Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η κορη μου 15 χρονων βγαινει με 23 χρονο


Recommended Posts

κοιτα μια φρικη θα την φαω και για τα 2κοριτσια πια που α εχουν φυγει απο το ''κοριτσακι''καισιγα σιγα ανακαλυπτουν το σεξ κλπ....αλλα επειδη εχω γνωρισει και μ@λ@κισμεν@ αγορια 15χρ.θα ηθελα πραγματικα(και με το χερι στην καρδια σου μιλαω)να ειναι με καποιον που θα την προσεχει και θα θελει το καλο της και θα ξερω εγω οτι περναει καλα και ας ειναι και 25χρονων..(στο 30θα κολαγα να πω την αληθεια617637.gif)αλλα 25με 30ειναι μια 5ατια διαφορα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 413
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επισης δημητρα να κανω και τον δικηγορο του διαβολου866744.gif...Εσυ ετυχε στις σχεσεις που εκανες να μην εχεις καποια διαφορα ηλικιας...αν ομως στα 16σου γνωριζες καποιον 25-26χρονων τι θα εκανες????(Με ξερεις πως μιλαω δεν πιστευω να με παρεξηγεις οκ?)

Link to comment
Share on other sites

επισης δημητρα να κανω και τον δικηγορο του διαβολου866744.gif...Εσυ ετυχε στις σχεσεις που εκανες να μην εχεις καποια διαφορα ηλικιας...αν ομως στα 16σου γνωριζες καποιον 25-26χρονων τι θα εκανες????(Με ξερεις πως μιλαω δεν πιστευω να με παρεξηγεις οκ?)

οχι βεβαια καλε δε σε παρεξηγω. εχει γινει αυτο που ειπες.γνωρισα οταν ημουν 16 εναν 28 η 29 (6 μηνες πριν κανω την πρωτη μου σχεση) . τον γνωρισα στο χωριο του μπαμπα μου που ειχαμε παει κ ηταν στην παρεα της ξαδερφης μου.αυτη τοτε ηταν γυρω στα 25. με επιασε στο μπλα μπλα και μου ζητησε και κινητο(τοτε ειχαν πρωτοβγει αν τις θυμασαι τις παντοφλες-κινητα) και του ειπα πρωτον οτι δεν εχω (γιατι οντως δεν ειχα!) και 2ον οτι και να ειχα δε θα το εδινα σε καποιον γερο:lol: κ οταν μου ειπε οτι δεν ειναι γερος (!!) του ειπα οτι για μενα ειναι σαν γερος!:twisted::twisted:

ασε που ο μπαμπας μου θα τον εχωνε μεσα αφου πρωτα του εσπαγε τα μουτρα:twisted:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ δεν σου λεω να σου την πεσει ενας που να μην 'αρεσει γιατι και 18να ηταν παλι γερος θα ηταν μπουχααχαχαχα...Εννοω ρε παιδι μου να γνωριζες καποιον που να σου εκανε το κλικ και ας ηταν 25-26....αυτο!

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να εκανα κατι γιατι ημουν πολυ ντροπαλη.εδω με τους συνομηλικους και ντρεπομουν.μεχρι να παρρος θαρρος με τον πρωτο μου περασε ενα 6μηνο 7μηνο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με συγχωρείς, έτσι κατάλαβα. Μακάρι να μας το πουν και εμάς γιατί είναι και ξενέρωμα για τα μικρά. Αυτά τρέφονται με τα μυστικά τώρα ότι σώνει και καλά έχουν δική τους ζωή.

 

 

 

Χαρά στο κουράγιό σου που κάθεσαι και μας απαντάς με όλα αυτά που έχουμε πει.

γιατι χαρα στο κουραγιο μου?εδω γραφουμε τ αποψεισ μας κ τ εμπειριεσ μας
Link to comment
Share on other sites

και να συμπληρωσω οτι αν τελικα εκανα κατι ειμαι 100% σιγουρη οτι οι γονεις μου θα εκαναν τα παντα για να το αποτρεψουν και να με προστατευσουν.εδω με το παιδι που τα ειχα τοτε ειχαμε 1 χρονο διαφορα και παλι ελεγαν οτι ειναι πολυ.φαντασου τι θα ελεγαν για καποιον 10-15 χρονια μεγαλυτερο:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

