Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΟΡΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΣΕ ΚΑΒΑΛΑ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗ..


Recommended Posts

Σκεφτομαι να αλλαξω το σαλονι μου θελω να παρω γωνια θα ηθελα να μου πειτε γνωριζετε για οικονομικα και καλα μαγαζια με επιπλα σε κομοτηνη αλεξαδρουπολη ξανθη και καβαλα δραμα μενω κομοτηνη αλλα με βολευουν,,,και εαν τελικα οι γωνια βολευει παραλληλα θελω να γινετε και κρεβατι ποια ειναι η γνωμη σας;;;;περιμενω παλι την βοηθεια σας...:eek::eek::eek:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου μπουρμπουλιθρα ελπιζω να βοηθησω.στον άρατο(χωριο της κομοτηνης στο παλιο δρομο προς αλεξανδρουπολη)ειναι ενας ξυλουργος που εχει και εργοστασιο και φτιαχνει επιπλα πολυ οικονομικα εχει και μεγαλη εκθεση να δεις.αν θελεις σου στελνω το τηλ του με πμ.εγω ειχα κανει ντουλαπες για το σπιτι μας 2.70 υψος και μηκος 2.25 η μια και 1.90 η αλλη με μηχανισμους μεσα μονο 1500 ευρω!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...