Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Parentholics στο Ψυχικό Κυριακή 22 Φεβρ. ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ PARTYYY


Μαρια Στυλιανακη

Recommended Posts

Μαθαίνω οτι λούσατε το λεοπαρδαλάκι μου με χαρτοπόλεμο ?? Καλά της κάνατε γιατί όλο γκρρρρ και γκρρρρ κάνει !! :lol::lol:

 

Τα παιδάκια ήταν όλα υπέροχα! Να τα χαίρεστε!

 

Αυτό το λεοπαρδαλάκι κάνει γκρρρ????Αυτό έιναι η χαρά της μαμάς και των υπολοίπων!!! φοβερή φατσούλα!!! :D:D

 

Λέγκω, στείλε μας τον κυρ-Χρήστο απο δώ,μόλις δεί το πατάρι θα κόψει κάθε επαφή με πατάρια και θερμοσίφωνες :lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βικυ! Δε σε είδα! Είναι δυνατόν;;;;

 

Μαζί με την Αγγελουδομάνα ήμουν.... πως σας πέρασα απαρατήρητη βρε κορίτσια???? :roll::roll::roll:

 

Ξέρετε τι έγινε??? Είχα βγάλει τα σουβλερά δρακουλίστικα δόντια μου την καμπουριαστή μύτη μου και είχα αφήσει τη σκούπα μου στην είσοδο, λόγω απόκρεων είπα να ντυθώ καλός άνθρωπος :lol::lol::lol: Σε λίγες μέρες θα επανέλθω στο φυσικό μου περιβάλλον :lol::lol::lol:

Α! έχουμε coffee-meeting στην Καλλιθέα, την Πέμπτη, αν ενδιαφέρεστε.... :P

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

ξεμάλλιασε κάποιο παιδάκι με περούκα (βγήκα κάτι τούφες στο χέρι του),

 

Αμ το ξερα εγώ οτι ξεμαλιάζει το παιδί σου γι αυτό έβαλα περούκα στο δικό μου! Αχχχχχ!!!! Την πατήσατε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Α! έχουμε coffee-meeting στην Καλλιθέα, την Πέμπτη, αν ενδιαφέρεστε.... :P

 

Αυτή την Πέμπτη; Καλό ακούγεται...πάω να δω το τόπικ.....

Κι εγώ θέλω!!! που είναι;;;

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξεμάλλιασε κάποιο παιδάκι με περούκα (βγήκα κάτι τούφες στο χέρι του),

 

Αμ το ξερα εγώ οτι ξεμαλιάζει το παιδί σου γι αυτό έβαλα περούκα στο δικό μου! Αχχχχχ!!!! Την πατήσατε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καταγγέλω εξαπάτηση κυρίες και κύριοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαθαίνω οτι λούσατε το λεοπαρδαλάκι μου με χαρτοπόλεμο ?? Καλά της κάνατε γιατί όλο γκρρρρ και γκρρρρ κάνει !! :lol::lol:

 

Τα παιδάκια ήταν όλα υπέροχα! Να τα χαίρεστε!

 

ααα εμεις λούσαμε ένα μικράκι αλλά......νομιζω.....ήταν ΜΙΝΥ! Ενα ξανθούλη! χαχαχαχαχαχαχα! Ετσι είναι αμα είναι να κάνεις δουλεια πρέπει να την κάνεις σωστά.....χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από εμάς!

 

Η Φωτεινή η Πυγολαμπίδα σας ευχαριστεί όλους, διοργανωτές και συμμετέχοντες, για το υπέροχο απόγευμα.

 

Και πάλι ο χρόνος δεν ήταν αρκετός για να γνωριστούμε, αλλά ελπίζουμε σε περισσότερες συναντήσεις στο μέλλον.

 

Ήθελα να τσιμπήσω όλα τα τραγανά μικρά σας, αλλά συγκρατήθηκα.

 

Σας στέλνουμε φιλιά!

1103660.png

________

I think men who have a pierced ear are better prepared for marriage. They've experienced pain and bought jewelry.

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχείτε μεχρι το πάσχα υπάρχει καιρός ακόμα !

