Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

συνάντηση στο allou fun park


Afrodite

Recommended Posts

Σε συνέχεια του "δυτικά", ανοιγω αυτο το θεμα για να το δουμε όλοι!

Στα σκαρια εχουμε μια συναντηση, μαλλον για το allou fun park. Να προτείνω Σάββατο 12 Απριλίου κατα τις 11? Λεω Σαββατο για τις εργαζόμενες-βιοπαλέστριες μανούλες.... Αλλιως καμια καθημερινη κατα τις 6, μιας και αργει να νυχτωσει.

Τωρα που το ανοιξαμε το θέμα, σας περιμένουμε :lol::lol::lol:

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

1.xanp

2. lenagr1 και εύα (κατά 99%)

3. biky

4.Μαμά του Ωρίων με τον Ωρίωνα φυσικά :lol: εκτός απροόπτου

5. Afrodite με την Δανάη

 

Ασχετο, αλλα τι κουκλί που ειναι ο Ωρίωνας στη φώτο???

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ποίο σημείο θα συναντηθούμε εγώ δεν γνωρίζω καμία σας :cry::cry:

αντάλλαξε το κινητό σου με κάποια και όταν φτάσεις χτυπάς τηλ :wink:

 

 

Εγώ δυστηχώς δεν θα τα καταφέρω γιατί μία φίλη θα μου φέρει τη κόρη της στο σπίτι το πρωί. Την επόμενη φορά.....

κρίμα :(

την επόμενη φορά όμως εεε? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστηχώς δεν θα τα καταφέρω γιατί μία φίλη θα μου φέρει τη κόρη της στο σπίτι το πρωί. Την επόμενη φορά.....

κρίμα :(

την επόμενη φορά όμως εεε? :wink:

 

Θέλω να πιστεύω πως ναιιιιιιι!

Άλλωστε μας αρέσει πολύ το alou!

Kαλή διασκέδαση κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε παλιοκόριτσα πόσο σας ζηλεύω!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς εδώ έχουμε μόνο τα απλά park!!!!!!!!!! :?

Καλά να τα περάσετε και καντε για μένα εκείνο το τρένο που τρέχει και βρέχεσαι εκείνο το πώς το λενεεεεεε :lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να έρθω με την μικρή αλλά έχω μια απορία..εγω που δεν έχω συναντηθεί ποτέ με καμία απο εσάς πως θα σας αναγνωρίσω ??

οποια θελει, μπορει να μου στειλει το κιν της, ή να μου πει να της στειλω το δικό μου.

Ας πουμε ομως και ενα σημειο σηναντησης.... Βικυ για πες εσυ που ξερεις τα κατατόπια.

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να έρθω με την μικρή αλλά έχω μια απορία..εγω που δεν έχω συναντηθεί ποτέ με καμία απο εσάς πως θα σας αναγνωρίσω ??

οποια θελει, μπορει να μου στειλει το κιν της, ή να μου πει να της στειλω το δικό μου.

Ας πουμε ομως και ενα σημειο σηναντησης.... Βικυ για πες εσυ που ξερεις τα κατατόπια.

 

εγώ το έχω το δικό σου :D

φαντάζομαι ότι το πιο σωστό σημείο είναι η πύλη αλλά εγώ μάλλον θα καθυστερίσω λίγο και θα σας βρω μέσα :D

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να έρθω με την μικρή αλλά έχω μια απορία..εγω που δεν έχω συναντηθεί ποτέ με καμία απο εσάς πως θα σας αναγνωρίσω ??

οποια θελει, μπορει να μου στειλει το κιν της, ή να μου πει να της στειλω το δικό μου.

Ας πουμε ομως και ενα σημειο σηναντησης.... Βικυ για πες εσυ που ξερεις τα κατατόπια.

 

το παρκο ειναι δυο παρκα στην ουσια :D

το παιδικο και των μεγαλων, τα χωριζει ενας δρομος και οι πυλες τους ειν αι η μια απεναντι απο την αλλη.

το καλυτερο μερος συναντησης πιστευω οτι ειναι η πυλη των μεγαλων μιας και εχει μεγαλυτερο πεζοδρομιο μπροστα της :wink:

καλο ειναι ολες να εχουν απο ενα τηλεφωνο καποιας αλλης κοπελας γιατι μπορει καποια να καθυστερηση (μπορει και εγω λιγο....)

αν καποια θελει μπορουμε να ανταλαξουμε κινητο :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...