Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τζουλια Θεοδωρου,αττικο νοσοκομειο


lameda

Recommended Posts

Κορίτσια είμαι 37 εβδομάδων και νοσιλευομαι στο Αττικο με πνευμόνια.Θα ήθελα πάρα πολύ να επικοινωνήσω με την Τζούλια Θεωδορου γιατί φοβάμαι για το μωρο.Αν μπορεί κάποιος να μου στείλει π.μ.θα του ήμουν πολύ ευγνώμων!!Καλή σας μέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας,

 

γέννησα με την κα. Θεοδώρου τον Δεκέμβριο του '12.

Είναι πολύ υπομονετική και ήρεμη και απαντάει σε όλες τις ερωτήσεις.

Εγώ όποτε την χρειάστηκα την βρήκα. Μία φορά μόνο που δεν την έβρισκα και πήγα με αποκόλληση στο Αττικον στις 02.00 το πρωί, ήτανε σε χειρουργείο και ήρθε μόλις την ενημέρωσαν. Όσο για την γέννα τι να σας πω, γέννησα πρόωρα με κατεπείγουσα καισαρική στην 33 εβδομάδα, με αποκόλληση, σπασμούς ανα τρίλεπτο και ο μικρός να έχει καρδιακούς παλμούς στα ύψη.

Η Τζούλια δίπλα μου να προσπαθεί να με ηρεμήσει και να μου λέει όλα καλά θα πάνε έχει αρκετό βάρος ο μικρός. Για μένα είναι εξαιρετική γιατρός αλλά και καλός άνθρωπος.

Μήπως θα μπορούσα να εχω το τηλ της Κ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ; Δεν μπορώ με τίποτα να κλείσω απο το 1535...

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να σας περιγραψω τη δικη μου μεχρι στιγμης εμπειρια για τη γιατρο.Ειναι πολυ φιλικη κ γλυκια υπομονετικη να απαντησει σε ερωτησεις,αλλα δε μπορεις να τη βρεις και να επικοινωνησεις μαζι της αν χρειαστει και για μενα αυτο ειναι πολυ αγχωτικο.!

 

Ακομα δεν εχω γεννησει για να δω εκεινη την ωρα αν θα με βοηθησει,αλλα οποτε τη χρειαζομαι και τηβ παιρνω σο κινητο δε τη βρισκω,οποτε σε καποια δυσκολη εγκυμοσυνη δε ξερω αν θα τη συνιστουσα.Παντως μου τη συστησε γνωστη μου γιατρος απο το Αττικο.Οτι απορια εχετε ρωτηστε με.

Ένα τηλέφωνο της γιατρού ;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

κοριτσια γεια σας κ απο εμενα ειμαι καινουρια εδω και επειδη ειμαι σε προσπαθεια να μεινω εγκυος θελω να βρω γυναικολογο στο αττικο μου συστησαντην κυρια θεοδωρου απλα θελω να μου πει καποια αν γνωριζει περι χρηματων και αν γνωριζει γενικα ποσο κοστιζει μια γεννα εκει....:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
κοριτσια γεια σας κ απο εμενα ειμαι καινουρια εδω και επειδη ειμαι σε προσπαθεια να μεινω εγκυος θελω να βρω γυναικολογο στο αττικο μου συστησαντην κυρια θεοδωρου απλα θελω να μου πει καποια αν γνωριζει περι χρηματων και αν γνωριζει γενικα ποσο κοστιζει μια γεννα εκει....:D :D :D

Καλημερα.Ψαχνω τηλεφωνο της Τζουλιας Θεοδωρου απο το ΑΤΤΙΚΟ μηπως το εχετε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
Καμια κοπελα να μας πει εντυπωσεις και πληροφοριες για την Κα Θεοδωρου δεν υπαρχει? Κανω up το post για να ενημερωθει κ να μαθουμε κατι παραπανω!!

 

Καλησπέρα! Πρόσφατα έμαθα πως είναι η γιατρός μια φίλης μου που γεννάει στο Αττικό. Μου είπε πως είναι πολύ ευχαριστημένη. Εχουν γεννήσει κι άλλες δυο συγγενείς της με τη συγκεκριμένη γιατρό. Δε γνωρίζω να σου πω κατι περισσότερο. Καλή συνέχεια!

I 'm a happy twin mom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πρόσφατα έμαθα πως είναι η γιατρός μια φίλης μου που γεννάει στο Αττικό. Μου είπε πως είναι πολύ ευχαριστημένη. Εχουν γεννήσει κι άλλες δυο συγγενείς της με τη συγκεκριμένη γιατρό. Δε γνωρίζω να σου πω κατι περισσότερο. Καλή συνέχεια!

 

Καλησπέρα κ σε ευχαριστω για την απάντηση. Θα μπορούσε να μας δωςει το τηλ της η φίλη σου για αν έρθω σε επικοινωνία με την γιατρό? επιςης μπορείς να την ρωτήσεις πως γίνεται το πρώτο ραντεβού ? απόγευμα στο νοςοκομειο ή αν εχει δικό της ιατρειο? κ αν σου ειναι εύκολο να μας πει κ για τα χρήματα? αν εχει ταρίφα ή αν ειναι πιο "χαλαρή" στην αμοιβή της? κ πάλι ευχαριστω!!!

HpRzp3.png0ExJp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...