Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπλε γλειφιντζουρια κανεις?


vera

Recommended Posts

Ενδιαφερεστε για τα διχρωμα θαλασσι-λευκο γλειφιντζουρια του......

 

http://www.mytree.gr/ ?

 

επειδη τα δινει σε 100 κομματια και δεν θελω τοσα πολλα, αν καποιες αλλες ενδιαφερονται να κανουμε μια παραγγελια και τα μοιραζομαστε........εμενα μου αρεσουν τρελλα σαν ντεκορ και για να τα προσφερω σε παιδια και μεγαλους, αλλα δεν θελω πολλα κομματια.....αντε 20-30......

Δεν θυμαμαι καλα τωρα κοστος (θα μαθω αν ενδιαφερεστε) ηταν μεταξυ 1.20-1.50 το τεμαχιο......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 374
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εχετε δει να πωλουνται καπου τα στρογγυλα γλειφιντζουρια ελικες?

Δεν τα χω δει σε κανενα σαιτ με ζαχαροειδη!!!! :(

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερεστε για τα διχρωμα θαλασσι-λευκο γλειφιντζουρια του......

 

http://www.mytree.gr/ ?

 

επειδη τα δινει σε 100 κομματια και δεν θελω τοσα πολλα, αν καποιες αλλες ενδιαφερονται να κανουμε μια παραγγελια και τα μοιραζομαστε........εμενα μου αρεσουν τρελλα σαν ντεκορ και για να τα προσφερω σε παιδια και μεγαλους, αλλα δεν θελω πολλα κομματια.....αντε 20-30......

Δεν θυμαμαι καλα τωρα κοστος (θα μαθω αν ενδιαφερεστε) ηταν μεταξυ 1.20-1.50 το τεμαχιο......[/quot

 

Καλημέρα !

 

επειδή ενδιαφέρομαι, μπορείς να μάθεις πόσο κοστίζουν ? πήγες πρόσφατα ? έχω δει στο site οτι έχει κάτι στρογγυλά κουτιά λευκό-σιελ σε καρώ,ριγέ κλπ.μήπως τα πρόσεξες? αν ναι, γνωρίζεις πόσο κάνουν ?

line_line_b_beg_40_time_1183867200_text_6f20e8e1edeffdebe7f220eceff520e5dfede1e920.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ......πολυ χαιρομαι!!!!!! Μου αρεσουν τρελα γιατι πανε με τα χρωματα μου και δεν εχουν πολλα χρωματα (δλδ πολλες χρωστικες)

 

Θα παρω τηλεφωνο να μαθω τιμη και ποσοτητα και θα σας ενημερωσω......

 

Εσεις ποτε τα χρειαζεστε? Εμεις ειμαστε για 19 ιουλιου......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζαννετ ποια κουτια εννοεις? Σε ποια κατηγορια του σαιτ ειναι?

Εννοεις μηπως τις γυαλες που φιλοξενουν τα γλειφιντζουρια για ντεκορ?

 

Αυτα ειναι καλα να τα δεις απο κοντα κια να ρωτησεις τιμες.......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Το happy events εχει γλειφιντζουρια ολο τυρκουαζ στο 1 μισι ευρω το τεμαχιο και πρεπει να παραγγειλεις 100 τεμαχια, αλλα προτιμω το διχρωμο του mytree.....πιο ομορφο και λιγοτερες χρωστικες......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Ζαννετ ποια κουτια εννοεις? Σε ποια κατηγορια του σαιτ ειναι?

Εννοεις μηπως τις γυαλες που φιλοξενουν τα γλειφιντζουρια για ντεκορ?

 

Αυτα ειναι καλα να τα δεις απο κοντα κια να ρωτησεις τιμες.......

