Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανακαίνιση κουζίνας -Θεσ/νίκη


kaca

Recommended Posts

Tha ithela na rwthsw an kaneis sas gnwrizei tipota gia to katasthma kouzinwn trypani sthn thessalonikh (times kataskeyh ktl.) endiaferomai na kanw kainourgia kouzina kai oses vlepw sto site tou mou aresoun polu episis an kaneis gnwrizei gia ta hlektrika franke tha me boithouse polu

Eyxaristw ek twn protwrwn....

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tha ithela na rwthsw an kaneis sas gnwrizei tipota gia to katasthma kouzinwn trypani sthn thessalonikh (times kataskeyh ktl.) endiaferomai na kanw kainourgia kouzina kai oses vlepw sto site tou mou aresoun polu episis an kaneis gnwrizei gia ta hlektrika franke tha me boithouse polu

Eyxaristw ek twn protwrwn....

 

 

αν και πρέπει να πας το θέμα στου στην ενότητα με το σπίτι σπιτάκι, θα σου πω οτι κάποτε που είχα πάρει προσφορά από εκεί, πριν 8,9 δεν θυμάμαι πόσα χρόνια οι τιμές ήταν απλά απαγορευτικές..., σχεδόν διπλάσιες με τον μέσο όρο...

 

για την franke δεν ξέρω, έχω μονο νεροχύτη τους, μια χαρά βγήκε...

 

s-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πρόσφατα έκανα μίνι ανακαίνιση στο σπίτι μου κ πλήρη στην κουζίνα...

Γύρισα άπειρα μαγαζιά στη Δυτική και Ανατολική Θεσσαλονίκη.. Όλο κάτι δεν μου άρεσε είτε οι τιμές που ήταν απαγορευτικές όπως λέει και η η moon child :P είτε η εξυπηρέτηση, είτε ότι δεν καταλάβαιναν το σχέδιο που είχα στο μυαλό μου. Ηθελα η κουζίνα μου να βγει αρκετά μοντέρνα κ είχα πολλές κ συγκεκριμένες ιδέες αφού είχα ψάξει εκατοντάδες σαιτ στο ίντερνετ κ είχα δει κ ότι περιοδικό για το σπίτι κυκλοφορούσε...

Τελικά μου πρότεινε η ξαδέρφη μου τον δικό της επιπλοποιό από τα Γιαννιτσά, ο οποίος ασχολείται χρόνια με αυτήντην δουλειά κ φυσικά ήξερε τα πράγματα καλύτερα απο τον καθένα,..Έμεινα πολύ πολύ ικανοποιημένη απο το αποτέλεσμα, η κουζίνα μου ήταν όπως την ειχα φανταστει, super μοντέρνα.... η τιμή πολύ πολύ χαμηλότερη από αυτά που άκουγα από τις "μεγάλες εταιρίες" για τα ίδια μέτρα, και η εξυπηρέτηση η πιο άριστη, γρήγορη κ ό,τι χρειαστώ έρχεται κατευθείαν ο άνθρωπος!

Οπότε συμβουλή μου καλύτερα να ψάξεις σε μαραγκούς για πιο σίγουρη δουλειά!!! :D:D

:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

και εγώ είμαι υπερ του μαραγκού,θέλω να φτιάξω καινούργια κουζίνα σε διαμέρισμα που νοικιάζω για να μείνω εγώ σε λίγους μήνες,έψαξα πολλές εταιρείες και οι τιμές στα ύψη!Βρήκα μαραγκό,έκανε μελέτη-έβγαλε κόστος-με ρώτησε πότε θέλω να μπω μέσα για να δει αν προλαβαίνει να αναλάβει τη δουλειά!-και ήταν τα μισά λεφτά.

Σούπερ επαγγελματίας,επίσης μου έκανε πολύ καλή εντύπωση που είδε τη παλια μικρή κουζίνα που υπάρχει και μου είπε οτι μπορεί να την προσαρμόση (οσα μέρη είναι σε καλούτσικη κατάσταση)στην αποθήκη μου και να μην πάει τελείως χαμένη,μιας και δεν κάνουν και τη καλύτερη συντήρηση οι ενοικιαστές μου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για ολες τις απαντησεις σας θα ρωτησω και στην αλλη ενοτητα αν γνωριζει κανεις τιποτα και βλεπουμε οπως καταλαβατε ειμαι καινουργια εδω .....

Ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...