Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ????


mitaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 194
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Καλή εβδομάδα. Και μια που δεν άνοιξε ακόμη καμιά σας το θέμα.... Πότε και που θα πάμε για ρετσινούλα - ουζάκι ???? Προτείνω Παρασκευή αλλά αν θέλετε να την κοπανίσετε για Σ.Κ. το κάνουμε και Πέμπτη. Περιμένω απαντήσεις!!!!!!! :P :p :P :p

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια καλησπέρα,

εγώ μπορώ για ρετσινούλα, ουζάκι, κ.τ.λ

Πέμπτη καλύτερα, δηλαδή αύριο!!!!!!!

Σχολάω 20:00 και μετά είμαι στήν διάθεσή σας!!!!!

Περιμένω νέα σας!!!!!!

 

Φιλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε και παιδια βρε και δουλειες. χτες η μπαμπα δεν μπορουσε να κοιμηθει απο την ζεστη ο αντρας μου πηγε στο νοσοκομειο γιατι ολη μερα ξερναγε και ξαφνικα με πηρε στο καπακι και η κουμ παρα μου που ειχε να με παρει 6 μηνες και εψαχνε τον πατερα του παιδιου της και ηθελε να τον βρω μες την νυχτα.συνολο τηλεφωνα κουδουνια η μπουμπου να κλαιει.σημερα πηγα στο δημαρχειο να βγαλω χαρτια για τον σταθμο και ειχαν σταση εργασιας.πληρωσα και 70 ευρω τα φαρμακα του αντρα και δεν τα πινει.νευραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κουράγιο κοριτσάκι.... Και εμένα τα νεύρα κρόσσια ... εντελώς όμως ένα πράγμα. Πάει θα γίνω πατροκτόνος και εννοώ αυτή τη φορά το δικό μου τον Πατέρα... Ααααααααααααααααααααααααααααααααααα Αυτή ήταν τσιρίδα! Τέλος πάντον αυτά σε άλλο τόπικ. Εδώ τι γίνεται πολύ αδράνεια έχει πέσει.... Κανονίστε κάτι μπάς και ξελαμπικάρει και ο εγκέφαλός μου γιατί το εγκεφαλικό έ έ έρχεται!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: (τα διαβολάκια δεν ήταν φυσικά για εσάς)

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

ελπιζω να τελειωσαν τα δυσκολα της εβδομαδας που περασε και για σας (εγω μουν χαλι)τωρα ειμαι πιστευω μπετερ.

αν θελετε κανονιζουμε καποια συναντηση αν εχετε διαθεση.

τα μωρακια σας καλα? εμενα και τα δυο πυρετο και ασε βραστα:|

αλλα ελπιζω αυτη τη βδομαδα να παμε καλυτερα. σας χαιρετω και ελπιζω να τα πουμε:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερούδια και καλή εβδομάδα και από μένα.Ελπίζω κι εγώ σε μια πιο εύκολη εβδομάδα, ο μικρός μου είναι καλά, έχει επιστρέψει και η μαμά μου και είμαι μέσα για συνάντηση...με ή χωρίς μωρά.Άντε οι παλιές να μας οργανώσετε!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

εμείς περνάμε δύσκολη φάση...

πριν 10 μέρες (Παρασκευή) κάναμε το εμβόλιο priorix tetra

ε από την Τρίτη και μετά είναι χάλια το παιδί

πυρετός 2 μέρες, μετά έπεσε, μετά ξανανέβηκε, μαζί με εμετό (λίγο, 2 φορές) αλλά πολλλλλλλλή διάρροια... η οποία συνεχίζει...

έχω αρχίσει να ανησυχώ..

και καταριέμαι την ώρα και τη στιγμή που δεν σκέφτηκα ο βλάκας να διαβάσω λίγα περισσότερα από τα εδώ γραμμένα για τα εμβόλια.. τα διάβασα το σουκου και τα μάτι αμου έχουν πρηστεί απ το κλάμμα....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

ευτυχώς είμαστε και πάλι καλά!!! (ακόμη δεν τρώμε, τη βγάζουμε με γαλατάκι)

ξαναγύρισε όμως η όρεξή μας για παιχνίδι!!! και γελάμε, και τρέχουμε και χοροπηδάμε όλη μέρα!!!

μου έφυγε ένα βάρος, τρόμαξα πολύ με αυτά που διάβασα για τις παρενέργειες από το τετραπλό...

