Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ή ΜΑΡΙΟΣ


ΒΟΥΛΑ

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. 13 Ιουλίου βαπτίζουμε τον μικρό μας, τον οποίο λόγω κάποιων προβλημάτων στην εγκυμοσύνη τον είχα τάξει στην Παναγία.Ενώ λοιπόν από την αρχή είχαμε κατά νου το Παναγιώτης τώρα σκεφτήκαμε και το Μάριος και δεν μπορούμε να αποφασίσουμε. Ποιο σας αρέσει περισσότερο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Κορίτσια ευχαριστώ για την απαντήσεις. Δεν είχαμε κάποιο συγκεκριμένο όνομα στο μυαλό μας όταν το τάξαμε, απλά λέγαμε συνέχεια Παναγιώτης χωρίς να έχουμε σκεφτεί ότι θα μπορούσε να βγει και Μάριος. Στην αρχή μου φαινόταν περίεργο αλλά σίγουρα είναι πιο εύηχο και πιο ασυνήθιστο. Την κόρη μου την έχουμε βαπτίσει Ξανθίππη-Αθηνά και τη φωνάζουμε με το πρώτο οπότε θα ήθελα κάτι ωραίο και πιο ασυνήθιστο και για τον μικρό. :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ψηφιζω Μαριος :D

Και εγω λογω προηγουμενης ατυχους εγκυμοσυνης εταξα την μικρη μου στην Παναγια.

Ειχα πει οτι αν ειναι αγορι θα βαφτιστει Μαριος και αν ειναι κοριτσι Δεσποινα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Για τον ίδιο λόγο είχαμε κι εμείς το ίδιο δίλλημα πριν από 10 χρόνια.Διαλέξαμε το Μάριος και είναι υπέροχο. Και πριν από ένα μήνα βαφτίσαμε την μικρη μπουμπου μας Δέσποινα.Να το χαίρεσαι όποιο όνομα και να διαλέξεις

[line_flow3_beg_minie_time_1191038400_text_3420e6f9effdebe5f220e3dfede1ed20e720e1eddcf3e120eceff52ec720ece9eaf1fcf4e5f1e720e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Violeta να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κι εσύ και να τα καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!! Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες και να χαίρεστε τα αγγελούδια σας. Τελικά αποφασίσαμε: ΜΑΡΙΟΣ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...