ειχα ψοφισει στα γελια καθε φορα που μου εκανε υπερηχο

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
να σας πω κ εγω την εμπειρία μου με τον κατσετο..

αρχικα να σας πω οτι επειδή ειμαι απο νησι δεν μπορούσα να παω στο ιατρειο του το να με δει γιατι ηταν βράδυ 7-9..και δεν ειχα που να διανυκτερεσω.

έπρεπε λοιπον να πηγαίνω παντα στο τζανειο..εκει τον εψαχνα στους διαδρομους κ οταν τον πετύχαινες σου ελεγε περίμενέ με στο γραφείο μου...

στο γραφειο απ εξω γινόταν χαμος!!!

αλβανες ,πακιστανες, ινδες κ οτι αλλο θες μαζι με 1-2 Ελληνίδες ολλες όρθιες χωρις σειρά προτεραιότητας στριμώχνονταν κοντά κοντα στην πόρτα με το που ανοιγε, οποια προλάβαινε μπούκαρε μεσα.

τωρα μιλάμε έκανες αγώνα για να μπεις μεσα κ οι αλλοδαπες πολυ θρασος γενικως..δεν σε αφήνανε να περάσεις με τιποτα.οταν τελικα έμπαινες με την ψυχή στο στομα κ βιαστικά σου διέθετε 5-10 λεπτακια. μια φορα ηταν κ αλλη μια μεσα ... έπρεπέ δηλαδή να του μιλαω για πράγματα που δεν λέγονται μπροστά σε μια ξένη..

 

τεσπα πες οτι το ξεπερνάμε αυτο το πρόβλημα ... δημόσιο ειναι ..οκ..

εμενα αυτο που μου την εδινε πολυ ηταν που δεν με θυμόταν ποτε..

ειχα παει 5 φορες κ τον ειχα παρει αλλα 5-6 τηλ...

(το τηλ εννοείτε έπρεπε να το σπάσεις για να το σηκώσει)

κ το πρωτο πραγμα που του ελεγα ηταν ειμαι η ταδε απο το ταδε νησι(χαρακτηριστικο νησι) κ ποτε δεν με θυμόταν κ έπρεπε να του πω το ιστορικό μου..φτου κ απ την αρχη.

και διερωτουμε ειναι ποτε δυνατόν ο γυναικολόγος σου να μην θυμάται το ιστορικο σου???πως θα σε παρακολουθεί τοτε..ουτε φάκελο δεν μου ειχε φτιάξει.δεν ξέρω γιατι.

δεν προλαβα να τον ρωτήσω γιατι ,γιατι έπαθα αποκόλληση πλακούντα κ τον πηρα τηλ κ πάλι δεν θυμόταν τιποτα με ρώταγε πόσων εβδομάδων ειμαι.

μου ειπε να παω να κανω υπερηχο να δουμε τι γινετε..ελα μου λεει στο τζανειο ,εγω δεν θα ειμαι αλλα εφημερεύει κ ολο κ κάποιος γιατρος θα σε δει.

ε!! εκει τελείωσε η σχεση μας..κ εψαχνα πανικόβλητη να βρω γιατρο..

 

το καλύτερο δεν σας το ειπα..εναν κολπικό υπέρηχο που μου έκανε εβαλε το ματσούκι μεσα χωρις προφυλακτικό.. τρελάθηκα ..τι να πω βρε κορίτσια ετσι γινετε κ δεν το ξερω .

μετα τη σάρα τη μάρα κ το κακο συναπάντημα..στο βαζουν ετσι μεσα????

 

καποια στιγμη σκέφτηκα οτι τα εκανε ολα αυτα επίτηδες για να παω στο ιατρειο του να τον πληρωνω για να με θυματε κ να εχει αλλη συμπεριφορά.. ποιος ξερει...!

 

καλησπερα πεταλουδιτσα,ειχα υποβληθει πριν πολλα χρονια σε μια επεμβαση με τον κ.Κατσετο και εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη!Ηθελα απλως να σε ρωτησω αν γνωριζεις εαν εχει ιατρειο?Δυστυχως δεν εχω την πολυτελεια να περιμενω ατελειωτες ωρες στο Τζαννειο γιατι εργαζομαι ως αργα...Θα μπορουσες να μου στειλεις ενα πμ εαν ειναι δυνατον,με το τηλεφωνο?Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα στην παρεα!!! Θα παρακαλουσα οποια μαμα εχει γεννησει προσφατα στο τζανειο να μας πει λεπτομερειες!!! Ποσο στοιχησε η διαμονη εκει? Και οταν λενε εχεις το μωρο εσυ ολη μερα? Ποιος και που το μπανιαρετε? Και εκτος απο αυτους τους 2 γιατρους που αναφερονται υπαρχουν αλλοι που εχουν ξεγεννησει καποια απο εσας?

Ευχαριστω πολυ!!! (λογο κρισης τα δημοσια θα εχουν ποοοολλλληηη κοσμο)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...