Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΔΗ


vagia_b

Recommended Posts

Υπάρχει μια αποθήκη στην Πέτρου Ράλλη στον Ταύρο στο ρεύμα προς Αθήνα. ο ιδιοκτήτης λέγεται Παύλος και η επωνυμία Εποχιακά είδη. το μόνο κακό είναι ότι έχει πολλή σκόνη. μην αποθαρυνθείτε από το θέαμα αξίζει τον κόπο. εκεί έχει τα πάντα. από παιχνίδια μέχρι καρφίτσες. οι ώρες λειτουργίας είναι 12-12. από εκεί είχα πάρει γυάλινες βάσεις περίπου 5 εκατοστά στρογγυλές που είχαν πάνω ασημένιες εικόνες με 1€ μαζί με το κουτάκι τους, λούτρινα μπρελόκ με 0,40€ και κορδέλες τα 10 μέτρα 2€ για τη βάπτιση του γιου μου. έχω καταλήξει για μπομπονιέρες της μπέμπας μου να πάω στο Nikolisgroup αλλά για παιδικές και κορδέλες θα πάω σίγουρα εκεί. αν πείτε ότι θέλετε για βάπτιση θα σας κάνει καλύτερη τιμή. μπορείτε να αγοράσετε και λιανική και χονδρική.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Υπάρχει μια αποθήκη στην Πέτρου Ράλλη στον Ταύρο στο ρεύμα προς Αθήνα. ο ιδιοκτήτης λέγεται Παύλος και η επωνυμία Εποχιακά είδη. το μόνο κακό είναι ότι έχει πολλή σκόνη. μην αποθαρυνθείτε από το θέαμα αξίζει τον κόπο. εκεί έχει τα πάντα. από παιχνίδια μέχρι καρφίτσες. οι ώρες λειτουργίας είναι 12-12. από εκεί είχα πάρει γυάλινες βάσεις περίπου 5 εκατοστά στρογγυλές που είχαν πάνω ασημένιες εικόνες με 1€ μαζί με το κουτάκι τους, λούτρινα μπρελόκ με 0,40€ και κορδέλες τα 10 μέτρα 2€ για τη βάπτιση του γιου μου. έχω καταλήξει για μπομπονιέρες της μπέμπας μου να πάω στο Nikolisgroup αλλά για παιδικές και κορδέλες θα πάω σίγουρα εκεί. αν πείτε ότι θέλετε για βάπτιση θα σας κάνει καλύτερη τιμή. μπορείτε να αγοράσετε και λιανική και χονδρική.

 

Είναι ένα μεγάλο μαγαζί που έχει μια επιγραφή ΕΙΔΗ ΓΑΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΕΡΙΑ? Όπως γυρνούσα από Ωρωπό την Κυριακή και ήμουν στο ρεύμα προς κέντρο το είδα στο δεξί μου χέρι! Αυτό είναι? Μπορεί να περάσω αύριο από εκεί!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια αποθήκη στην Πέτρου Ράλλη στον Ταύρο στο ρεύμα προς Αθήνα. ο ιδιοκτήτης λέγεται Παύλος και η επωνυμία Εποχιακά είδη. το μόνο κακό είναι ότι έχει πολλή σκόνη. μην αποθαρυνθείτε από το θέαμα αξίζει τον κόπο. εκεί έχει τα πάντα. από παιχνίδια μέχρι καρφίτσες. οι ώρες λειτουργίας είναι 12-12. από εκεί είχα πάρει γυάλινες βάσεις περίπου 5 εκατοστά στρογγυλές που είχαν πάνω ασημένιες εικόνες με 1€ μαζί με το κουτάκι τους, λούτρινα μπρελόκ με 0,40€ και κορδέλες τα 10 μέτρα 2€ για τη βάπτιση του γιου μου. έχω καταλήξει για μπομπονιέρες της μπέμπας μου να πάω στο Nikolisgroup αλλά για παιδικές και κορδέλες θα πάω σίγουρα εκεί. αν πείτε ότι θέλετε για βάπτιση θα σας κάνει καλύτερη τιμή. μπορείτε να αγοράσετε και λιανική και χονδρική.