στις 15 Μαρτίου,

Κυριακή

θα εχουμε συνάντηση στο gorgoneskaimages στην Άνω Γλυφάδα,

δείτε εδώ.

http://www.gorgoneskaimages.gr

(εχει και χώρο εκτός πισίνας για να παίξουν τα παιδιά, σαν παιδότοπος)

τα παιδάκια θα κάνουν μπάνιο κ θα υπάρχει εκεί εκπαιδεύτρια.

Η πισίνα καθαρίζεται με όζον (τέρμα το χλώριο ουφ!) και γενικά η φιλοσοφία είναι πολύ ιδιαίτερη. Μένει λοιπον να το δούμε και απο κοντά!

(Έτσι και αλλιώς βέβαια έχουν ακουστεί τα καλύτερα λόγια απο τις μαμάδες εδώ στο φόρουμ) θα μπει και τόπικ ξεχωριστό φυσικά σύντομα.

 

και φυσικα θα γίνουν και άλλες συναντήσεις μέχρι τα χριστούγεννα :lol::lol::lol::lol: its all in the making :)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

εχω σκασει απ την ζηλια μου

χαιρομαι που περασατε καλα(ημουν βεβαιη για αυτο!!!!)

δυστηχως και εγω και η μικρη ειχαμε καποιες περιπετειες...αλλα κυριως εγω

τα καρτελακια τα κραταω καβα

λυπαμε πολυ που δεν ηρθα

next time

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α ρε aria..

Μας εράϊσες την καρδιά..

Περιμέναμε και μεις..

Διαστημόπλοια... διαστημόπαιδα... διαστημικά καρτελάκια..

Βολευτήκαμε με κάτι αυτοκόλλητα με μαρκαδόρο... τς τς τς..

Κρίμα..

Link to comment
Share on other sites

Α ρε aria..

Μας εράϊσες την καρδιά..

Περιμέναμε και μεις..

Διαστημόπλοια... διαστημόπαιδα... διαστημικά καρτελάκια..

Βολευτήκαμε με κάτι αυτοκόλλητα με μαρκαδόρο... τς τς τς..

Κρίμα..

ΑΜΕ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΡΑΗΣΕ Η ΡΗΜΑΔΑ ....?

ΤΙ φτερα τι πουπουλα, τι σειρηνες ασθαινοφορου ειχα παρει (να κανω παραπανω μπουγιο) τη ταμπελα στο διαστυμοπλοιο ειχα φτιαξει ....τι ...τι ...τι ...ΣΤΑΡΦΗ ΟΛΑ ΕΝ ΜΙΑ ΝΥΚΤΗ!!!!!

ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ !!!ΑΤΙΜΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ... κι εγώ το ίδιο... Έσκασα που δεν μπορέσαμε να έρθουμε...Τι μουστάκια, τι καπέλα είχα ετοιμάσει αχ... και είναι μόνο μια φορά το χρόνο οι απόκριες... Σνιφ...

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς υπέροχα περάσαμε!!!!

Είμαστε βέβαια λίγο μικροί για τέτοια πάρτι τελικά... αλλά χαζέψαμε με τα χρώματα, τα τραγούδια και τους χορούς. Ο Άγγελος (ή, επί το ινδιανικότερο, ο "Φτυστός Η Μάνα Του"!!! -λέμε τώρα... :lol: ) δεν ξεκόλλησε από πάνω μου. Είχε πάθει ένα μικρό σοκ, πρώτο πάρτι γαρ! Μόνο για λίγο με αποχωρίστηκε, για να διεκδικήσει δυναμικά ένα μπαλόνι από την Ειρηνούλα της Galat, όπως διαπιστώνω σήμερα από τη φωτογραφία της! Πάντως εγώ και χρωματιστά μαντήλια κούνησα και το χορό των Ινδιάνων χόρεψα και λουλουδάκι ζωγράφισα, μια χαρά! :lol::lol: ΄

