Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ (ΔΗΜΟΣΙΟΥ)


Recommended Posts

Καλή σας ημέρα.

Ενδιαφέρομαι να μάθω πληροφορίες για 4 Γυναικολόγους.

Την Κα Θεοδωρά Μαριάννα (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ)

Την Κα Γεωργιάδου (ΕΛΕΝΑΣ)

Την Κα Λιάπη Ανθούλα (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ)

Την Κα Πεϊτσίδου (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ)

Όπως αντιλαμβάνεστε, δε θέλω να πάω σε άντρα Γυναικολόγο…… ντρέπομαι!!!!!

Αλήθεια….. εάν κάποια από εσάς γνωρίζει και κάποια γυναίκα Γυναικολόγο στο ΑΤΤΙΚΟΝ….. ακόμη καλύτερα….. είναι και πιο κοντά στο σπίτι μου!!!!!

Θα μου ήτανε πολύτιμη κάθε πληροφορία σας.

Για PAP-TEST και Κολπικό Υπέρηχο, μάλλον θα πάω σε μία Γυναικολόγο, στο ΙΚΑ της περιοχής μου. Αλλά οπωσδήποτε, επειδή θέλω να "ψαχτώ" γενικότερα κάποια στιγμή μετά τις Γιορτές…… θα ήθελα να έχω καταλήξει μέχρι τότε σε γιατρό!

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Και πάλι καλημέρα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου ζουζουνιαρα.μου εχουν πει για το αττικο για την Μιχαλιτση οτι ειναι καλη γυναικολογος και οτι ειναι ειδικευμενη σε υψηλου κινδυνου εγκυμοσυνες.δεν εχω προσωπικη εμπειρια ομως!

Link to comment
Share on other sites

Είχα την κα Πεϊτσίδου και στις δυο εγκυμοσύνες μου (υψηλού κινδύνου). Είναι πάρα πολύ καλή σε δύσκολες περιπτώσεις, και δεν κάνει καισαρική, παρά μόνο αν είναι απολύτως αναγκαίο.

Εάν ενδιαφέρεσαι, θα πάρεις τηλέφωνο στο νοσοκομείο και θα κλεισεις απογευματινο ραντεβου μαζι της, για να έχετε χρονο να γνωριστειτε.

Σχετικά με εξετάσεις που μπορεί να χρειαστει να κανεις, γνωριζω σίγουρα ότι στο τμημα καλλιεργειων εργαζονται γυναικες. Για κολπικο υπερηχογραφημα δε γνωριζω, δεν εκανα. Κάποιες εξετάσεις τις κάνει μόνη της. Ανάλογα το χρονο που διαθέτει και το τμημα που διενεργούνται.

Οτι αλλο θελεις να ρωτησεις, πες μου! Εύχομαι να πανε όλα καλά!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...