Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα..Μετακόμισα π΄ροσφατα στην Πάτρα(Ριο συγκεκριμένα) και αναρωτιέμαι αν κάποια καλή συντοπίτισα γνωριζει αν γίνονται μαθήαμτα(παντως είδους χορού,ξένων γλωσσών κλπ κλπ)στους δήμους εδώ γύρω..ή κάποιο τηλ να ρωτήσω...

Ευχαριστώ..

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τατη μου καλως ηρθες και εγω ειμαι απο θεσσαλονικη και μενω τα τελευταια 5 χρονια στην πατρα μπορεις να τηλεφωνησεις στην ΔΕΠΑΡ πατρας θα το βρεις στον καταλογο η στις πληροφοριες γιατι δεν το χω ευκαιρο τωρα και εκει εχει ολα αυτα που θελεις θα σου πουν αν το δεν το βρεις πες μου να ψαξω να σου στειλω πμ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Τατη! Που ακριβώς μένεις ΡΙΟ? Εκει γυρω εχει πολλά κέντρα ξενων γλωσσων. Ενα είναι όπως στρίβουμε για Κουκούτση και κάπου πήρε το μάτι μου μαθήματα γιογκα πάνω από το φαρμακείο δίπλα στις "τεσσερες εποχές" στο στενάκι. Για χορό δε ξέρω τι ακριβώς θέλεις αλλά για μπαλέτο έχει σ'ενα στενάκι απέναντι από το σπίτι του Dur (αν ρωτήσεις ξέρουν στην περιοχή). Για ψαξτο! :)

cIWNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως όρισες ΤΑΤΗ !

 

Λοιπόν το τηλεφωνο της ΔΕΠΑΡ ειναι 2610991125 !

 

Θα ήθελες μαθηματα και δραστηριότητες για παιδιά ή για μεγάλους ?

 

Εγώ μένω Αγ. Βασίλη και ίσως να μπορώ να σε βοηθήσω με καποιες πληροφορίες !

093213ff39.png02e275ffa8.png

η κάθε μέρα είναι σαν τη γομολάστιχα σβήνει την προηγούμενη και πάει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ..

Συγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα αλλά μόλις εχθές καταφέραμε να γίνει η σύνδεση του internet στο νέο μας σπίτι..

Φιλάκια σε όλες..

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...