αυτό όμως που κατάλαβα σχετικά με τα εμβόλια ήταν ότι πρέπει για κάθε εμβόλιο να ρωτάμε το γιατρό αν μπορεί το παιδί να το κάνει σε μεγαλύτερη ηλικία (γιατί χρειάζονται λιγότερες δόσεις) και αν αυτά τα πολλαπλά εμβόλια είναι καλύτερο να τα κάνουμε ένα ένα ή έστω διπλά.

πάντως εμάς οι παρενέργεις ήταν για 8 - 9 μέρες (πολλές) πυρετός, διάρροια μπόλικη και λίγο (2 φορές) εμετός..

επιτέλους θα πάμε (πρώτα ο Θεός) ΘΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!

2ο πόδι, Here we come!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκι περαστικά να είναι όλα πάντα λοιπόν. Καλές βουτιές και πολλά φιλάκια στο μπουμπούκο σου. Ας ρίξει και ένα χορό και για μένα :P Δες και το θέμα ταβερνούλα... Φιλιά πολλά.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχει ανοιχτεί θέμα βρε με τίτλο ταβερνούλα.... δεν τον θυμάμαι όλο τον τίτλο. Στις συναντήσεις μέσα. Άνοιξε το γενικό συναντήσεις και θα το δεις!!! Φιλάκια. Δεν λέμε για αυτή την Παρασκευή για την επόμενη εβδομαδα μιλάμε. Δες το!!!:-P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Αγαπητά μέλη γειά σας!

 

το θέμα αυτό έχει κλειδωθεί.

Το αντίστοιχο θέμα βρίσκεται πλέον στο ParentsCafe.gr

 

Για να μεταφερθείτε εκεί, πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο

 

http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3'>http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3

 

 

θα σας οδηγήσει στο νέο φόρουμ, στο οποίο μπορείτε

είτε να κρατήσετε τον υπάρχον λογαριασμό σας/να τον μετονομάσετε

είτε να δημιουργήσετε καινούριο λογαριασμό.

 

Τα φόρουμ έχουν ξεχωριστές βάσεις δεδομένων και οι δημοσιεύσεις σας, ακόμα και αν κρατήσετε το ίδιο όνομα χρήστη, δεν θα συνδέονται μεταξύ τους.

 

To ParentsCafe.gr δημιουργήθηκε απο τους διαχειριστές του Parents.gr (ΕΕΕΓ) έτσι ώστε να εξυπηρετήσει τις ανάγκες των μελών για διασκέδαση και ψυχαγωγία, οι οποίες δεν ήταν δυνατόν να καλυφθούν απο την ΕΕΕΓ και την ιστοσελίδα parents.gr για οικονομικούς λόγους/λόγους του καταστατικού της. (Διαχειρίστρια του parentscafe.gr είναι η Μ.Στυλιανάκη, το parentscafe.gr όμως, δεν ανήκει στην ΕΕΕΓ)

 

Έτσι ώστε να γράψετε σε αυτό το τόπικ που παραθέτουμε,

θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας στο http://www.parentscafe.gr

 

- μέσω του εμαιλ που θα σας αποσταλεί ( η πιο σύντομη μέθοδος )

ή

- μέσω ειδοποίησης στον administrator(at)parents.gr

με το εξής κείμενο

"Διατηρώ τον εξής λογαριασμό με όνομα χρήστη : .... και θα ήθελα να μου τον ενεργοποιήσετε και στο parentscafe.gr / θα ήθελα να μου τον ενεργοποίησετε και στο parentscafe.gr και να μετονομάσετε και σε .....(νέο όνομα χρήστη) "

 

Η αλλαγή αυτή είναι απαραίτητη για την καλή λειτουργία του parents.gr σαν ενημερωτικό εργαλείο για τους γονείς και καθιστά δυνατή την συνέχιση της λειτουργίας του site.

Η βάση δεδομένων του parents.gr δεν μπορεί πλέον να δεχτεί τις δημοσιεύσεις ψυχαγωγικού χαρακτήρα και έτσι πλέον το περιεχόμενο που είναι ψυχαγωγικό ενώ και κείμενα/τόπικ κοινωνικής δικτύωσης έχουν μεταβιβαστεί στο νέο site το οποίο βρίσκεται σε άλλο σέρβερ και έχει την δική του ξεχωριστή βάση δεδομένων.

 

Περισσότερα για αυτό θα μπορέσετε να διαβάσετε εδώ:

(παλιότερος σύνδεσμος που βρίσκεται στις ανακοινωσεις και πρωτο ανακοινωνε αυτη την αλλαγή)

 

Παρακαλούμε μην ανοίγετε στο parents.gr νέα παρεμφερή θέματα καθώς θα κλειδώνονται απευθείας

 

ευχαριστούμε!

__________________

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...