Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ .

ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΡΑΙΑΣ, Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ, ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ, Ν.ΡΥΣΙΟΥ, ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΚΤΛ...

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑΜΕ ΤΟΥΣ ΕΞΗΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ:

ABC ΠΕΡΑΙΑ

ΑΓΩΓΗ ΚΑΡΑΦΑΝΤΗ-ΠΕΡΑΙΑ

 

- ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΕΡΜΗΣ & ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ-

 

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (ΤΡΙΛΟΦΟΣ) ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ...ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ?

 

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 11 months later...

Καλησπέρα σας! Ψάχνω να βρω παιδικό σταθμό για τη μικρή μου (θα είναι 2 ετων το Σεπτέμβρη που θέλω να την αρχίσω) στην Περαία Θεσσαλονίκης. Αν έχει κάποιος προσωπική εμπειρία από κάποιο σταθμό στην περιοχη εκει κάπου κοντά (πχ Ρύσιο) παρακαλώ ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ πολύ και συγνώμη αν το θέμα έπρεπε να το ποστάρω σε κάποια άλλη κατηγορία ! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα, εμείς ξεκινήσαμε σε έναν στο ρύσιο απο τις αρχές του μήνα, προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένη, προσέχουν πολύ τα παιδάκια και η μικρή μου ζητάει να πηγαίνει συνέχεια στη δασκάλα της.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα. Η Περαία έχει πολλούς παιδικούς σταθμούς. Εγώ τον γιο μου τον στέλνω από τον προηγούμενο Σεπτέμβρη στη "Μέριμνα Παιδιού" και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Όταν ξεκίνησε ήταν 3 και κάτι αλλά δέχονται και από 2 1/2 περίπου ετών.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας! Ψάχνω να βρω παιδικό σταθμό για τη μικρή μου (θα είναι 2 ετων το Σεπτέμβρη που θέλω να την αρχίσω) στην Περαία Θεσσαλονίκης. Αν έχει κάποιος προσωπική εμπειρία από κάποιο σταθμό στην περιοχη εκει κάπου κοντά (πχ Ρύσιο) παρακαλώ ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ πολύ και συγνώμη αν το θέμα έπρεπε να το ποστάρω σε κάποια άλλη κατηγορία ! :P

 

Δεν ξέρω αν σου πέφτει λίγο μακριά, αλλά δες κι αυτό:

http://www.europeanbabyschool.gr/ Είναι δίπλα στο ΙΚΕΑ.

Πάει ο ανηψιός μου εδώ και 2 χρόνια και οι γονείς του καθώς και το παιδί είναι πολύ ευχαριστημένοι. Κάνουν καλή δουλειά, ο μικρός κάθε μέρα φέρνει νέα πράγματα στο σπίτι και έχει αγαπήσει μέχρι και τον οδηγό του λεωφορείου. :D Ούτε μια φορά δεν είπε ότι δεν θέλει να πάει σχολείο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για την "Καραμελενια χωρα" στην Περαία?Εχω ακουσει καποιες γνωμες απο γνωστους μου και ομολογω οτι με εχουν προβληματισει. Μπορει καποιος να με βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για την "Καραμελενια χωρα" στην Περαία?Εχω ακουσει καποιες γνωμες απο γνωστους μου και ομολογω οτι με εχουν προβληματισει. Μπορει καποιος να με βοηθησει?

 

πηγαινε περυσι μια φιλη τον μικρο της και ηταν ευχαριστημενη, εγω τον μεγαλο μου τον πηγαινα στον αλεξανδρο, και ημουν ευχαριστημενη....:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα.

Αν γνωρίζει καμιά σας τον βρεφονηπιακο σταθμο ΑΓΩΓΗ στην Περαία θα ήθελα την γνώμη της :D

 

 

καλημερα φωτεινη , μακρια απο την αγωγη!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
καλημερα φωτεινη , μακρια απο την αγωγη!!!!!!!!!!

 

Θα ήθελα να μου πείτε εντυπώσεις από την Αγωγή γιατί εκεί πέρασε η μικρή μου και αγχώθηκα με αυτά που διάβασα διότι είχα την εντύπωση οτι ήταν καλός.

Επισης maria mary σου έστειλα πμ :)

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα! Κορίτσια στέλνω το μικρό μου στον ¨Αλέξανδρο¨στην Περαία. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Οι δασκάλες έχουν καλή συμπεριφορά και τα προσέχουν και τα 2 πράγματα που με κρατάνε στο σταθμό αυτό είναι

1. Γίνεται αρκετή δουλειά και μου φέρνει κάθε μέρα και μια χειροτεχνία

2. Είναι μέσα στο πράσινο με τεράστια αυλή και γήπεδα. Νομίζω ότι τουλάχιστον αυτό τον κάνει να ξεχωρίζει από αρκετούς άλλους που έψαξα όταν μετακομίσαμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Καλησπέρα! Κορίτσια στέλνω το μικρό μου στον ¨Αλέξανδρο¨στην Περαία. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Οι δασκάλες έχουν καλή συμπεριφορά και τα προσέχουν και τα 2 πράγματα που με κρατάνε στο σταθμό αυτό είναι

1. Γίνεται αρκετή δουλειά και μου φέρνει κάθε μέρα και μια χειροτεχνία

2. Είναι μέσα στο πράσινο με τεράστια αυλή και γήπεδα. Νομίζω ότι τουλάχιστον αυτό τον κάνει να ξεχωρίζει από αρκετούς άλλους που έψαξα όταν μετακομίσαμε.

 

Λειτουργεί ακομα ο σταθμος; Γιατί παίρνω τηλέφωνο από το Πάσχα και λέει ο αριθμός δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή. Στη σελίδα τους όμως αυτά τα τηλέφωνα δίνει, δεν μπορεί να είναι λάθος και τα δυο. Επίσης έστειλα μέηλ αλλά δε πήρα καμια απάντηση. :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Λειτουργεί ακομα ο σταθμος; Γιατί παίρνω τηλέφωνο από το Πάσχα και λέει ο αριθμός δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή. Στη σελίδα τους όμως αυτά τα τηλέφωνα δίνει, δεν μπορεί να είναι λάθος και τα δυο. Επίσης έστειλα μέηλ αλλά δε πήρα καμια απάντηση. :confused:

 

καλημερα, εχει κλεισει εδω και 2 χρονια, το εκλεισαν τα παιδια του με το που πεθανε ο παππους

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μηπως μπορει καποια μανουλα να μου πει πληροφοριες για τον βρεφονηπιακο σταθμο ΑΓΩΓΗ στην περαια?

 

 

καλημερα οπως γραφω και πιο πανω δεν θα το πηγαινα εκει ποτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μηπως μπορει καποια μανουλα να μου πει πληροφοριες για τον βρεφονηπιακο σταθμο ΑΓΩΓΗ στην περαια?

 

καλημερα οπως γραφω και πιο πανω δεν θα το πηγαινα εκει ποτε!!!

 

Χωρις να δημιουργηθει προβλημα μηπως θα μπορουσα να εχω περισσοτερες πληροφοριες ?αν δε γινεται δε πειραζει σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να δημιουργηθει προβλημα μηπως θα μπορουσα να εχω περισσοτερες πληροφοριες ?αν δε γινεται δε πειραζει σας ευχαριστω

 

Διαβασα τα παραπανω σχολια αλλα δεν υπηρχε καποιο που να ηταν συγκεκριμενο σε θεματα που αφορουν τον συγκεκριμενο παιδικο .συγχωρεστε με για τις ερωτησεις μου απλα ειμαι καινουρια στο foroum .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...