 

 

vera, είναι στην βάπτιση>πρωτότυπες ιδέες. Η βάπτιση του μπεμπάκου μου είναι στις 13 Ιουλίου. Τα συγκεκριμένα ταιριάζουν και με το δικό μου θέμα λευκό-σιελ.

line_line_b_beg_40_time_1183867200_text_6f20e8e1edeffdebe7f220eceff520e5dfede1e920.gif
Link to comment
Share on other sites

Α τοτε εννοεις τις γυαλες με τη χαρτικη διακοσμηση απ εξω.........τις ειδα αλλα δεν ρωτησα τιμη..........φτιαχνουν ενα περιβλημα χαρτινο αναλογως του θεματος που θες........μεσα βαζεις βοτσαλα, κερια η οτι αλλο.......

 

Ειναι πολυ καλο μαγαζι για να παρεις ιδεες....να πας μια βολτα..........εχει 2 καταστηματα πολυ κοντα..........λεκκα και κολοκοτρωνη........πηρα ιδεες απο κει........εφτιαξα τα προσκλητηρια συμφωνα με ενα σχεδιο τους αλλα καλυτερα και πλουσιοτερα......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Α τοτε εννοεις τις γυαλες με τη χαρτικη διακοσμηση απ εξω.........τις ειδα αλλα δεν ρωτησα τιμη..........φτιαχνουν ενα περιβλημα χαρτινο αναλογως του θεματος που θες........μεσα βαζεις βοτσαλα, κερια η οτι αλλο.......

 

Ειναι πολυ καλο μαγαζι για να παρεις ιδεες....να πας μια βολτα..........εχει 2 καταστηματα πολυ κοντα..........λεκκα και κολοκοτρωνη........πηρα ιδεες απο κει........εφτιαξα τα προσκλητηρια συμφωνα με ενα σχεδιο τους αλλα καλυτερα και πλουσιοτερα......

 

 

...μπράβο αυτές εννοώ..μάλλον θα είναι ακριβές και δεν συμφέρει να τα πάρω από εκεί..αλλά έχει ωραία πράγματα και θα πάω σίγουρα να πάρω καμιά ιδέα.Τι θέμα έχεις επιλέξει ???

line_line_b_beg_40_time_1183867200_text_6f20e8e1edeffdebe7f220eceff520e5dfede1e920.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koritsia πηρε τηλεφωνο κι εμαθα.........1 μισι ευρω τελικα το τεμαχιο και πρεπει να παρουμε τουλαχιστον 100 τεμαχια......παραγγελια 2 βδομαδες πριν και θελουν μια προκαταβολη.........οποτε μια απο μας παει και κανει την παραγγελια και μετα παμε μαζι να παραλαβουμε.........

 

Λουλου τα ειδα και δεν μου αρεσαν...ειναι μονοχρωμα και κανει η αποχρωση προς μεντα..........του mytree ειναι πολυ ωραιοτερα........

 

Αν σας βολευει πειτε μου........αναλογως ποια βαφτιση ειναι νωριτερα θα κανουμε και την παραγγελια........

 

 

Ζαννετ.....ειναι πολυ ευκολο να φτιαξεις τα συγκεκριμενα στη φωτο....πας και παιρνεις βαζα κυλινδρικα απο ικεα και φτιαχνεις το καλυμμα της αρεσκειας σου με καποιο χαρτι.......

Στο μαγαζι ειδα ενα τετοιο βαζο με χαρτινη διακοσμηση με κουνιστα αλογακια και αυτο ομολογουμενως δεν ειναι ευκολο να φτιαχτει, εκτος κι αν εχεις καποιον που ασχολειται με εκτυπωσεις και γραφικα........η βρες το θεμα που σου αρεσει τυπωσε το και φτιαξε το καλυμμα......νομιζω οτι εχεις την ευκαιρια να φτιαξεις πολλα ωραια αν θες κι εχεις χρονο.....

