Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σωστή αναπνοή αλλά………..!!!!!!!


DALIA

Recommended Posts

Εχθές ήμουν βόλτα με τον μικρό και συνάντησα τυχαία μια παλιά φίλη, έχει δυο αγοράκια 7 ετών και 5. Πως παίζανε τα παιδάκια ρωτάει ο μικρός της τον δικό μου « εσένα η μαμά σου, σου κλείνει το στόμα ?» μούγκα ο δικός μου, παίρνει και μια φάτσα απορίας. Τλπ για να μην τα πολυλογώ η κυρία κλείνει τα στόματα των παιδιών κάθε βράδυ με κολλητική ταινία για να μάθουν τα παιδιά να αναπνέουν σωστά!!!

Όλοι ξέρουμε τα οφέλη του αναπνέω από το στόμα αλλά αυτό που κάνει στα παιδιά είναι επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!!!

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Τι αλλο θα ακουσουμε!!!Ειναι δυνατον?Να τα βαζουμε και τσιροτα στα ματια για να μην ξυπνανε!!!Καλα αυτην την κοπελα δεν βρεθηκε να της πει καποιος οτι αυτο που κανει ειναι το λιγοτερο...σαδιστικο?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη;;;;;!!!!!!!!!!!!!

 

Δεν πάει καλά ο κόσμος; Το να πνιγεί το παιδάκι της από τα σάλια δεν το σκεφτηκε; Το να θέλει να βήξει;;;;;;; ή μήπως ειναι ωραία να κοιμάσαι και να μην ακούς κλάμματα το βράδυ;;;;;;;

 

Δεν πάει καλα ο κόσμος!

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις!!!!!!!!!!!

Μήπως ο μικρός σου δεν κατάλαβε? Δεν μπορώ καν να σκεφτώ κάτι τέτοιο! :shock::shock::shock::shock::shock:

Και σε περίπτωση που βουλώσει η μύτη του παιδιού κατα τη διάρκεια της νύχτας τι γίνεται??????? :shock::shock::shock::shock: Αν την ξαναδεις μήπως πρέπει να της το αναφέρεις με τρόπο και να την αποτρέψεις?

Μπρρρρρρρρρρρ, ούτε να το σκεφτομαι δεν θέλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:shock::shock::shock::shock::shock:

πρωτη φορα το ακουω αυτο.....ελα Χριστε μου!!!!και αν του ερθει του παιδιου να κανει εμετο????

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.... :mad:

 

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τί τραβάνε τα καημένια τα παιδάκια που έχουν γεννηθεί από η@%@$%ους γονείς;

Συγγνώμη μα μόνο ηλιθιότητα μπορώ να το χαρακτηρίσω και πόσο χρονών είναι τα παιδάκια; Φαντάζομαι για να μπόρεσε το παιδί να το πει, έχει κάποια ηλικία...άραγε μήπως το φοβερίζει για να μην το βγάζει μόνος του το τσιρώτο το βράδυ;

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ............... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

796811qppze4xout.gif

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ............... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

796811qppze4xout.gif

Αυτά που μου έρχονται στο μυαλό για την εν λόγω κυρία δεν είναι κόσμια γιαυτό θα συμφωνήσω με τα παραπάνω

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

Μήπως να τους δέσει και χέρια - πόδια για να μην κουνιούνται και ξεστρώσουν το κρεββάτι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Αν την ξαναδεις, πες της τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη υπαρχει περιπτωση να μη αναπνεει σωστα και χρειαζεται να τους το μαθει;αυτη θελει δεσιμο.εχει σκεφτει τι μπορει να παθει το παιδακι στον υπνο του;μου θυμησε μια αλλη έξυπνη΄ αμερικανιδα που για να μη τρωει το κοριτσι της κρυφα τα βραδυα της εδενε τα χερια,μετα απο ενα χρονο που την πηραν χαμπαρι ηδη ειχε γινει ζημια στα χερια του παιδιου που δεν αναπτυσοταν καλα τα ακρα.τι αλλο θα ακουσουμε :shock:

Πολλά παιδιά, πολλές σκοτούρες. Κανένα παιδί, καμιά χαρά.

Κικέρων

Γεωργια 03/10/06 Στελλα 04/03/08

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock:

Αν θελει να τα μαθει να αναπνεουν σωστα,να τα γραψει γυμναστηριο.

Σε καθε αθλητικη δραστηριοτητα,ειναι το πρωτο πραγμα που μαθαινουν τα παιδακια χωρις να τους βαζουν ταινια.

FWusp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...