 

Είναι ένα μεγάλο μαγαζί που έχει μια επιγραφή ΕΙΔΗ ΓΑΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΕΡΙΑ? Όπως γυρνούσα από Ωρωπό την Κυριακή και ήμουν στο ρεύμα προς κέντρο το είδα στο δεξί μου χέρι! Αυτό είναι? Μπορεί να περάσω αύριο από εκεί!

 

OXI! Δεν λέει αυτό! Αυτό που λές Αρτεμις έχει πολύ ακριβές τιμές. Είχα πάει για μπόμπο και τις βρήκα σε 3πλάσια τιμή από ότι στην Ρόμβης ή στο ΝΙΚΟΣ COLLECTION στο Πέριστέρι.

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

SOS για να πάτε την αποθήκη αυτή πάρτε μαζί σας μωρομάντιλα και να καθαρίσετε τα χέρια σας γιατί εγώ μετά από μια επίσκεψη εκεί άναψα τσιγάρο και έπαθα μόλυνση στο στόμα ακόμα πάρτε μαζί σας σακουλές για να βάλετε τα πράματα που θα ψωνίσετε γιατί εκεί δεν έχει. αααα και κάτι ακόμα να ανοίγετε και τα κουτιά που είναι χύμα κάτω έχει και εκεί διάφορα που δεν προλαβαίνουν να βάλουνε στα ράφια

Link to comment
Share on other sites

Τι μου θυμισατε τωρα οσο εμενα καλιθεα(αιωνες πανε) ψωνιζα απο εκει σκονη και παλι σκονη αλλα ενιωθες σαν το κυνηγι του θησαυρου ποτε δεν ξερεις τι θα πετυχεις.Τοτε δεν ειχε και τιμες πανω στα πραγματα και επαιζε και παζαρεμα γιατι την μια μερα μπορει να σου ελεγε τοσο και την επομενη περισοτερο η λιγοτερο ειναι οι τιμες εκ μνημης που λεω και εγω(δεν ξερω πως ειναι τωρα).Παντως μια ομπρελα θαλασσης που ειχα παρει απο εκει αθανατη εχει βγει.Για το αλλο μαγαζι στη Πετρου Ραλη πηγα και εγω και τα επαιξα με τις τιμες εκει ηταν που αποφασισα να φτιαξω μονη μου τις μπομπονιερες φανταστιτε σοκ!!!

Έιχαμε ο ένας τον άλλο καί μετά ήρθες εσύ και έχουμε τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Τι μου θυμισατε τωρα οσο εμενα καλιθεα(αιωνες πανε) ψωνιζα απο εκει σκονη και παλι σκονη αλλα ενιωθες σαν το κυνηγι του θησαυρου ποτε δεν ξερεις τι θα πετυχεις.Τοτε δεν ειχε και τιμες πανω στα πραγματα και επαιζε και παζαρεμα γιατι την μια μερα μπορει να σου ελεγε τοσο και την επομενη περισοτερο η λιγοτερο ειναι οι τιμες εκ μνημης που λεω και εγω(δεν ξερω πως ειναι τωρα).Παντως μια ομπρελα θαλασσης που ειχα παρει απο εκει αθανατη εχει βγει.Για το αλλο μαγαζι στη Πετρου Ραλη πηγα και εγω και τα επαιξα με τις τιμες εκει ηταν που αποφασισα να φτιαξω μονη μου τις μπομπονιερες φανταστιτε σοκ!!!

 

ακριβώς αυτό... κυνήγι θυσαυρού! τώρα έχει τιμές επάνω αλλά όχι σε όλα

αυτή που είναι στο ταμείο (μου διαφεύγει το όνομά της) θυμάται όλες τις τιμές απ' έξω!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Ξέρει κάποιος αν στο συγκεκριμένο μαγαζί έχει τους πολύ μεγάλους Ανεμόμυλους? Με κόστος ο ένας περίπου 8 ευρώ? (για να καταλάβετε το μέγεθος) Διάμετρος περίπου 40 εκατοστά!

 

Θέλω να αγοράσω δύο για να διακοσμήσω τις 2 κολόνες έξω από την εκκλησία!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...