Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Ή ΗΛΙΟΤΟΠΟΣ(περιστερι-ιλιον)


Recommended Posts

Καλησπέρα. έχω μπερδευτεί πάρα πολύ. Δυο διαφορετικοί σταθμοί και καμιά γνώμη φιλικού ή συγγενικού προσώπου που να γνωρίζει από την εμπειρία του. Υπάρχει κάποια μανούλα που να έχει το παιδάκι της σε κάποιον από αυτούς τους σταθμούς και να μου δώσει κάποιες πληροφορίες? Είμαι που είμαι αγχώδης λόγω πίεσης για την εύρεση κατάλληλου παιδικού σταθμού, κυριολεκτικά όμως έχω πνιγεί και δεν έχω απ'ότι φαίνεται καθαρό μυαλό. Η εμπειρία σας θα με βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Για τον πρώτο δεν έχω ακούσει τα καλύτερα.Για τον δευτερο καλά λόγια.Υπάρχει ενα θέμα με κάποιον πατέρα που κατέθετε τη γνώμη του για όλους τους σταθμους των δυο περιοχών.Προσωπικά στέλνω το γιο μου δυο χρόνια σε κάποιον στο Ιλιον χωρίς καθόλου ψάξιμο.Ηξερα τον σταθμό πολλά χρόνια γιατί τυχαίνει να είναι δίπλα ακριβώς απο το πατρικό μου αλλάαλλά δεν είχαμε ποτέ προσωπικές επαφές.Μόνο οτι έβλεπα στην αυλή που βγαίνανε τα παιδάκια. μου τοεπιβαιβέωσε και η αδερφή μου για το πόσο καθαρος φιλικός κ ασφαλης είναι απο τον ανοψιο μου.Ετσι τον πήγα εκει.Αν θες στείλε μου πμ να σου ποιος είναι.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...