Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρόβλημα με επιβεβαίωση ληφθέντων μηνυμάτων


Recommended Posts

Καλημέρα!

 

Εδώ και μια βδομάδα δεν μπορώ να έχω επιβεβαίωση ληφθέντων μηνυμάτων.

Δεν μπορώ να ελένξω δηλαδή αν ο παραλήπτης του μηνύματος το οποίο έχω στείλει, έχει λάβει το μήνυμα.Όταν προσπαθώ να το κάνω μου βγάζει αυτό:

 

Δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως δεν πατήσατε με αριστερό κλίκ, πάνω στον σύνδεσμο που εστάλει στο εμαιλ σας μετά την εγγραφή σας? Αν δεν πατήσετε σε αυτό το σύνδεσμο δεν μπορείτε να συμμετέχετε στις συζητήσεις του φόρουμ. ΑΝΑΖΗΤΗΣΤΕ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ JUNK του εμαιλ σας μήπως βρίσκεται εκεί το εμαιλ ενεργοποίησης. Εάν δεν λάβατε αυτό το μαιλ στείλτε μύνημα στο administrator(at)parents.gr συμπληρώνοντας το όνομα χρήστη που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας. Το μύνημα θα πρέπει να σταλεί απο το εμαιλ που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας. Άλλοι λόγοι:

  1. Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;
  2. Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας?

Έχω στείλει εδώ και μέρες μήνυμα στον admin....περιμένω απάντηση

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


vasdeli μου εγω συνηθως απο κεκτημενη ταχυτητα ξεχνω την επιβεβαιωση μυνηματος,παρολα αυτα ξερω οτι πηγαν ολα γιατι σε ολα πηρα απαντησεις.εχω ενα προβληματακι,αν μπορει καποιος να με βοηθησει.εχω σχεδον γεμισει τα μυνηματα μου επειδη δεν ξερω να τα διαγραφω.θελω να κρατησω καποια με πολυ χρησιμα στοιχεια για μενα, ομως ενω διαλεξα απ τα κουτακια ποια ειναι για διαγραφη,με ρωτα:ειστε σιγουροι να διαγραφουν ολα τα μυνηματα; μετα τρομαξα και δεν εκανα τιποτα. Φοβηθηκα μη σβηστουν και αυτα που θελω. Χελπ πλιιιζ! Πολλα φιλακια...

Βοηθηστε τους γιατρους να βοηθησουν οπου υπαρχει αναγκη. Γιατροι της καρδιας, 2103317288. Γιατροι του κοσμου,2103213150Στελνουμε φαρμακα,ειδη πρωτης αναγκης και κουβερτες,στελνουμε αγαπη...

Ενα μηλο την ημερα...

Link to comment
Share on other sites

Mηλίτσα μου, μην φοβάσαι...αν έχεις επιλέξει μόνο τα μηνύματα που θες να σβήσεις τότε πάτα ναι στην ερώτηση που σου κάνει και θα διαγράψει μόνο αυτά..

Όσο για μένα ξέρω πως τα μηνύματα που στένω τα παίρνουν οι παραλήπτες τους αλλά γιατί να μην μπορώ να το επιβεβαιώσω αφού πριν μπορούσα; Γιατί αυτή η αλλαγή;

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

vasdeli μου θα το κανω και το κριμα στο λαιμο σου! Σκεφτομουν να τα γραψω σε ενα χαρτι. Ειμαι λιγο στοκος με την τεχνολογια! Και μου πεφτεις μακρυα να σε κυνηγαω,αν κατι παει στραβα! Αλλα θα σε βρω,το νου σου! Λοιπον,αφου πανε τα μυνηματα,τι σε νοιαζει παραπερα; μπορει πχ να κουραζει τον σερβερ και γιαυτο να το κανανε. Πολλα φιλια! Ματς μουτς!

Βοηθηστε τους γιατρους να βοηθησουν οπου υπαρχει αναγκη. Γιατροι της καρδιας, 2103317288. Γιατροι του κοσμου,2103213150Στελνουμε φαρμακα,ειδη πρωτης αναγκης και κουβερτες,στελνουμε αγαπη...

Ενα μηλο την ημερα...

Link to comment
Share on other sites

Αχ! Μηλίτσα στάσου....να το ξανασκεφτούμε....είμαι και φορτισμένη συναισθηματικά τελευταία....δεν θα το αντέξω !!!:D:D:D

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Το παρόν κλειδώθηκε καθώς τώρα δημιουργήσαμε ένα νέο thread (θέμα )

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1429123#post1429123

στο οποίο μπορείτε να γράφετε εκεί τις απορίες - ερωτήσεις σας και να είναι συγκεντρωμένες εκεί, για μελλοντική αναζήτηση και άλλων χρηστών

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...