Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγκυμοσύνη μετά απο Παλλίνδρομη Κύηση


Recommended Posts

Γειά σας!!!:D:D:D

Μόλις σήμερα έγινα μέλος, παρακολουθώ καιρό όμως τις συζητήσεις σας και πραγματικά θα ήθελα λίγη απο τη θετική σας ενέργεια!!! :oops:

Είμαι 27 χρονών και έχω ήδη στο ιστορικό μου μια παλλίνδρομη κύηση στην 7η εβδομάδα. :?:?:?:?

Τώρα είμαι πάλι έγκυος στην 5η εβδομάδα και πραγματικά έχω αγχωθεί πάρα πολύ να μη συμβεί πάλι το ίδιο......

z5pEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας!!!:D:D:D

Μόλις σήμερα έγινα μέλος, παρακολουθώ καιρό όμως τις συζητήσεις σας και πραγματικά θα ήθελα λίγη απο τη θετική σας ενέργεια!!! :oops:

Είμαι 27 χρονών και έχω ήδη στο ιστορικό μου μια παλλίνδρομη κύηση στην 7η εβδομάδα. :?:?:?:?

Τώρα είμαι πάλι έγκυος στην 5η εβδομάδα και πραγματικά έχω αγχωθεί πάρα πολύ να μη συμβεί πάλι το ίδιο......

 

Jenny είχα και εγω παλλινδρομη κυηση και στην επομενη εγκυμοσυνη ειχα αγχος σχεδον μεχρι να γεννησω. Αφου περιμενα πως και πως το ραντεβου του γιατρου για να δω αν ειναι ολα καλα. Ο γιατρος μου ελεγε πως δε με αναγνωριζε αφου στην πρωτη εγκυμοσυνη που ειχα την κορη μου ημουν απο τις πιο χαλαρες εγκυες που ειχε δει ενω μετα με τον μπεμπη (η παλλινδρομη εγινε αναμεσα στα δυο παιδια) ημουν εντελως διαφορετικη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας!!!:D:D:D

Μόλις σήμερα έγινα μέλος, παρακολουθώ καιρό όμως τις συζητήσεις σας και πραγματικά θα ήθελα λίγη απο τη θετική σας ενέργεια!!! :oops:

Είμαι 27 χρονών και έχω ήδη στο ιστορικό μου μια παλλίνδρομη κύηση στην 7η εβδομάδα. :?:?:?:?

Τώρα είμαι πάλι έγκυος στην 5η εβδομάδα και πραγματικά έχω αγχωθεί πάρα πολύ να μη συμβεί πάλι το ίδιο......[/quote

 

Οχι ρε φιλεναδα δεν θε ξανατυχει. Θετικη σκεψη χρειαζεται και ολα θα πανε καλα!!! :lol::lol::lol: . Μετά απο ποσο καιρο εμεινες παλι εγκυος; :oops:

Link to comment
Share on other sites

Agapi6 Ευχαριστώ πολύ :)

maria22 αμεσως καλέ!!! Δεν πρόλαβα να το φχαρηστηθώ και τις 2 φορές και τσούπ θετικό το test :lol::lol:

Δεν έχουμε πρόβλημα στο να συλλάβουμε, στο να τα κρατήσουμε υπάρχει θέμα :?:?

z5pEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου jenny,

εχω και γω στο ιστορικο μου μια αποβολη και μια παλινδρομη. Τωρα στο τριτο ολα πανε καλα και ειμαι 6.5 μηνων. Ειχα αγχος στο πρωτο τριμηνο, μαλλον μεχρι να μπορω να το ακουω και να καταλαβαινω οτι ειναι καλα. Σε καταλαβαινω για το αγχος σου αλλα προσπαθησε να μη σκεφτεσαι αρνητικα. Μονο θετικες σκεψεις γιατι το νινακι σου ολα τα καταλαβαινει. Να δεις που ολα θα πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας, αλλά μάλλον δεν έχουμε καλά νέα...

την Παρασκευή είδα λίγο αίμα (συνεχίζεται βέβαια μέχρι και σήμερα) και μου έδωσε η γιατρός μου ultrogestan και έκανα και μια χοριακή. Η τιμή της 2214

Σήμερα ξαναέκανα και θα έχω τα αποτελέσματα το απόγευμα.

Η αλήθεια είναι πως δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη :(:(:(

z5pEp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου jenny.διαβασα το μηνυμα σου και σε καταλαβενω απολυτα.μην απογοιτευεσε μπορει να μην ειναι τιποτα το αιμα που ειδες απλα να κουραστηκες και βγηκε λιγο.ηρεμησε και να δεις που ολα θα πανε καλα.ειχα και εγω 2 αποβολες και τωρα ειμαι στον 7 μηνα και σε αυτη την εγκυμοσυνη ειχα 3 φορες αιμα για λιγο αλλα ευτυχως δεν ηταν τιποτα.

σου ευχομαι το καλυτερο και θετικες σκεψης. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΕΜΑ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...