Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ταβερνούλα - κυματάκι και καλή παρέα. Θεσσαλονικιές μαζευτείτε!


daffy

Recommended Posts

Νομίζω ότι έχουμε χαλαρώσει πάρα πολύ και μας έπιασαν οι ζέστες.

Λοιπόν ώρα για ταβερνούλα, ουζάκια, μυδάκια, χταποδάκια, κυματάκι και φυσικά καλή παρέα.

Πέμπτη 25 Ιουνίου. (Λέω εγώ τώρα...)

 

1) daffy

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mitaki

    mitaki 20 δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 17 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 9 δημοσιεύσεις

  • SEFI1911

    SEFI1911 8 δημοσιεύσεις

πάαααααααααει η δίαιτα .....................

 

αχ μπρε daffy τι με κάμνεις χαχαχαχα

 

μέσα κατ' αρχήν ..... αν και είναι λίγο μακρυά ακόμα

 

Τετάρτη 24 Ιουνίου. .

 

1) daffy

2) nantia

3) mitaki ???

4) nano

age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πες μου και αλλα, φτιαξε με, με τις ζεστες που περναω...Θαλασσα να εχει και οπου να ναι..Εγω θα τρωω για εσας και εσεις θα πινετε και για μενα, συμφωνειτε?Απο τις 22-24 με βολευει, αλλα μαλλον αργουτσικα. Τί ωρα λεμε? Περιοχη? Περαια? Διπλα στο κυμα...ή Αρετσου?..πανω στο δρομο...Αλλου δεν παει ο νους μου..Οργανωστε το συντομα, γιατι αν αργησουμε..ισως θα εχω γεννησει..και θα χασω μια δροσερη και ρομαντικη βραδια....

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

... ρομαντική;;;;;;;;;; με ένα τσούρμο μαμάδες να μιλάν για τα κουτσούβελα τους;;;;

μάλλον έχεις καιρό να βγεις με τον καλό σου ε;;; χαχαχα

 

α, και κανόνισε κοριτσάκι μου να τρέχουμε για τίποτα γέννες βραδυάτικα ... χαχαχαχα

 

αλήθεια πως τα πας ;;; ευτυχώς δεν κάνει ακόμα τρελλές ζέστες ... μάλλον σ' αγαπάει ο Θεούλης !!! ... κι εμείς πολύ !!!

age.png
Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα, εχεις απολυτο δικιο, για την ρομαντικη βραδια..με αυτην την κοιλιαααα..χαχαχ

Ακομα ειμαι καλα, ζεσταινομαι υπερβολικα, εχασα ενα κιλο αυτον τον μηνα, λογω ζεστης, δεν εχω ορεξη για φαγητο μονο οταν δροσιζει, γι αυτο ψαχνω θαλασσα και φαγητο, ο τελειος συνδυασμος..χαχαχ..

 

dora, 8 αυγουστου ειναι προβλεπομενη ημερομηνια τοκετου μου...χαχαχ λες..?!..

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υπολογίστε κι εμένα. Ξεμπερδεύω σύντομα με τις υποχρεώσεις και λογικά θα τα καταφέρω να βρεθούμε σε ξέγνοιαστες στιγμές!

 

Τετάρτη 24 Ιουνίου. .

 

1) daffy

2) nantia

3) mitaki ???

4) nano

5) popolina

line_m123_beg_41_time_1154491200_text_cf20eaeffdeaebeff220eceff520e5dfede1e9.gif line_m121_beg_39_time_1200114000_text_2e2eeae1e920e720eaeff5eaebdff4f3e120eceff5.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια εγώ δεν έχω πρόβλημα για καμιά ημερομηνία εκτός τις 29 (Μητροπάνος, ε έχουμε και τις αδυναμίες μας).

Λοιπόν τι σκέφτηκα, να πάμε Περαία πάνω στην άμμο δίπλα στο κύμα και επειδή ξέρω ότι για μερικές κοπέλες υπάρχει πρόβλημα μετακίνησης να δώσουμε 2 μαζικά ραντεβού ένα ανατολικά και ένα δυτικά. Έτσι θα μαζευτούνε όλα τα αυτοκίνητα, θα μοιραστούμε και όλοι θα έχουμε μέσο. Σκεφτείτε το.

 

dora με το καλό να έρθεις και θα πάμε και για καφέ και ότι άλλο θέλεις. Ειδοποίησε εγκαίρως για το πρόγραμμα σου και θα μαζευτούμε εμείς.;)

Link to comment
Share on other sites

Θα σας ειδοποιησω.. Απλα να ξερετε οτι τον μικρο δεν θα τον παρω μαζι γιατι δεν καθεται πουθενα, ουτε καν στους παιδοτοπους.. Και τωρα να ερθω για μια φορα και να με δειτε μονο τι ωραια που κυνηγαω το παιδι μου δεν λεει..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

dora καλώς να μας έρθεις ... με τον μικρό ή χωρίς εσύ ξέρεις (αν και πολύ θα θέλαμε να τον γνωρίσουμε κι αυτόν) ...

