Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΗΥ καρδιας εμβρυου


Recommended Posts

χαιρεται !

θελω απλως να σας ρωτησω αν καμια απο σας επρεπε να κανει ΗΥ της καρδιας του μωρου κατα την εγκυμωσηνη ; ειμαι στον εννατο μηνα και φαινεται να εχει αρυθμια η μικρη, γνωριζουμε τις επιπτωσεις ;

ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τί ακριβώς εννοείς με το ΗΥ?

Εγώ εμφάνισα (το μωρό δηλαδή) στον 8ο αρρυθμίες, αλλά μετά από 2 καρδιολογικές εξετάσεις που έκαναν στο μωρό (στο Ελενα τις έκανα, δυστυχώς μου διαφεύγει το όνομα τής γιατρού που μου είχαν συστήσει) τελικά απεφάνθησαν ότι οφειλόταν σε ένα κρύωμα που είχα αρπάξει (επηρρεάζουν αυτά το μωρό)

Μου είχαν συστήσει απλά παρακολούθηση και μάλιστα την πρώτη μέρα της ζωής του την πέρασε στην εντατική του Ελενα, κατόπιν οδηγιών του γυναικολόγου μου και του παιδιάτρου. Ευτυχώς όλα καλά τελικά και από ότι φαίνεται αυτός ήταν ο λόγος των αρρυθμιών.

Εύχομαι τα καλύτερα και σε σένα.

Link to comment
Share on other sites

ναι σορι, υπερηχο δηλαδη ΥΗ επρεπε να γραψω! εμενα στο ελενα το ειδανε, και με στειλανε στο ονασειο να κανουμε ελεγχο... ειμαι κι εγς λιγο κρυομενη αυτες τις μερες, οποτε ελπιζω να ειναι το ιδιο με εσενα, και να πανε ολα καλα... σ ευχαριστω πολυ παντως, και σε εσενα οτι καλυτερο ευχομαι !

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να είναι αυτό! Πάντως από ότι μου είχαν πει επηρρεάζεται το έμβρυο από κρυώμα κτλ οπότε τελικά ήταν φυσιολογική αντίδραση.

 

Με το καλό το μωράκι σου και όλα να πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...