 

Εμενα το θεμα μου δες το στο τοπικ με τις θαλασσινες βαπτισεις.........θα κανουμε την βαφτιση σε νησι και ειμαστε με καραβια και ναυτακια.......γι αυτο και εχω κολλησει με τα συγκεκριμενα μπλε-λευκα γλειφιντζουρια........θα δεσουμε πανω και χρωματιστες κορδελες και θα ναι θαυμα......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Ζαννετ εχουν πολυ ωραιες ιδεες αλλα τσιμπημενες τιμες

Θα δεις ωραιες μπομπονιερες για παιδια και σετ δωρων....θα ελεγα να πας κι απο τα 2 καταστηματα του κεντρου.......δεν εχουν ακριβως τα ιδια πραγματα......

 

ΑΝ θελουμε πολυχρωμα γλειφιντζουρια μπορουμε να παρουμε οσα θελουμε....δεν εχει περιορισμο τεμαχιων.......

 

 

Επισης πηρα τηλεφωνο στην reklon .......ειχαν μια συσκευασια με 40 γλειφιντζουρια μακρια και χρωματιστα με κοστος 0.67 το τεμαχιο........μια αλλη συσκευασια με 72 τεμαχια μπαστουνακια στριφτα με κοστος 0.30 το τεμαχιο........συν φπα παντα.......αυτα δεν θελουν παραγγελια.....πας και τα παιρνεις.

 

Ρωτησα για τις μαρζιπαν φατσουλες και μου παν οτι η συσκευασια των 96 τεμαχιων κοστιζει 0.55 το τεμαχιο...ενω το κουτακι με 2 φατσουλες μεσα και κορδελα εχει 1.35 το τεμαχιο......αυτα θελουν παραγγελια και καμμια 10ρια μερες.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Δείτε κι εδώ:

http://www.bobonieres.gr/baptism.html

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Επισης πηρα τηλεφωνο στην reklon .......ειχαν μια συσκευασια με 40 γλειφιντζουρια μακρια και χρωματιστα με κοστος 0.67 το τεμαχιο........μια αλλη συσκευασια με 72 τεμαχια μπαστουνακια στριφτα με κοστος 0.30 το τεμαχιο........συν φπα παντα.......αυτα δεν θελουν παραγγελια.....πας και τα παιρνεις.

 

Ρωτησα για τις μαρζιπαν φατσουλες και μου παν οτι η συσκευασια των 96 τεμαχιων κοστιζει 0.55 το τεμαχιο...ενω το κουτακι με 2 φατσουλες μεσα και κορδελα εχει 1.35 το τεμαχιο......αυτα θελουν παραγγελια και καμμια 10ρια μερες.....

 

Ποιά είναι αυτή η εταιρεία? έχει κάποιο site?

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koritsia πηρε τηλεφωνο κι εμαθα.........1 μισι ευρω τελικα το τεμαχιο και πρεπει να παρουμε τουλαχιστον 100 τεμαχια......παραγγελια 2 βδομαδες πριν και θελουν μια προκαταβολη.........οποτε μια απο μας παει και κανει την παραγγελια και μετα παμε μαζι να παραλαβουμε.........

 

 

Αν σας βολευει πειτε μου........αναλογως ποια βαφτιση ειναι νωριτερα θα κανουμε και την παραγγελια.........

 

Λοιπόν εγώ είμαι σύμφωνη για τα γλυφιτζούρια του my tree, άλλωστε απ'την πρώτη στιγμή που τα είδα τρελάθηκα!!!

 

νομίζω ότι η δική μου η βάπτιση είναι πρώτη (15 Ιουνίου)...

 

..... το μόνο που θέλω να ξεκαθαρίσουμε είναι ...μιλάμε για τα γλυφιτζούρια της αρχικής σελίδας του site που είναι σαν μπουκέτο νυφικής ανθοδέσμης σε χρώμα άσπρο με γαλάζιο ή τα άλλα που είναι στις πρωτότυπες ιδέες της βάπτισης μέσα στο ασπρο-σιέλ καρώ βάζο, που έχουν πιο χοντρή γραμμή τυρκουαζ ?

 

εμένα μου αρέσουν πιο πολύ τα πρώτα αλλά μου ταιριάζουν και τα δύο σχέδια -δεν έχω πρόβλημα... :D εσείς ποια θέλετε ?