το μόνο πρόβλημα είναι ότι κάααααααααααααπου τότε θα φύγω για διακοπές αν όμως δε το έχω σκάσει ακόμα εννοείται πως θα βρεθούμε !!!

age.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια εγώ δεν έχω πρόβλημα για καμιά ημερομηνία εκτός τις 29 (Μητροπάνος, ε έχουμε και τις αδυναμίες μας).

Λοιπόν τι σκέφτηκα, να πάμε Περαία πάνω στην άμμο δίπλα στο κύμα και επειδή ξέρω ότι για μερικές κοπέλες υπάρχει πρόβλημα μετακίνησης να δώσουμε 2 μαζικά ραντεβού ένα ανατολικά και ένα δυτικά. Έτσι θα μαζευτούνε όλα τα αυτοκίνητα, θα μοιραστούμε και όλοι θα έχουμε μέσο. Σκεφτείτε το.

 

dora με το καλό να έρθεις και θα πάμε και για καφέ και ότι άλλο θέλεις. Ειδοποίησε εγκαίρως για το πρόγραμμα σου και θα μαζευτούμε εμείς.;)

 

τελεια ιδεα...διπλα στην αμμο τα ζουζουνια θα ξετρελαθουνε..(βεβαια οι μαμαδες πιο πολυ χαχαχα)..εγω την Κυριακη βαφτιζω τον χοντρουλη μου κα την ερχομενη βδομαδα θα χουμε τα σχετικα ξελαδωματα και κοσμο...παντως στην επομενη θα προσπαθησω να ερθω και ετσι αν κανονιστει(υπαρχει δυσκολια στο μεσον )σιγουρα θα με ''φωρτωσει''καποια!!!καλα να περασετε διπλα στο κυμα...--αλλη μια ιδεα ειναι και το αναψυκτηριο της κρηνης που εχει κουνιες και μπολικη αμμο..:wink:

 

φιλουρες απο τις δυτικες συνοικιες και ελπιζω να τα πουμε....

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για τη δική μου συμμετοχή θα σας πω ακόμη πιο σίγουρα μόλις δω το πρόγραμμα της δουλειάς του άντρα μου. Είναι με κυλιώμενο ωράριο και αν είναι βραδυνός τότε σίγουρα δεν θα μπορέσω... Στην αρχή η ξανθιά νόμιζα ότι μιλούσαμε για αυτή την Τετάρτη!!!! :oops: :oops: :oops: Για την επόμενη Τετάρτη θα ξέρω αύριο!!!!

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

αχ σορυ νομιζα με τα ζουζουνια...λαθος δικος μου κοριτσακια...φυσικα και δεν εκατσα να διαβασω ολα τα προηγουμενα....:oops::oops::oops::oops:..ζητω συγχωρεση..:confused::confused:

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

super super... το πρωί νόμιζα ότι δήλωσα συμμετοχή αλλά τώρα κοιτάω ότι με έπιασαν οι ζέστε και δεν βρίσκω το δικό μου ποστ... λοιπόν είμαι Οκ για ταβερνούλα... και φαγητό έ... να μην ξεχνιώμαστε!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εγω ειμαι μεσα εκτος απο την ερχομενη τεταρτη 24/6 γιατι εχω εμβολιο να κανω στον μικρο και εγω γυναικολογο.

το κανουμε δευτερα τριτη,ξερω γω εσεις τι κανονισετε αλλα θα στεναχωρηθω αν το κανετε οταν δε θα μπορω:-( κισιςςςς

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εγώ δεν μπορώ τελικά Τετάρτη. Όλη την επόμενη εβδομάδα δουλεύει βραδυνός ο άντρας μου και δεν έχω κάποιον να κρατήσει το παιδί εκτός από την επόμενη Παρασκευή... Αν γίνεται να γίνει Παρασκευή!!!!!:oops: :oops: :oops: :oops: Γιατί και εγώ πολύ θα ήθελα να έρθω μαζί σας.... Ρετσινούλες παραλία άλλες κοπελούδες για παρέα τι καλά που είναι... Πέστε μου για να ξέρω...:oops:

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες καλημερούδια

και εγώ για Τετάρτη δεν θα μπορέσω....οποιαδήποτε άλλη μέρα κανονιστεί το ραντεβού είμαι μέσα αρκεί να βρω τρόπο να σας ακολουθήσω γιατί αν κατάλαβα καλά για Περαία μιλάτε και εγώ δεν έχω αυτοκίνητο καρδιές μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sefi μου αν γίνει Παρασκευή τότε θα σε πάρω εγώ με το αυτοκίνητο. Εγώ έχω και μένουμε κοντά!!! Τώρα αν γίνει άλλη μέρα θα πρέπει να βρεις μέσο γιατί εγώ δεν μπορώ άλλη μέρα :( δυστυχώς. Όσο για τηλ. για παιδότοπο ή κούνιες δεν πήρα γιατί η μικρή έλλειπε τόσες μέρες στο χωριό. Θα τα πούμε όμως με μεγάλη μου χαρά από εβδομάδα.

Αχ κορίτσια κανονίστε το για Παρασκευή.... please....:oops:

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...