Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μύτη-νγκ απανταχού Parentholics


BIZELI

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Κοιταξτε που οι Σαλονικιές θα συναντηθούν πριν απο μας τελικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

 

XA! το προσπαθώ σκληρά :D:D:D

Αλλά ποιο οργανωμένοι θα είστε εσείς και θα έχετε και την Μαρία για παρέα και ……για καλό παράδειγμα :wink::wink::wink:

οπότε μην γκρινιάζεις Σοφάκι :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

XA! το προσπαθώ σκληρά :D:D:D

Αλλά ποιο οργανωμένοι θα είστε εσείς και θα έχετε και την Μαρία για παρέα και ……για καλό παράδειγμα :wink::wink::wink:

οπότε μην γκρινιάζεις Σοφάκι :D:D:D:D:D

 

Δεν γκρινιάζω σας καμαρώνω!! Αλλωστε θα μας πείτε νέα, εντυπώσεις θα μας στείλετε καμμιά φωτογραφια όλες μαζί... :D

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Αν τα καταφέρουμε τελικά και βρεθούμε, θα σας στείλουμε πολλές φωτογραφίες :D:D:D

Φυσικά το ίδιο θα περιμένουμε και απο σας, ή ακόμα καλήτερα κανενα βιντεάκι απο αυτά τα ωραία που κάνει η angela :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι βρε Ιοκαστη.. τοσο καιρο εχεις μπροστα σου... τι θα κανειςμεχρι να γεννησεις θα κλειστεις τσο σπίτι? Ασε που τωρα ειναι η καλύτερη περίοδος να πηγαινεις βολτα το παιδι σου... δεν σου ζηταει τιποτα. Εγω ξερεις τι πρεπει να κουβαλήσω μαζι μου?

Προσεχε...

καρεκλακι αυτοκινητου - Καροτσι

Μπιμπερο-πιατακι - κουταλακι

2 γευματα (1 γαλα 1 κρεμα) (ελπιζω νερακι να μου δωσουν :oops: )

παμπερς κρεμες μωρομαντηλα

σεντονακι-πανιτσα-σελτεδακι-πετσετουλα

πανακια ρεξιματος

2 αλλαξιες ρουχα (ποτε δεν ξερεις τι γινεται και ειμαστε και μακρυα από το σπίτι)

5-6 σαλιαρες

5-6 μασουλοπαιχνιδια-κουδουνιστρες

 

Δηλαδη τα μισα απότι εχει η λίστα με τα απαραιτητα....

Εχω αναπολύσει τις μερες που τον πηγαινα βολτα στη κοιλια μου

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι πως ειναι δυσκολο κι ερχεται κι η σειρα μου αλλα σε αυτη την φαση που βρισκομαι πολυ ταλαιπωρια,πονανε ολα πλατη μεση,εχω κι μαυρους κυκλους απτην αυπνια μην τρομαξω τα παιδακια!!αστο καλλυτερα σου λεω μετα θα σας μαζεψω ολες στο σπιτι μου εχω και μεγαλη βεραντα ειναι και κοντα στην θαλασσα (γλυφαδα) να φτιαξω και γλυκακια,αλλα να εχει βγει ο μπεμπης και να με συμβουλευσετε καταλληλως..

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι πως ειναι δυσκολο κι ερχεται κι η σειρα μου αλλα σε αυτη την φαση που βρισκομαι πολυ ταλαιπωρια,πονανε ολα πλατη μεση,εχω κι μαυρους κυκλους απτην αυπνια μην τρομαξω τα παιδακια!!αστο καλλυτερα σου λεω μετα θα σας μαζεψω ολες στο σπιτι μου εχω και μεγαλη βεραντα ειναι και κοντα στην θαλασσα (γλυφαδα) να φτιαξω και γλυκακια,αλλα να εχει βγει ο μπεμπης και να με συμβουλευσετε καταλληλως..

Είμαι και εγώ χρόνιαααα Γλυφαδιώτισσα!!!!Κατά Αγιο Τρύφωνα και πάνω! :lol:

Θα σου έρθω σίγουρα να δώ και τον μπέμπη σου, άμα μας θέλεις βέβαια!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι πως ειναι δυσκολο κι ερχεται κι η σειρα μου αλλα σε αυτη την φαση που βρισκομαι πολυ ταλαιπωρια,πονανε ολα πλατη μεση,εχω κι μαυρους κυκλους απτην αυπνια μην τρομαξω τα παιδακια!!αστο καλλυτερα σου λεω μετα θα σας μαζεψω ολες στο σπιτι μου εχω και μεγαλη βεραντα ειναι και κοντα στην θαλασσα (γλυφαδα) να φτιαξω και γλυκακια,αλλα να εχει βγει ο μπεμπης και να με συμβουλευσετε καταλληλως..

Είμαι και εγώ χρόνιαααα Γλυφαδιώτισσα!!!!Κατά Αγιο Τρύφωνα και πάνω! :lol:

Θα σου έρθω σίγουρα να δώ και τον μπέμπη σου, άμα μας θέλεις βέβαια!!! :wink:

 

 

εγω αντζελινα ειμαι στο κολυμβητηριο κοντα και εννοειται πως θα τρελαθω απτην χαρα μου να ερθεις να πιουμε καφεδακι και να γνωρισω τον θεο γιο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!σε περιμενω οποτε θελεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...