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Ζαννετ εχουν πολυ ωραιες ιδεες αλλα τσιμπημενες τιμες

Θα δεις ωραιες μπομπονιερες για παιδια και σετ δωρων....θα ελεγα να πας κι απο τα 2 καταστηματα του κεντρου.......δεν εχουν ακριβως τα ιδια πραγματα......

 

ΑΝ θελουμε πολυχρωμα γλειφιντζουρια μπορουμε να παρουμε οσα θελουμε....δεν εχει περιορισμο τεμαχιων.......

 

 

Επισης πηρα τηλεφωνο στην reklon .......ειχαν μια συσκευασια με 40 γλειφιντζουρια μακρια και χρωματιστα με κοστος 0.67 το τεμαχιο........μια αλλη συσκευασια με 72 τεμαχια μπαστουνακια στριφτα με κοστος 0.30 το τεμαχιο........συν φπα παντα.......αυτα δεν θελουν παραγγελια.....πας και τα παιρνεις.

 

 

 

Ρωτησα για τις μαρζιπαν φατσουλες και μου παν οτι η συσκευασια των 96 τεμαχιων κοστιζει 0.55 το τεμαχιο...ενω το κουτακι με 2 φατσουλες μεσα και κορδελα εχει 1.35 το τεμαχιο......αυτα θελουν παραγγελια και καμμια 10ρια μερες.....

 

Καλημέρα vera!

 

σχετικά με τα μάρζιπαν έχω πάρει και εγώ στην relκοn γιατί με ενδιαφέρει και μου είπαν όντως 0,55/τεμάχιο. Ρώτησα και σε ένα άλλο στην Αθήνα στο http://www.konstantino.gr/cont/cont.html και μου είπαν 0,70/τεμάχιο , 0,80/διπλή φατσούλα και 1,50 η μονή σε συσκευασία...Στην RELKON νομίζω είναι η καλύτερη τιμή. Και σκέφτομαι μάλλον να τα πάρω τελικά από εκεί χωρίς συσκευασία και να τα φτιάξω κάπως έτσι http://www.happyevents.gr/product-image/16277/517/2/ σαν καραμελίτσες. Είναι μικρό βέβαια γλύκισμα αλλά είναι πρωτότυπο και νόστιμο..εξάλλου δεν είναι για χόρταση...ούτε να λιώνει ούτε τίποτα...

line_line_b_beg_40_time_1183867200_text_6f20e8e1edeffdebe7f220eceff520e5dfede1e920.gif
Link to comment
Share on other sites

Λουλου δεν τα χα προσεξει.......νομιζα οτι ειναι ιδια.........κι εμενα τα πρωτα μου αρεσουν περισσοτερα αλλα πολυ φοβαμαι οτι ειναι θεμα παρτιδας....... :? ......οπως και ναχει θα το διεκρινησουμε στην παραγγελια κι αν ειναι διαφορετικα ζηταμε τα πρωτα.... :wink:

 

Πηγα σημερα και τα ειδα απο κοντα...ειχα την εντυπωση οτι αλλη τιμη μου χε πει οταν ρωτησα στο καταστημα......τελικα ειναι οντως 1 μισι ευρω το τεμαχιο κι ελαχιστη παραγγελια 100 τεμαχια.......

 

Τελικα ειμαστε οι δυο μας μονο? Ποτε θες να τα παραγγειλουμε? Ας υπολογισουμε 2 βδομαδες για παραδοση....λιγοτερο μου παν (7-10 μερες) αλλα ας ειμαστε σιγουροι να μη τρεχεις κι εσυ τελευταια στιγμη.......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα vera!

