Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συναντηση στον Πειραια


dora

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • balabol

    balabol 51 δημοσιεύσεις

  • dora

    dora 39 δημοσιεύσεις

  • lenagr1

    lenagr1 24 δημοσιεύσεις

  • Vann

    Vann 14 δημοσιεύσεις

Θα ήθελα να συναντηθώ κι εγώ αλλά σε παιδότοπο που ούτε κατά διάνοια δεν καπνίζουν μέσα. Σ'αυτό είμαι κάθετη.

Έλεγα να προτείνω συγκεκριμένο παιδότοπο αλλά για να μην θεωρηθεί διαφημίση σου στέλνω πμ dora.

Link to comment
Share on other sites

Για τον συγκεκριμένο παιδοτοπο στον Πειραιά που εχουμε ξαναπαει ειμαι και εγώ μέσα, μονο να γίνει η συνάντηση απο τον Φεβρουάριο, γιατι μεχρι τότε τα ΣΚ μας ειναι κλεισμένα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελεγα για τωρα κοντα μεσα στον Ιανουαριο μιας και ο Φλεβαρης προβλεπεται ψιλογεματος και δεν ξερουμε και τι αλλο θα διοργανωθει εν οψη αποκριων. Και σκεφτομουν και γω τον παιδοτοπο που λετε :lol::lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για πειτε καμια ημερομηνια να βολευει ... εγω σκεφτομουν για πρωι (δεν ξερω αν εξυπηρετει.. αλλα σκεφτομαι το παρκινγκ στον Πειραια για βραδυ και τρομαζω :cry: )

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ο παιδότοπος που προτεινω είναι

 

CHILDREN'S PLAYLAND

Ακτή Θεμιστοκλέους 278

Πειραική

 

Αλλά επειδή απ' όσο ξέρω είναι παιδότοπος που είναι κλεισμένος πολλά ΣΚ για εκδηλώσεις και γενέθλια, πέστε αν μπορείτε να μαζευτούμε καθημερινή απόγευμα.

 

Αν είπα κοτσάνα μην με πυροβολήσετε :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εχει εναν ψιλο καλο στο Μοσχατο κ αν θελετε μπορω να ρωτησω εαν ειναι κλεισμενος,καποιο σ/κ,α επισης εχει κ παρκιν απ εξω,εαν κανονισετε για πρωι εμεις δυστυχως δεν μπορουμε,εχουμε κολυμβητηριο

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να ξέρεις Vann ότι σίγουρα δεν αφήνουν μέσα το κάπνισμα, όχι και καλά έχουν χωριστό χώρο, αλλά πάει όλη η τσιγαρίλα στα παιδιά.

Κορίτσαι πέστε κι άλλες προτάσεις και εν τω μεταξύ θα ρωτήσω για ελεύθερα Σκ στον παιδότο που λέω εγώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν είναι για Πειραιά για απογευμα καθημερινής ειμαστε μέσα .

Επίσης και για οποιοδήποτε άλλον εκει ή κοντά εκει.

Τα ΠΣΚ μας ειναι κλεισμένα....αχ ειμαστε πολυ buzy :roll::?:(

Link to comment
Share on other sites

vann αυτός που λες στο Πασαλιμάνι καπνίζουν ελεύθερα.

Τεςπα για να μην σας απασχολώ, προτείνω Κυριακή βράδυ (προσωπικά για μένα το πρωί είναι δύσκολο

 

CHLDRENS PLAYLAND

Ακτή Θεμιστοκλέους 278

πειραική

τηλ: 2104186732

 

Δεν χρειάζεται να δηλώσετε συμμετοχές, όσες/όσοι θέλουν μπορούν να έρθουν γιατί μου είπανε από τον παιδότοπο ότι δεν έχουν κλείσει κάτι αποκλειστικό την Κυριακή.

 

Αντζελίνα όποτε θες να κατέβεις καθημερινή πάρε με απλά τηλέφωνο, εγώ είμαι πάντα εδώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για αυτη την Κυριακη λες?

Εγω μπορω.. Οπως επισης μπορω και την αλλη Πεμπτη το απογευμα. Εχω ρεπο.

 

Μέσα και για τα 2 (να μην αρρωστήσει μόνο η μικρή, φτου, φτου)

 

Επειδή δεν έχω ημερολόγιο κάνε ένα κόπο και γράψε τις ημερομηνίες βρε ντόρα, απογευματινές ώρες οκ?

 

Κορίτσια όσες πιστές προσέλθετε, δεν είναι ανάγκη να δηλώσετε συμμετοχή.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ναι παιδια την Κυριακη ειναι 18 γιορταζει και ο δικος μας μπαμπας και ασχτα αν λειπει δεν μπορω εγω να λειπω απο το σπιτι.. (θα πρεπει αν μη τι αλλο να σηκωνω τα τηλεφωνα :lol: ) Οποτε να πουμε για Πεμπτη 22/2? Ποσες ειναι μεσα?

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Για Πέμπτη οκ απο μένα

 

Άντζελα οκ για καθημερινή?

Ασε με μένα :cry: γιατι μου φορτώσανε και άλλα .... αχ αυτοι οι σύλλογοι!!! :?

Σημερα ομως ακυρώθηκε κατι και πηρα τηλεφωνο στο παιδοτοπο και μου ειπαν οτι μπορουμε να παμε, άρα μετά τις 6 θα ειμαστε εκει!!!

 

Κανας άλλος;;; :wink:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ομως ακυρώθηκε κατι και πηρα τηλεφωνο στο παιδοτοπο και μου ειπαν οτι μπορουμε να παμε, άρα μετά τις 6 θα ειμαστε εκει!!!

 

Κανας άλλος;;; :wink:

 

Κι εγώ Αντζελίνα θα σε δω εκεί.

Ντόρα παίζει τίποτε για σήμερα?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα... κανονίστηκε κατι???? Ενδιαφέρομαι κι εγώ - αλλά καθημερινές τι ώρα μπορείτε? εγώ μέχρι να σχολάσω και να πάρω το παιδί πάει 6-7. Μήπως είναι αργά? (μέχρι να έρθω στο μαγαζι θα παει 7-:cool:... ή μήπως το κάνατε σήμερα και τσάμπα μιλάω???? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...