Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Διαπίστωσα πως αν μπω ως Νίκη (συμπληρώνοντας τον κωδικό μου πάντα), μπορώ να αλλάξω και να γίνε ΣΟΦΙΑ ή BIZELI ή ΡΟΥΛΑ αντίστοιχα, χωρίς να ζητήσει κωδικό... Μόλις σήμερα το κατάλαβα και ομολογώ πως δε μου άρεσε και ιδιαίτερα

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:shock: ΟΝΤΩΣ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΦΑΛΕΣ!!!!

Νικάκι μου εσύ!! ολα τα προσέχεις!! θα βαλουμε σύνθημα για τις μεταξύ μας συνομιλίες!!

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο συμβαινει απο την πρωτη μερα που λειτουργει το τσατ... Συχνα αλλαζουμε νικ και βαζουμε πχ το πραγματικο μας ονομα ή καποιο αστει.. πχ εγω ειχα βαλει χτες το "κακια πεθερα" σε μια συζητηση αναλογου περιεχομενου, και μετα το αλλαξα παλι..

Αλλα οταν γινεται αυτο φαινεται, και αν δεν κανω λαθος (αν εχω καταλαβει καλα δηλαδη) οι συζητησεις αυτες λογικα καπου καταγραφονται και αν προκυψει θεμα μπορουν οι αντιμ να διαπιστωσουν ποιος αλλαξε νικ..

Βεβαια το τελευταιο δεν το λεω με σιγουρια, οποτε ας επιβεβαιωσει καποιος αν εχω καταλαβει καλα...

Γιατι αν οντως ειναι ετσι δεν νομιζω οτι υπαρχει περιπτωση να προκυψει προβλημα..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διαπίστωσα πως αν μπω ως Νίκη (συμπληρώνοντας τον κωδικό μου πάντα), μπορώ να αλλάξω και να γίνε ΣΟΦΙΑ ή BIZELI ή ΡΟΥΛΑ αντίστοιχα, χωρίς να ζητήσει κωδικό... Μόλις σήμερα το κατάλαβα και ομολογώ πως δε μου άρεσε και ιδιαίτερα

 

Αυτό γίνεται στο τσάτ και σε όλα τα τσάτ Νίκη :) Δεν ενοείς το Forum φαντάζομαι. Δεν υπάρχει θέμα ασφάλειας. Αλλιώς θα πρέπει να κατωχυρώσεις το nick name σου ,και δε γίνεται σε τέτοιας μορφής τσατ.Μόνο σε Mirc. :):):):)

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Ναι για το mirc ξέρω, με το identify.

 

Αλλά όπως και να έχει, δε μου αρέσει καθόλου. Σίγουρα δεν υπάρχει κάποια λύση?

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

παιδια,συγγνωμη που απευθυνομαι εδω αλλα δεν ξερω που πρεπει να απευθυνθω......θα ηθελα να με βοηθησετε αν μπορειτε με ενα θεμα που με εχει αναστατωσει....εμπαινα προσφατα σε ενα τσατ.με εκπληξη ανακαλυψα χτες πως οι υπευθυνοι(μοντς)εδωσαν στοιχεια μου σ'ενα ατομο που τα παει καλα μαζι τους και ηθελε να μαθει τα παντα...συγκεκριμενα,μου εμαθε ακριβως τι ωρα μπηκα,με τι νικναμε,με ποιους μιλησα και τι ειπα...το συγκεκριμενο ατομο ηθελε να μαθει αν εδωσα σε καποιον το μσν μου...του ειπα οχι αλλα ρωτησε τον μοντ ο οποιος αφου εψαξε ολες τις συνομιλιες μου του ειπε οτι εχω δωσει το μσν μου προχτες στον ταδε!!!!!επισης,του εχει δωσει ολες τις συνομιλιες μου..δεν εχω κανει χοτ κουβεντα αλλα και να εκανα ειναι κατι που μπορω αφου δεν ενοχλησα στο κεντρικο τσατ..(μειν)...και οι μοντς που υποτιθεται φροντιζουν για την ασφαλεια του τσατ εδωσαν σε ενα ατομο που δεν γνωριζουν οτι πληροφοριες ηθελε ετσι απλα....υπαρχει καποιο σαιτ οπου μπορω να κανω αναφορα σε αυτο το τσατ??????ακουγεται κακια αλλα πραγματικα θελω να κλεισει οριστικα αυτο το τσατ για να συμμορφωθουν οι μοντς..!!!!επισης,θα ηθελα να μαθουν ολοι οσοι μπαινουν οτι τα στοιχεια τους μπορει να τα μαθει ο οποιοσδηποτε..κατι που δεν μπορω να κανω απο κει...αν ξερετε κατι,σας παρακαλω απαντηστε μου...ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διαπίστωσα πως αν μπω ως Νίκη (συμπληρώνοντας τον κωδικό μου πάντα), μπορώ να αλλάξω και να γίνε ΣΟΦΙΑ ή BIZELI ή ΡΟΥΛΑ αντίστοιχα, χωρίς να ζητήσει κωδικό... Μόλις σήμερα το κατάλαβα και ομολογώ πως δε μου άρεσε και ιδιαίτερα

