Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

CATERING ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ


Recommended Posts

Επειδή δεν βρήκα τίποτα σχετικό για catering σε σπίτι, είπα να ανοίξω νέο θέμα! Πρόκειται να βαφτίσουμε τον μπεμπάκο μας το καλοκαίρι στη Χαλκιδική και θα ήθελα catering στην αυλή του σπιτιού μας. Πήρα κάποιες τιμές από 12 μέχρι 35 ευρώ (για το ίδιο σχεδόν μενου)! έκανε κάποια δεξίωση βάφτισης με catering να μας πει την άποψή της! Και αν ξέρει κανείς για τέντες για να καλύψουμε το ενδεχόμενο βροχής!

an1cCx0-WmB1210NTJoZHB8Nzc2NjU1ZGF8dG8gYXN0ZXJha2kgbWFzIGVpbmFp.gif

 

as1cJY3003-0000MzAwZG98NzlkfE8gbGV2ZW50YWtvcyBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επειδή δεν βρήκα τίποτα σχετικό για catering σε σπίτι, είπα να ανοίξω νέο θέμα! Πρόκειται να βαφτίσουμε τον μπεμπάκο μας το καλοκαίρι στη Χαλκιδική και θα ήθελα catering στην αυλή του σπιτιού μας. Πήρα κάποιες τιμές από 12 μέχρι 35 ευρώ (για το ίδιο σχεδόν μενου)! έκανε κάποια δεξίωση βάφτισης με catering να μας πει την άποψή της! Και αν ξέρει κανείς για τέντες για να καλύψουμε το ενδεχόμενο βροχής!

 

εκανα τα πρωτα γενεθλια με catering τον χουτο κ μια φιλη μου τον γαμο της στη χαλκιδικη ψαξτο λιγο ειναι αρκετα οικονομικος εχει τραπεζια ομπρελες τα παντα κ σου κανει κ εναν καποιο στολισμο!κ μετα το αλλο που ξερω ειναι το πανοραμα που ειναι επισης καλο αλλα αρκετα πιο ακριβο.

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

Ο Χούτος είναι η αλήθεια μου έδωσε πολύ καλή τιμή και έχει ποικιλία, αλλά και αρκετό φαγητό! Με όσους μίλησα όλοι αυτόν μου πρότειναν, αλλά δεν έχει ομπρέλες ή τέντες μου είπε! Ο Σιδέρης μου είπε καλούτσικη τιμή, όχι τόσο πολύ φαγητό όσο ο Χούτος, αλλά έχει τέντες! Ξέρει καμία από ποιότητα τον Σιδέρη;

an1cCx0-WmB1210NTJoZHB8Nzc2NjU1ZGF8dG8gYXN0ZXJha2kgbWFzIGVpbmFp.gif

 

as1cJY3003-0000MzAwZG98NzlkfE8gbGV2ZW50YWtvcyBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν ρωτας και στον Αγαπητο; Φερνει τραπεζια καρεκλες στολισμο των τραπεζιων αναλογα με το θεμα που εχεις ομπρελες και οτι αλλο χρειαζεσαι. Εμεις πληρωσαμε 2000 catering μπουφε για περιπου 100 ατομα.

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το λες και οικονομικό, αφού βρήκα και με 12. Αλλά θα κάνω μια ερώτηση! Φέρνει τέντες σε περίπτωση βροχής; Από φαγητό τι λέει, ποιότητα και ποσότητα δηλαδή; Έχει μόνο finger food ή και ζεστά πιάτα;

an1cCx0-WmB1210NTJoZHB8Nzc2NjU1ZGF8dG8gYXN0ZXJha2kgbWFzIGVpbmFp.gif

 

as1cJY3003-0000MzAwZG98NzlkfE8gbGV2ZW50YWtvcyBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειχε και finger food και ζεστα πιατα.Σου δινει επιλογες για το μενου και μπορεις να διαλεξεις.Εχει και πιο οικονομικα, βεβαια νομιζω το οικονομικοτερο ηταν 16 ευρω.Παιζει ρολο και αν το κανεις σπιτι σου ή στην εκκλησια.Στην εκκλησια ειναι πιο οικονομικο γιατι ο κοσμος θα τσιμπησει κατι και θα φυγει ενω στο σπιτι θα κατσουν περισσοτερη ωρα, μπορει να ξαναγεμισουν το πιατο τους κτλ. Τεντες εχει κατι σαν μικρα κιοσκια (κατι τετραγωνες μεγαλες σαν σκηνη καπως-αν καταλαβες τι εννοω-:|!!) που λειτουργουν αψογα πιστευω και σε περιπτωση βροχης.Επισης οι καρεκλες φορανε αυτα τα φορεματακια, εχει ωραια στρογγυλα τραπεζια, τραπεζομαντιλα- ολα ηταν πολυ προσεγμενα!Φροντιζε και το φαγητο να ειναι ζεστο και τα γκαρσονια μενουν για οση ωρα θελεις.Εμεις καναμε βαπτιση απογευμα και οι καλλεσμενοι εμειναν μεχρι αργα το βραδυ, ειχαμε και μουσικη γλεντι κανονικο.Δεν σου λενε α περασε η ωρα πρεπει να τα μαζεψουμε!

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα τον αλεξουδα στα βαφτησια της μικρη μου με 10 ειδη +γλυκα και μπυρα ελευθερη και τα αναψυκτικα το ιδιο με τραπεζια στολισμο ολα πολυ ωραια και πληρωσα περσι 7,90 το ατομο !!!! ηταν ολα παρα πολυ νοστιμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Και ακόμα στην αναζήτηση... Γιο το catering από τα Δηβέλια έχει κανείς άποψη; Θα το εκτιμούσα πολύ αν ξέρει κάποιος μιας και τα συνδυάζει όλα (τιμές - ποικιλία - τέντες), αλλά δεν έχω καθόλου συστάσεις!!!

an1cCx0-WmB1210NTJoZHB8Nzc2NjU1ZGF8dG8gYXN0ZXJha2kgbWFzIGVpbmFp.gif

 

as1cJY3003-0000MzAwZG98NzlkfE8gbGV2ZW50YWtvcyBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...