 

σχετικά με τα μάρζιπαν έχω πάρει και εγώ στην relκοn γιατί με ενδιαφέρει και μου είπαν όντως 0,55/τεμάχιο. Ρώτησα και σε ένα άλλο στην Αθήνα στο http://www.konstantino.gr/cont/cont.html και μου είπαν 0,70/τεμάχιο , 0,80/διπλή φατσούλα και 1,50 η μονή σε συσκευασία...Στην RELKON νομίζω είναι η καλύτερη τιμή. Και σκέφτομαι μάλλον να τα πάρω τελικά από εκεί χωρίς συσκευασία και να τα φτιάξω κάπως έτσι http://www.happyevents.gr/product-image/16277/517/2/ σαν καραμελίτσες. Είναι μικρό βέβαια γλύκισμα αλλά είναι πρωτότυπο και νόστιμο..εξάλλου δεν είναι για χόρταση...ούτε να λιώνει ούτε τίποτα...

 

Κι εγω αυτο σκεφτομουν......τα χεις δοκιμασει ομως? Δεν ειναι ασχημα αλλα ουτε και κατι το σπουδαιο....ελπιζω να αρεσει σε ολους....βασικα η ομορφια τους ειναι στο σχεδιο........

 

Ζελατινες που θα βρουμε? Ειδες καπου? Μπορουμε να βαλουμε και σμαρτις μεσα.........μπορεις να παρεις και κουτακι πλαστικο για να το βαλεις αλλα νομιζω οτι κοστιζουν καπου 0.30-0.40........

 

Δεν εχω αποφασισει ακομα.......δεν θελω να κανω υπερβολες που να πανε χαμενες.......εμεις θα χουμε λιγο κοσμο......40 περιπου το πολυ και θα ρθουν φυσικα ολοι στο τραπεζι, οπου θα εχουμε και τουρτα γιατι θα γιορτασουμε και γεννεθλια!!!!

 

Εχω φαει μεγαλο κολλημα με τα κουφετα βοτσαλα και σκεφτομουν να τα προσφερω με καποιο τροπο στην εκκλησια........μου αρεσουν τα χωνακια του mytree με το ονομα γραμμενο πανω και το τυρκουαζ χαρτι κι ελεγα μηπως φτιαξω τετοια ωστε να παρουν ολοι απο ενα (να βαλω μεσα βοτσαλα και ισως σμαρτις)......γιατι αν εχω χυμα τα βοτσαλα σε γυαλα δεν νομιζω να παρουν πολλοι.......αν ομως κανω αυτο δεν θα ναι περιττες οι φατσουλες???? :roll:

Μη το παραχεσω στα γλυκισματα αφου μετα θα μας ερθουν και στο τραπεζι........

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα vera!

 

σχετικά με τα μάρζιπαν έχω πάρει και εγώ στην relκοn γιατί με ενδιαφέρει και μου είπαν όντως 0,55/τεμάχιο. Ρώτησα και σε ένα άλλο στην Αθήνα στο http://www.konstantino.gr/cont/cont.html και μου είπαν 0,70/τεμάχιο , 0,80/διπλή φατσούλα και 1,50 η μονή σε συσκευασία...Στην RELKON νομίζω είναι η καλύτερη τιμή. Και σκέφτομαι μάλλον να τα πάρω τελικά από εκεί χωρίς συσκευασία και να τα φτιάξω κάπως έτσι http://www.happyevents.gr/product-image/16277/517/2/ σαν καραμελίτσες. Είναι μικρό βέβαια γλύκισμα αλλά είναι πρωτότυπο και νόστιμο..εξάλλου δεν είναι για χόρταση...ούτε να λιώνει ούτε τίποτα...

 

Κι εγω αυτο σκεφτομουν......τα χεις δοκιμασει ομως? Δεν ειναι ασχημα αλλα ουτε και κατι το σπουδαιο....ελπιζω να αρεσει σε ολους....βασικα η ομορφια τους ειναι στο σχεδιο........

 

Ζελατινες που θα βρουμε? Ειδες καπου? Μπορουμε να βαλουμε και σμαρτις μεσα.........μπορεις να παρεις και κουτακι πλαστικο για να το βαλεις αλλα νομιζω οτι κοστιζουν καπου 0.30-0.40........