και να συμπληρωσω οτι αν τελικα εκανα κατι ειμαι 100% σιγουρη οτι οι γονεις μου θα εκαναν τα παντα για να το αποτρεψουν και να με προστατευσουν.εδω με το παιδι που τα ειχα τοτε ειχαμε 1 χρονο διαφορα και παλι ελεγαν οτι ειναι πολυ.φαντασου τι θα ελεγαν για καποιον 10-15 χρονια μεγαλυτερο:rolleyes:
ενωειται βρε δημητρα κ ποιοσ γονεας δεν θα προστατεψει τ παιδι του και δεν θελει τ καλυτερο για αυτο.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά, εγώ τώρα ξετρύπωσα το συγκεκριμένο θέμα και είπα να απαντήσω επειδή είναι ενδιαφέρον. Δεν ξέρω αν το αρχικό μήνυμα αληθεύει ή όχι, εγώ πάντως θα απαντήσω τι θα έκανα ως πατέρας εάν συνέβαινε κάτι τέτοιο στο παιδί μου. Διάβασα και πολλές από τις δημοσιεύσεις σας και με άλλες συμφωνώ και με άλλες όχι. Επειδή αν ανακαλύψεις κάτι τέτοιο δε μπορείς ποτέ να είσαι βέβαιος για τις προθέσεις που έχει για το παιδί σου αυτός ο άνθρωπος, το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να τον γνωρίσεις από κοντά καλώντας τον για παράδειγμα μια μέρα στο σπίτι. Σίγουρα το να τον γνωρίσεις μια φορά δεν αρκεί για να καταλάβεις το χαρακτήρα και τις προθέσεις του. Θα ήθελα γι'αυτό το λόγο να ερχόμαστε συχνότερα σε επαφή. Και ασφαλώς όταν το παιδί σου έχει φτάσει στην ηλικία των 15 ετών δεν θεωρείται πια παιδί. Αυτό μας έλειπε τώρα να λέμε και τα δεκαπεντάχρονα "παιδάκια". Σε αυτήν την ηλικία θέλω να πιστεύω πως ως γονιός θα του έχω δώσει τις σωστές βάσεις και τη σωστή διαπαιδαγώγηση ώστε να κρίνει εκείνο το αν αυτή η σχέση θα του βγει σε καλό ή όχι. Αλλά ακόμα και να μην του βγει σε καλό, σίγουρα θα είναι μια εμπειρία και ασφαλώς με όμορφες στιγμές. Και με έναν συνομίληκο άλλωστε θα μπορούσε να πληγωθεί εξίσου. Και προς Θεού, εκείνος ο οποίος ενίοτε έλκεται από έναν δεκαπεντάχρονο δεν είναι παιδεραστής όπως ειπώθηκε προηγουμένως. 15 χρονών το παιδί έχει καθαρότατα τα χαρακτηριστικά του φύλου του, γυναικεία τα κορίτσια και αντρικά τα αγόρια και έχουν ξεφύγει ενετελώς από την παιδικότητα. Συνεπώς αυτός ο οποίος ελκύεται από τέτοιες ηλικίες είναι γελοίο να ονομάζεται παιδεραστής. Ο καθένας από εμάς άλλωστε έχει το δικαίωμα ΑΝΩ των 15 ετών να συνάπτει ερωτικές σχέσεις με άτομο οποιασδήποτε ηλικίας. Με τη θέλησή του δηλαδή. Άλλο η αποπλάνηση με σκοπό το σεξ, και άλλο η ερωτική σχέση. Έχουν τεράστια διαφορά. Το ένα αποτελεί ποινικό αδίκημα, το δεύτερο είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό. Νομίζω πως ήμουν ξεκάθαρος απέναντι στο θέμα. Εξέφρασα με σαφήνεια την προσωπική μου άποψη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

παιδια ειμαι 31 και εκανα σεξ με μια ομορφη κοπελα 15 ετων.

αυτη ομως το ειπε στον πατερα της και αυτος εχει τσαντιστει ασχημα.υπαρχει περιπτωση να με κατηγορησουν για αποπλανηση ανηλικου γιατι αρχιζω και φοβαμαι πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδια ειμαι 31 και εκανα σεξ με μια ομορφη κοπελα 15 ετων.

αυτη ομως το ειπε στον πατερα της και αυτος εχει τσαντιστει ασχημα.υπαρχει περιπτωση να με κατηγορησουν για αποπλανηση ανηλικου γιατι αρχιζω και φοβαμαι πολυ.

 

και μετα ξυπνησες?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας

το θέμα κλειδώνεται θα τοποθετηθεί σχετική ανακοίνωση.

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας

 

δείτε εδώ τους ισχύοντες νόμους για

 

" αποπλάνηση ανηλίκου - statutory rape "

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=122936

 

το θέμα θα παραμείνει κλειδωμένο εξαιτίας παραδοχής σε παράνομη πράξη.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...