Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χριστουγεννιατικη συναντηση στην Αθηνα


dora

Recommended Posts

Καλα βρε δεν ντρεπεστε?

οι θεσσαλονικιες κανονιζουν απο τωρα χριστουγεννιατικη συναντηση και εμεις τιποτα?

Μηπως πρεπει να οργανωθούμε?

Περυσι στις Νινεττας περασαμε φοβερα.. Τι λετε κανουμε και φετος κατι αναλογο? Τι λετε για Κυριακη 21 Νοεμβριου? Νομιζω οτι οσον αφορα την ημερομηνια θα πρεπει να το κανονισουμε απο τωρα για να μας πει και η Νινεττα αν μπορει.Ακουω προτασεις.. :D

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 326
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα βρε δεν ντρεπεστε?

οι θεσσαλονικιες κανονιζουν απο τωρα χριστουγεννιατικη συναντηση και εμεις τιποτα?

Μηπως πρεπει να οργανωθούμε?

Περυσι στις Νινεττας περασαμε φοβερα.. Τι λετε κανουμε και φετος κατι αναλογο? Τι λετε για Κυριακη 21 Νοεμβριου? Νομιζω οτι οσον αφορα την ημερομηνια θα πρεπει να το κανονισουμε απο τωρα για να μας πει και η Νινεττα αν μπορει.Ακουω προτασεις.. :D

doraκι 21/11 ειναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, μηπως λες για 23/11??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

προγραμματίζεται συνάντηση στις 14 Δεκεμβρίου, σε χώρο στην Άνω Γλυφάδα.

Θα αναρτηθούν περισσότερες λεπτομέρειες εντός της εβδομάδας.

 

(ενημερώνουμε εδώ προς καλύτερη ενημέρωση/προγραμματισμό των αναξάρτητων συναντήσεων των μελών)

Link to comment
Share on other sites

Καλα οκ για Γλυφαδα προγραμματιστε εσεις.. :lol:

Επειδη ομως η μαμα δεν θα περασει και πολυ καλα καλα σε χωρο που θα ειναι αγνωστος και με πολλα παιδακια, για δηλωστε συμμετοχες και εδω :D:D

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν λεω για Γλυφαδα εγω..

Μιλαω για Αλιμο, στον παιδοτοπο τις Νινεττας, να κανονισουμε κατι όπως και περυσι που περασαμε φανταστικα..

Ανεξαρτητα από το τι θα κανονισει η διαχειριση θα μου αρεσε να κανονιζαμε παλι κατι οπως και περυσι, στο οποιο θα εχουμε αποφασισει εμεις τι θα κανουμε και πως θα το κανουμε, τι δωρο θα παρουμε στα παιδια μας, τι θα φαμε, αν θα φαμε κλπ κλπ Σιγουρα η διαχειριση θα ετοιμασει μια ωραια γιορτη για τα παιδια μας αλλα τα Χριστουγεννα ειναι μια γιορτη που αυτο που ευχαριστιεσαι ουσιαστικα ειναι η προετοιμασια.. Το να παω σε αλλη μια γιορτη για τα παιδια (οπως αυτη που κανει ο δημος, η δουλεια μου κλπ κλπ) ειναι μεν ενδιαφερον αλλα πιστευω πως μη εχοντας την δυνατοτητα συμμετοχης στην οργανωση χανεις ενα πολυ μεγαλο κομματι απο την χαρα εκεινης της ημερας..

Καταλαβαινω βεβαια πως περναμε χαλεπους καιρους λογο της οικονομικης κρισης και οτι πολλοι το σκεφτονται και απο αυτην την αποψη αλλα περυσι δεν μας πηγε παραπανω απο 20 ευρω η οικογενεια, οσο περιπου μια κοινη εξοδος σε παιδοτοπο..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Δώρα Σαβ/κοο και τα pc μας τα εχουμε ανοίξει αλλά δεν έχω καταφέρει να δω θέμα για θέμα ακόμα....ευελπιστώ τώρα... :lol:

 

21/12 μέσα είμαι εγώ...πρώτα απ'όλα όμως η Νινέττα είναι οκ?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κι εγω μεσα για οτι κανονισετε!!!

Κι αν καποια απο τα Νοτια προαστια θελει μετακινηση μπορω να την παρω εγω!!!

... θα είσαι πάντα υπεύθυνος γι'αυτό που έχεις εξημερώσει ...

Link to comment
Share on other sites

Είναι fix για εκείνη την ημερομηνία? Γιατί κλείσαμε για το bugs bunny on ice και δεν θα μπορέσουμε.

 

Και σκεφτόμασταν να έρθουμε σε κάποια από τις επόμενες συναντήσεις... :?

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν ειναι φιξ ακομα Ειρηνη.. Απλα συζηταμε γενικοτερα το θεμα, και αφου μας πει και η Νινεττα ποιες ημερομηνιες εχει κενες η κοπελα, και αν οι συμμετοχες ειναι αρκετες ωστε να μπορεσουμε να οργανωσουμε κατι αξιοπρεπες οπως περυσι (γιατι με 5-6 ατομα δεν μπορεις να κλεισεις εναν ολοκληρο παιδοτοπο ουτε να κανεις ετοιμασιες, ανιματερ κλπ κλπ) τοτε θα κανονισουμε την ακριβη ημερομηνια..

Στις συναντησεις που οργανωνουμε μονοι μας τις ημερομηνιες δεν μπορει να τις αποφασισει καποιος απο μονος του.. Εγω απλα εκανα μια προταση για εκεινη την ημερα που ειναι η πιο κοντινη στις γιορτες και που θα εχουν κλεισει και τα σχολεια και θα ειμαστε κουλ..

Παντως σημερα που ανακοινωθηκε επισημα η συναντηση του δεκεμβριου δεν ειδα να εχει κατι πολυ ιδιαιτερο σε σχεση με τα χριστουγεννα (Αη-βασιλη, δωρα, χριστουγεννιατικα κεικ , μελομακαρονα κλπ κλπ) οποτε πιστευω πως μαλλον θα πρεπει να μαζευτουμε λιγο να το δουμε το θεμα.. ειναι κριμα να μην κανουμε κατι.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...