συγγνωμη κοριτσια να ρωτησω;;;

δλδ εγω μπορω να μπω με το νικ νειμ μου και μετα ν'αλλαξω και να το παιξω οτι ειμαι καποια αλλη;;;αν γινεται αυτο ειναι σκετη κοροιδια!!!!!δεν καταλαβαινω ομως γιατι να γινεται αυτο;;;ειδικα στο τσατ που ο λογος ειναι απ'ευθειας!!ετσι λοιπον αλλη ειμαι στο τσατ και αλλη στο φορουμ;;;

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

paizei na ta edwse o admin telika....

 

 

Δεν νομίζω αν και είμαι λίγο καιρό εδώ μέλος δεν νομίζω έξαλλου η αντμ είναι να προστατέψουν τα μέλει και όχι να τα εκθέτουν τι όφελος θα είχε ?

Εσύ από πού έμαθες ότι δόθηκαν τα στοιχεία σου ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω αν και είμαι λίγο καιρό εδώ μέλος δεν νομίζω έξαλλου η αντμ είναι να προστατέψουν τα μέλει και όχι να τα εκθέτουν τι όφελος θα είχε ?

Εσύ από πού έμαθες ότι δόθηκαν τα στοιχεία σου ?

 

 

Γεια σας ,

το μέλος marga-rita σαφώς και κατηγορηματικά ,δεν αναφέρεται στο parents.gr και την εδώ διαχείρηση,όπως θα διαπιστώσετε εαν διαβάσετε πιο προσεκτικά το ερώτημά του.

Το μέλος απο τη διαχείρηση του parents.gr έλαβε οδηγίες για το πώς μπορεί να κινηθεί ώστε να υπερασπιστεί τα νόμιμα διακαιώματά του με το παρακάτω μύνημα.

Γειά σας,

σχετικά με την ανακοίνωση προσωπικών σας δεδομένων και συνομιλιών σε τρίτο άτομο,

 

http://www.dart.gov.gr/

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος ή να απευθυνθείτε στη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Αττικής, Λεωφ. Αλεξάνδρας 173, Τ.Κ. 115 22 Αθήνα, ή στο τηλέφωνο 210-64.76.000 καθώς και στο τμήμα Ηλεκτρονικού Εγκληματος Θεσσαλονίκης Μοναστηρίου 326, Τ.Κ. 541 21, Θεσσαλονίκη ή στο τηλέφωνο 231-03.88.370-5

 

Καθώς αυτή η πράξη είναι παράνομη και προσβάλει ατομικά σας δικαιώματα .

Απαγορεύεται η χρήση προσβλητικών εκφράσεων, η παράθεση χυδαίου , άσεμνου ή προστατευόμενου απο νόμους πνευματικής ιδιοκτησίας υλικού και οι προσωπικές επιθέσεις.Ο σχολιασμός της συμπεριφοράς των μελών, είναι αποκλειστικά θέμα της διαχείρισης και των συντονιστών του forum της ΕΕΕΓ

Link to comment
Share on other sites

Διαπίστωσα πως αν μπω ως Νίκη (συμπληρώνοντας τον κωδικό μου πάντα), μπορώ να αλλάξω και να γίνε ΣΟΦΙΑ ή BIZELI ή ΡΟΥΛΑ αντίστοιχα, χωρίς να ζητήσει κωδικό... Μόλις σήμερα το κατάλαβα και ομολογώ πως δε μου άρεσε και ιδιαίτερα

 

Κατάλαβα πως η Μαργαρίτα λέει για άλλο site γιατί μπήκε μέσα στο parents και η 1η δημοσίευση της ήταν να κατηγορήσει για την υποκλοπή των στοιχείων της σε άλλο site.

 

Εγώ αναφέρομαι για για το ποστ της Νίκης που κατάλαβα πως μιλάει για το δικό μας chat.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω αλλη μια απορια πανω σ'αυτο!!!!

μπορω να πω στο τσατ εχοντας παρει νικ νειμ απο αλλο μελος[να παριστανω δλδ οτι ειμαι αυτο]και να συνομιλω με φιλους του και να περνω πληροφοριες γι'αυτους;;;;!!!!!

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...