 

Δεν εχω αποφασισει ακομα.......δεν θελω να κανω υπερβολες που να πανε χαμενες.......εμεις θα χουμε λιγο κοσμο......40 περιπου το πολυ και θα ρθουν φυσικα ολοι στο τραπεζι, οπου θα εχουμε και τουρτα γιατι θα γιορτασουμε και γεννεθλια!!!!

 

Εχω φαει μεγαλο κολλημα με τα κουφετα βοτσαλα και σκεφτομουν να τα προσφερω με καποιο τροπο στην εκκλησια........μου αρεσουν τα χωνακια του mytree με το ονομα γραμμενο πανω και το τυρκουαζ χαρτι κι ελεγα μηπως φτιαξω τετοια ωστε να παρουν ολοι απο ενα (να βαλω μεσα βοτσαλα και ισως σμαρτις)......γιατι αν εχω χυμα τα βοτσαλα σε γυαλα δεν νομιζω να παρουν πολλοι.......αν ομως κανω αυτο δεν θα ναι περιττες οι φατσουλες???? :roll:

Μη το παραχεσω στα γλυκισματα αφου μετα θα μας ερθουν και στο τραπεζι........

 

...τα έχω δοκιμάσει..εμένα προσωπικά μου αρέσουν..από τη στιγμή όμως που θα έχεις λίγο κόσμο και όλους μετά στο τραπέζι δεν υπάρχει λόγος να έχεις γλυκό στην εκκλησία. Συνήθως δεν προσφέρουν σε αυτές τις περιπτώσεις. Τις μπομπονιέρες δεν θα τις έχεις στη θέση του καθενός στο τραπέζι ???? τότε μπορείς να φτιάξεις εκεί welcome table και να έχεις σε (ξεχωριστές)γυάλες τα βότσαλα που θέλεις, καραμέλες, smarties, φατσούλες...και τα χωνάκια με το όνομα και με μια μικρή σέσουλα να παίρνει ο καθένας χωνάκι και να βάζει μέσα ό,τι θέλει ..................αν πάλι δεν θέλεις welcome table μπορείς να έχεις 2-3 γυάλες με τα παραπάνω σε κάθε τραπέζι ώστε να είναι και πιο εύκολο να τα παίρνουν.

 

..και εμένα ο μικρός θα έχει γενέθλια και θα κόψουμε τούρτα αλλά επειδή δεν θα έχω όλο το κόσμο στο τραπέζι αναγκαστικά πρέπει να δώσω γλυκό.Βασικά έχω κλείσει παγωτατζή αλλά μάλλον θα το ακυρώσω γιατί και αρκετά τα χρήματα είναι (πρέπει να πάρουμε και την τούρτα γενεθλίων για 100 άτομα) αλλά φοβάμαι οτι θα υπάρξει συνοστισμός και ίσως να μην φτάσει για όλους..οπότε δε λέει να γίνω και ρεζίλι...

line_line_b_beg_40_time_1183867200_text_6f20e8e1edeffdebe7f220eceff520e5dfede1e920.gif
Link to comment
Share on other sites

LOULOU δες εδω στον τομεα Βαφτιση τα γκειφιντζορια ολο τυρκουαζ που ελεγα......

 

http://www.ioannakarayianni.gr/gr/

 

Πολυ ωραια πραγματα by the way!!!!!

 

Ζαννετ καλη ειναι η ιδεα σου........επειδη η βαφτιση θα γινει σε ξωκλησι στην θαλασσα ισως να μην εξυπηρετει να βρω τραπεζακι και να κανω την ιστορια στην ταβερνα.......θα βρουμε ενα ταβερνακι ωραιο με καλο φαι, που να βλεπει θαλασσα μαλλον........

 

Ποσο σου ζηταει ο παγωτατζης δλδ? Αν σε ενδιαφερει θα σου βαλω ενα τηλεφωνο απο παγωτατζη που εισα σε περιοδικο βαφτισης.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...