Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εκπτωσεις...


talou

Recommended Posts

για οποιον ενδιαφερεται στα καταστηματα prenatal exei 80% εκπτωση στα ειδη βαπτισης. δεν εχει μεγαλη ποικιλια αλλα μπορει να υπαρχει που να σας ενδιαφερει.

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για οποιον ενδιαφερεται στα καταστηματα prenatal exei 80% εκπτωση στα ειδη βαπτισης. δεν εχει μεγαλη ποικιλια αλλα μπορει να υπαρχει που να σας ενδιαφερει.

 

 

 

ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ

 

ΜΗΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΚΑΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ -ΤΣΑΝΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙΜΗ ?

 

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα εχθες στο καταστημα του Πειραια. τσαντα ειχε μια για αγορι και ηταν στην τιμη των 24ευρω (τελικη) αν θυμαμαι καλα.

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα εχθες στο καταστημα του Πειραια. τσαντα ειχε μια για αγορι και ηταν στην τιμη των 24ευρω (τελικη) αν θυμαμαι καλα.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

 

ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ PRENATAL AΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΟΛΑ

ΕΧΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟ 80%

ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ

Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερεται στα καταστηματα prenatal exei 80% εκπτωση στα ειδη βαπτισης. δεν εχει μεγαλη ποικιλια αλλα μπορει να υπαρχει που να σας ενδιαφερει.

 

Καλημερα!Μηπως γνωριζεις τι εκπτωση εχει στα παιδικα ρουχαλακια το prenatal?Ισχυει και γι΄αυτα το 80%??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...