Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βάπτιση με θέμα πριγκίπησσα!


melinaki '07

Recommended Posts

βαπτίζω την κόρη μου τον Σεπτέμβριο και το όλο θέμα της βαπτισης είναι πριγκίπησσα,στεματάκι κλπ...

ψάχνω απο καιρό να καταλήξω σε μια οικονομική μπομπονιέρα και τελικά αποφάσισα να τις φτιάξω μόνη μου...

απλό τούλι σε διάφορα χρώματα με smarties δεμένο πάνω σε ξύλινο διακοσμητικό ή μαγνητάκι πριγκήπισσα...

το θέμα είναι ότι έχω φάει τον τόπο να βρώ τετοια διακοσμητικά,κι ενω λεχω δει παντού τετοιες μπομπονιέρες δεν έχω βρει απο που μπορώ να τα προμηθευτώ σε χονδρική προκειμένου να μου στοιχίσουν φθηνότερα..

ή τιμή που δίνουν όλα τα μαγαζιά είναι 2,50-2,70 το τεμάχιο και είμαι σίγουρη ότι με 1,70 το πολύ θα μπορω κι εγω να τις φτιάξω..

εχετε καμια ιδέα που μπορώ να βρω τετοια πραγματάκια?Μόνο στην Adorex και στο Elxis βρήκα κατι αλλα δεν με ενθουσίασε...

ελπίζω κάποιος να ξέρει!σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρήκα 1,70 ή 1,80 δεν θυμάμαι καλά μια νεραιδα με το ραβδάκι της σκέτη με πολλά κορδελάκια να κρέμονται και ενα τουλάκι με κουφετάκια και με ενθουσίασε πολύ. Ηταν καλοφτιαχμένο.Το είδα στον Πειραιά.Να ρωτήσω αν σενδιαφέρει και δεν είσαι κοντά γιατι νομίζω το είδα και αλλού αυτό το κατάστημα.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ 2,5 ΕΥΡΩ ΕΩΣ 3,10 ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ...ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ...

ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΔΗ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ

ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ "ΦΩΤΙΑΔΗΣ" ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΙΚΡΟΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΤΟ ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ 2,5 ΕΥΡΩ ΕΩΣ 3,10 ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ...ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ...

ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΔΗ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ

ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ "ΦΩΤΙΑΔΗΣ" ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΙΚΡΟΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Αν είναι ο Φωτιάδης που γνωρίζω εγώ είναι στο Π. Φάληρο, σε έναν κάθετο δρόμο στην Λ. Αμφιθέας!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τον Φωτιαδη με ήδη χονδρικης τον ξέρω και εγώ..στο Φαληρο είναι σίγουρα γιατι μένω πολύ κοντα και έχει πολύ μεγάλη ποικιλία για διακοσμητικά!Για τις τιμές δεν ξέρω ίσως να μπορούσες να βρεις και καλύτερες..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τον Φωτιαδη με ήδη χονδρικης τον ξέρω και εγώ..στο Φαληρο είναι σίγουρα γιατι μένω πολύ κοντα και έχει πολύ μεγάλη ποικιλία για διακοσμητικά!Για τις τιμές δεν ξέρω ίσως να μπορούσες να βρεις και καλύτερες..

 

Έχει τιμές χονδρικής! η κολλητή μου αγόρασε εκεί τα υλικά για τις μπομπονιέρες της κόρης της που θα βαφτιστεί το Σαββάτο (5/7/2008)! Και στα κουφέτα έχει καλές τιμές! Αν κάποιος από τα Νότια Προάστια δεν μπορεί να πάει στο κέντρο, μπορεί και στον Φωτιάδη να εξυπηρετηθεί!. Απλά δεν έχει πολύ-πολύ μοντέρνα διακοσμητικά!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...