Φτάσαμε σχετικά αργά και το πάρτι καλά κρατούσε όταν μπήκαμε. Έψαχνα κι εγώ την Άρια, το καρτελάκι μου με το Σάκη, τίιιποτα... Και έτσι η επιχείρηση-αναγνώριση συμφορουμίτισσων δεν πήγε και πολύ καλά... Επί τροχάδην γνώρισα την Aggeloudia που δε μας έφερε το συνομήλικο Σισίνι για να παίξουμε - ο Στέλιος της φοβερός, πρώτο όνομα σε όλα τα παιχνίδια. Καθόμασταν κοντά με τη Μάμά και bibi και γνωριστήκαμε όσο μπορούσαμε προσέχοντας τα μικρά μας ζουζούνια. Στην πόρτα, η μαμά του Σαρλό ήσουν εσύ Λέγκω;;; (Χαίρω πολύ, είμαι η μαμά του Ινδιάνου :lol: ). Νομίζω ότι είδα τη Gavrias όταν έφευγα, ίσως την Athena, αν θυμάμαι καλά από τη φωτό της, την κούκλα την Αννούλα της felinidoc... όλα επί τροχάδην. Την επόμενη φορά ελπίζω να τα πούμε με περισσότερες... Να αφήσω κι εγώ τις ντροπές ίσως... :oops::lol::lol:

Μαράκι δεν σε γνώρισα, αλλά σε ευχαριστώ από καρδιάς! Υπέροχη η επιλογή του χώρου, πολύ ζεστή ατμόσφαιρα, τα παιδάκια το καταευχαριστήθηκαν!

Aria, Micnat, Xrysalisκρίμα, περίμενα να σας γνωρίσω! Την επόμενη φορά!!!

:wink:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

εχω σκασει απ την ζηλια μου

χαιρομαι που περασατε καλα(ημουν βεβαιη για αυτο!!!!)

δυστηχως και εγω και η μικρη ειχαμε καποιες περιπετειες...αλλα κυριως εγω

τα καρτελακια τα κραταω καβα

λυπαμε πολυ που δεν ηρθα

next time

μολις μπηκα εψαχνα να βρω ποια εισαι και που εισαι...αμεσως λεω το ταμπελακι μου;;;και η Μαρια μου λεει οτι δεν θα ερθεις...κριμα σκεφτηκα... :roll: περαστικα στη μικρη σου,καποια αλλη φορα.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην πόρτα, η μαμά του Σαρλό ήσουν εσύ Λέγκω;;; (Χαίρω πολύ, είμαι η μαμά του Ινδιάνου :lol: ).

Βασικά υπήρχανε τρεις Σαρλό (και οι τρεις ήταν υπέροχοι)... τώρα αν είδες ένα μικρό υπερκινητικό Σαρλό με ένα τενεκεδάκι να κρέμεται και να τρέχει πάνω κάτω τρωγοντας μαρκαδόρους, ρίχνοντας πράγματα και κυνηγόντας γατιά και απο πίσω μια αναφιασμένη τύπισσα με κάτι ταλαίπωρα αστεράκια στο κεφάλι... εεε λοιπόν ναι είμασταν εμείς! :lol:

Πρέπει να γίνει επαναληπτικό μασκέ για τα αρρωστούλικα εγώ το λέω!!! Γιατί πειράζει αν περάσουν οι αποκριές; Τι δηλαδής μασάμε;;;

Άρια κράτα τα ταμπελάκια... κοντός ψαλμός...

Εγώ φωτό δεν κατάφερα να πάρω γιατί μου την άρπαξε ο ταλιμπανοσαρλό και την βάραγε στο πάτωμα... :roll:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

τώρα αν είδες ένα μικρό υπερκινητικό Σαρλό με ένα τενεκεδάκι να κρέμεται και να τρέχει πάνω κάτω τρωγοντας μαρκαδόρους, ρίχνοντας πράγματα και κυνηγόντας γατιά και απο πίσω μια αναφιασμένη τύπισσα με κάτι ταλαίπωρα αστεράκια στο κεφάλι... εεε λοιπόν ναι είμασταν εμείς! :lol:

 

Ναι ναι, εσύ ήσουν λοιπόν...

