Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΥΠΗΡΧΑ ΑΠΟ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Αγαπητέ ADMIN…

Παρακαλώ θερμά για κάτι που θέλω εδώ και καιρό να το αναφέρω αλλά συνέχεια το ξεχνάω. Στο προφίλ μου φαίνεται ότι έχω ημερομηνία εγγραφής 26 Απρ 2007 και πράγματι έτσι είναι αλλά αυτή η ημερομηνία είναι της δεύτερης εγγραφής μου. Εννοώ ότι είμαι μέλος από το 2004 και θυμάμαι ξεκάθαρα ότι ενημερωνόμουν για την τότε πρώτη μου εγκυμοσύνη. Δεν ήμουν επισκέπτης αλλά κανονικό μέλος που απαντούσε και ρωτούσε. Μετά τη γέννα μου όμως έλειψα από την δουλειά 2 ακριβώς χρόνια στα οποία δεν είχα καθόλου πρόσβαση στο internet. Έτσι όταν ξαναγύρισα είχα ξεχάσει κωδικούς και λοιπά και έτσι ξαναγράφτηκα. Μήπως θα μπορούσαμε να βρούμε τον τότε λογαριασμό μου και να τον ενώσουμε με τον τωρινό. Με ενδιαφέρει να έχω τις τότε απορίες και απαντήσεις μου και να είναι συγκεντρωμένες όλες μαζί και για τις 3 εγκυμοσύνες μου. Εξάλλου είμαι το ίδιο πρόσωπο και μπορώ να δώσω οποιοδήποτε στοιχείο εκτός από κωδικούς τους οποίους δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά στο περίπου.

 

Ευχαριστώ…

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑΝΑ ... μάλλον τα εχεις μπερδέψει ... το Parents.gr "βγήκε στον αέρα " τον Νοέμβριο του 2005 ... :)

 

http://parents.org.gr/who

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την προσπάθεια!!! Ειμαι σε αναμονη!!! :D

:lol: Ελπίζω να βρεθεί ο λογαριασμός και να ενωθεί με τον τωρινό ώστε να είναι όλα συγκεντρωμένα και να έχω σαν ενθύμιο όλα όσα έγιναν τόσα χρόνια τώρα.

 

Αν δεν προλάβει να την κλειδώσει βεβαίως βεβαίως για διπλή χρήση forum account :P

 

Κλειδώνουν λογαριασμούς που σκόπιμα είναι διπλοί και δρουν ταυτόχρονα για να κοροϊδεύουν και παραπλανούν.

Εγώ έχω 1 λογαριασμό απλά όταν τον άνοιξα το 2007 δεν θυμόμουν οτι πιθανόν να ήμουν γραμμένη και πριν 2.5 χρόνια!!! Σαν νέα μέλλουσα μαμά τότε επισκεπτόμουν διάφορες σελίδες για να μάθω αλλά εδώ και 1 μήνα μου ήρθε φλασια!!! Άσε που και να το θυμόμουν τότε είχα ήδη ξεχάσει τους κωδικούς μου

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλειδώνουν λογαριασμούς που σκόπιμα είναι διπλοί και δρουν ταυτόχρονα για να κοροϊδεύουν και παραπλανούν.

 

 

Όχι αγάπη μου κλειδώνουν όλους τους διπλούς λογαριασμούς

άσχετα με την δράση του καθενός.

Link to comment
Share on other sites

Κλειδώνουν λογαριασμούς που σκόπιμα είναι διπλοί και δρουν ταυτόχρονα για να κοροϊδεύουν και παραπλανούν.

 

 

Όχι αγάπη μου κλειδώνουν όλους τους διπλούς λογαριασμούς

άσχετα με την δράση του καθενός.

 

ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...