Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χώρος για τραπέζι βάπτισης στα βόρεια προάστια


Recommended Posts

Γεια σας! Πρόκειται να κάνω τη βάπτιση της κόρης μου τον Ιούλιο. Θα ήθελα λοιπόν προτάσεις για ένα χώρο, φυσικά εξωτερικό, όμορφο και με καλό φαγητό στα βόρεια προάστια και κυρίως στο χαλάνδρι, μαρούσι, ψυχικό. Τα άτομα δε θα είναι και πάρα πολλά (70-80). Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εβιβα βαρυμπομπη, ο κυριος φωτης

εξαιρετικος χωρος και φαγητο ΤΕΛΕΙΟ

αν το επισκεφτεις στειλε μου πμ για να σου πω τι να του πεις, ποιος σε στελνει κλπ οχι οτι εχει σημασια μονον αν θες να πας με καμια συσταση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπάρχουν επίσης:

-Τέλης, απέναντι από την Μονή Πεντέλης (ωραίο εστιατόριο, με κούνιες)

-ΥΑ CAFE-RESTAURANT, στο Άλσος Στρατού (Badminton)

- Μέσα και απέναντι στο Αττικό Άλσος, υπάρχουν επιλογές.

 

Καλή αναζήτηση!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει καμία από εσάς τραπέζι στον Ιππικό Όμιλο Αμαρουσίου; Ποιες είναι οι εντυπώσεις σας; Τι τιμές παίζουν; Είναι ωραίος ο εξωτερικός χώρος; Το φαγητό;

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει αρκετές φορές σε εταιρική εκδήλωση στον Ιππικό όμιλο αλλά μόνο μέσα χειμώνα. Νομίζω ότι ο εξωτερικός τους χώρος είναι γύρω γύρω κάτι σαν βεράντα. Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε τόσο. Το Verde είναι ωραίος χώρος αλλά δεν ξέρω αν μπορείς να το κλείσεις για εκδηλώσεις.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Αν και το θεματάκι δεν είναι "ενεργό", παίρνω την πρωτοβουλία να το ανακινήσω και να ρωτήσω τις γνώμες σας συγκριτικα με τα μεζεδοπωλεία "Ό,τι φάμε κι ό,τι πιούμε" και "Παντελής", στο Χαλάνδρι. Ενδιαφέρομαι για τραπέζι βάφτισης το Μάιο και ήθελα να ακούσω γνώμες και εντυπώσεις για τον χώρο και την κουζίνα τους και τις τιμές.

Υπάρχει κάποιος που να τα γνωρίζει και να τα έχει επισκεφτεί για να μου πει εντυπώσεις?

 

Σας ευχαριστώ όπως και να χει :lol:

Το κοριτσάκι μου, όλη μου η ΖΩΗ !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπερα σας!

Κανονιζουμε την βαπτιση του 2ου γιου μας στην Αγια Φιλοθεη και ψαχνουμε μερος για την γιορτη μετα.... Θα θελαμε καπου με πρασινο και χωρο να τρεξουν τα παιδακια με ασφαλια και καλο φαγητο / χωρο κοινονικοποιησης για του μεγαλους..

Οταν βαπτισαμε τον 1ο γιο στην ιδια εκκλησια, καναμε την γιορτη στο κεντρο νεοτητας (εντος τενις κλαμπ).. τωρα μας λενε πως ο δημος αποφασισε να μην κανουν πλεον εκδηλωσεις εκει.. και εμας δεν θα μας πειραζε να κανουμε την γιορτη σε αλλο μερος...

Θα μπορουσατε παρακαλω να μας προτεινετε μερη στο Χαλανδρι / Ψυχικο / Μαρουσι οπου θα ηταν ωραια να γινει μια γιορτη βαπτισης τελος Ιουνιου...? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...