Ο Άγγελος δεν άπλωσε πολλές φορές το χέρι του χτες, αλλά φεύγοντας σου πειράξαμε τα αστεράκια στο κεφάλι γιατί μας κάνουν εντύπωση κάτι τέτοια!!! :lol::lol::lol:

Να το χαίρεσαι το ταλιμπάνι σου! Σε κρατάει πάντα σε φόρμα! :lol:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια επειδη 15 μαρτη ειναι πολυυυυ μακρια δε κανονιζετε και τιποτα για ολες εμας που ειτε ειχαμε τα μικρα αρρωστα ειτε μας πηρε ο υπνος ε?ε?ε?

 

 

ηθελα τοσο να σας δω και την πατησαμε ...μας πηρε ο υπνος γιατι το πρηγουμενο βραδυ ειχαμε μια κριση αλλεργιας που μας ξημερωσε...ολα καλα τωρα...

 

αλλα ενα καφεδακι εστω???

 

 

ε???πλιιιιιιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζζζζζζζ????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Την πιο ΣΣΣΣΣΣΠΑΣΤΙΚΗ και ΑΧΑΡΗ δουλειά την εκανα εγω...Πήγαινα απο μάνα σε μανα και ρωτουσα..."Γειά σου...Ποια εισαι...;"...και ολες μου απαντουσαν...Ετσι μονο κατάφερα να σας γνωρισω και να σπάσουμε τον πάγο που ειχε λίγο στην αρχή...Αφου δεν ειχαμε ταμπέλάκια...τι να κάνουμε...

Την souzy την ειδα οταν πλέον ειχαμε μαζευτει κόσμος και ντουνιάς...στην πόρτα να κυνηγάει το μικρό της...Στο φτερό η χαιρετουρα...με τραβουσε ο Στελιος απο το χερι γιατι ειχε κοζάρει ενα μπολ με γαριδάκια...πάει και αυτη ...την εχασα και δεν ειπαμε πολλά...

ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΥΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΗΓΟΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ για να μην ξεχαστουμε και να ανταλάξουμε και καμια κουβεντα παραπάνω βρε αδελφέ...

Κάτι λέμε για Καλιθέα...Τι λέτε;;; micnat, aria με τα τεμπελάκια...,yasemi...και οσες δεν καταφέραμε να δουμε και ναρθουνε...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω σκασει απ την ζηλια μου

χαιρομαι που περασατε καλα(ημουν βεβαιη για αυτο!!!!)

next time

 

Μία από τα ίδια... :lol::lol::lol: και γω ζηλέυω....

 

Όσο για τη Πέμπτη στη Καλλιθέα δυστηχως εμάς οι καθημερινές είναι full, εχει η Αλκμήνη Αγγλικά στις 19:30 :cry:

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχείτε μεχρι το πάσχα υπάρχει καιρός ακόμα !

στις 15 Μαρτίου,

Κυριακή

θα εχουμε συνάντηση στο gorgoneskaimages στην Άνω Γλυφάδα,

δείτε εδώ.

http://www.gorgoneskaimages.gr

(εχει και χώρο εκτός πισίνας για να παίξουν τα παιδιά, σαν παιδότοπος)

τα παιδάκια θα κάνουν μπάνιο κ θα υπάρχει εκεί εκπαιδεύτρια.

Η πισίνα καθαρίζεται με όζον (τέρμα το χλώριο ουφ!) και γενικά η φιλοσοφία είναι πολύ ιδιαίτερη. Μένει λοιπον να το δούμε και απο κοντά!

(Έτσι και αλλιώς βέβαια έχουν ακουστεί τα καλύτερα λόγια απο τις μαμάδες εδώ στο φόρουμ) θα μπει και τόπικ ξεχωριστό φυσικά σύντομα.

 

και φυσικα θα γίνουν και άλλες συναντήσεις μέχρι τα χριστούγεννα :lol::lol::lol::lol: its all in the making :)

 

ΜΑΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΝΕΡΟ Η ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΩ;;;

ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Xαιρομαι που περασατε ομορφα...κ λυπαμαι

που δεν τα καταφεραμε :(:( ......... την

επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε κ να τα

smiley-talk002.gif απο κοντα!!!!!!

 

Που λετε για την Καλλιθεα? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...