Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στην Κηφισιά Κυριακή 30 Νοεμβρίου


Recommended Posts

Χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα! Λυπήθηκα που δεν ήρθα τόσο εγώ όσο και η Αλκμήνη που το περιμενε πως και πως! Δυστηχώς ο πυρετός αυτό το Σαβ/κο έκανε την εμφάνιση του στα κορίτσια της οικογένειας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρααααααα!!

 

Ζηλεύω!!! πολύ όμως !!! αλλά χαίρομαι που περάσατε όμορφα.

 

Ο Γιάννης παίρνει αντιβίωση οπότε καταλαβαίνεται γιατί δεν ήρθαμε!

 

Την επόμενη φορά όμως θα είμαστε εκεί!

.png
Link to comment
Share on other sites

:D

αναρωτιεμαι ακομα...αν τα παιδια ή τα.......... "παιδια" φχαρηστηθηκαν πιο πολυ τον πυλο..... :D:D:D

 

Απλά φανταστικό μερος & ξεχωριστό

Πραγματικά πρωτότυπη επιλογή και ποιοτική..

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο γιος μου ''Μαμά ήταν πολύ ωραία και για τα παιδάκια και για τους γονείς''. Φοβερός χώρος, γλυκύτατες οι κοπέλες του studio. Ελπίζω να υπάρξουν κι άλλες παρόμοιες συναντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε καταπληκτικά και τα παιδιά (μικρά και μεγάλα :lol: ) το χάρηκαν ιδιαίτερα. Ωραίος χώρος και φοβερές κατασκευές. Κρίμα που μας πέφτει λίγο μακριά.

 

Χάρηκα που γνώρισα κάποιες κοπέλες και τα ζουζούνια τους. Ελπίζω να τα πούμε σύντομα σε κάποια άλλα συνάντηση.

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:oops::oops: δεν μπορώ να πω ότι δεν ζηλεύω μακάρι να υπήρχαν κάποιες τέτοιες συναντήσεις και στην πόλη μας!!!

 

Χαίρομαι που περάσατε όμορφα σε ένα ξεχωριστό μέρος!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

καθυστερημένα βεβαια αλλα θελω να δωσω και εγω τις ευχαριστιες μου τοσο στη Μαρια Στυλιανακη που βρηκε το χωρο οσο και στις κοπελες που καθοδηγουσαν τα παιδια.

Ηταν ολα τελεια!

Ευχαριστουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...