Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Που την αρπαξες αφρο μου?εχει και ζεστη και ειναι ταλαιπωρια..

Εγω εχω ενα μινι αλλεργικο με αψου κ λιγη ρινιτιδα!

Εχεις πολυ πυρετο?

Γουλιτσα εισαι σταθερη στην περιοδο σου η εχεις και καθυστερηση?

Εγω παντως νιωθω να εχω γινει βαρελα κοριτσιααααα...κοιταζομαι και εχω κανει κοιλια και πιασιματα στο πλαι ενω ημουν άγυμναστη μεν αλλα με ομοιομορφο σωμα....χωρις να προεξειχε τιποτα!και τωρα ολα προεξεχουν!!!χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!πως είστε;Φούλα μου,τι κάνεις;ευχαριστούμε πολύ!!!τα καλύτερα εύχομαι και για'σένα...Μάλλον κόλλησα από ένα μωράκι που έπαιζα!χθές είχα 38 αλλά σήμερα έχω δέκατα...Μαρία μου,έτσι θα αρχίσουν να προεξέχουν όλα!εγώ ανυπομονώ...η ρινίτιδα είναι και σύμπτωμα της εγκυμοσύνης πάντως!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Που την αρπαξες αφρο μου?εχει και ζεστη και ειναι ταλαιπωρια..

Εγω εχω ενα μινι αλλεργικο με αψου κ λιγη ρινιτιδα!

Εχεις πολυ πυρετο?

Γουλιτσα εισαι σταθερη στην περιοδο σου η εχεις και καθυστερηση?

Εγω παντως νιωθω να εχω γινει βαρελα κοριτσιααααα...κοιταζομαι και εχω κανει κοιλια και πιασιματα στο πλαι ενω ημουν άγυμναστη μεν αλλα με ομοιομορφο σωμα....χωρις να προεξειχε τιποτα!και τωρα ολα προεξεχουν!!!χαχαχαχ

 

Πάντα έρχεται στην ώρα του.. Χάχαχα έτσι είμαι κι εγω αρα μόλις με το καλό μείνω να κρύψω τα τζιν :-P Καλά οι αλλεργίες μας έχουν πεθάνει!!! Απο χθες βρε κοριτσια εχω πονακια σαν της περιόδου αλλά η περίοδος άφαντη. Εκεί που λεω πονάω αρα ήρθαμε, τίποτα...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γουλιτσα σου ευχομαι να μην δεις κανενα κοκκινακι!!!!!και να μην ερθει η καταραμενηηηηηη!

Πως ειστε κοριτσιααα?

Εγω καλα ζεσταινομαι και περιμενω την δευτερα να παω στον γιατρο με το καλο να δω μπεμπακι!!!

Εσυ αφρο μου πως εισαι με την ιωση?ποτε εχεις γιατρο?

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα είμαι Μαρία μου,εσύ;πολύ ζέστη έχει,πως θα την παλέψουμε με τις κοιλιές μας φέτος;άντε με το καλό,να σιγουρέψεις και το αγοράκι!εγώ την άλλη πέμπτη...υπομονή!θέλω και εγώ να μου πει πιο σίγουρα το φύλλο!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια μου από χθες εχω πιο δυνατούς πόνους σαν περιοδου που έρχονται και φευγουν... Εχω φάει όλο το σπίτι απο το άγχος μου κι υποφέρω από ημικρανίες απο τη Δευτέρα.. Το μόνο που θέλω είναι ένα μπεμπινι να ηρεμήσω και εγώ ..!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταλαβαίνω την αγωνία σου Goulitsa μου και μακάρι να είναι σημάδια εγκυμοσύνης ολα αυτά και να πάρεις ένα θετικό τεστάκι αύριο στα χέρια σου!!!

 

Μακάρι Αφρο μου.. Απλά περιμένω.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουν τα όμορφα φουσκωμένα και μη κορίτσια;πως είστε;πως πάτε με την ζέστη;λέω να κάνω το πρώτο μου μπάνιο το Σ/Κ...

 

Μολις μπει καλά καλά ο Ιούνιος βλέπουμε για μπάνιο :P Εχει ζέστη, σήμερα βέβαια ειναι λίγο καλύτερα αλλα εγώ είμαι πολύ κρυουλιάρα για μπάνιο.!!! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι κρυουλιάρα αλλά έχω την θάλασσα απέναντι απο το σπίτι μου και δεν μπορώ να αντισταθώ για πολύ!να μαυρίσουμε και λίγο...κανένα νέο εσύ Goulitsa;ήρθε η ακατανόμαστη;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια μουυυυ....τι κανετε?

Goulotsaaaaa exoume nεα?

Εγω εχθες χεν ηποα επιτηδες το ενα utrogestan που περνω την ημερα...δεν κατεβαινε κατω με τιποτα...ηπια 2κουπες νερο μαι τιποτα....οποτε το αφησα...

Αφρο μου μπανιο?????και εγω θελω ...εχεις ρωτησει την γιατρο σου λεπτομερειες και οδηγιες για την θαλασσα?

Θελω παρα πολυ να κανω μπανιο και εγω....ζεσταινομάί πολυ...αλλα απο την αλλη φοβαμαι και ντρεπομαι να βγω με το κοιλακι μου εξω...πλεον φενεται!

Link to comment
Share on other sites

Θα την ρωτήσω όταν ξαναπάω αλλά ξέρω και απο φίλες μου ό,τι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!ντρέπεσαι για την κοιλίτσα σου;γιατί καλέ;έγκυος είσαι!!!εγώ βαρέθηκα πια με τα χάπια αλλά τι να κάνουμε;εμένα δεν κατεβαίνει το φαί απο την καούρα...είναι πολύ χάλια το στομάχι!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι;;;το έκανες και είναι θετικό;αλήθεια; :) χαίρομαι πάααααααρα πολύ!συγχαρητήρια!!!

 

Κάθομαι και το κοιτάω εδω και δέκα λεπτά. Λεω πάει με κοροϊδεύουν τα μάτια μου! Δε γίνεται!!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε κορίτσια! Ευχαριστώ Αφρο μου αλλά ανήκω πλέον ανεπίσημα στις μέλλουσες μανούλες! Θα κάνω και μια χωριακη τη Δευτέρα και Τετάρτη θα πάω στη γιατρό.. Κορίτσια δε το πιστεύω ακόμη...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...