Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδοορθοπεδικός για ραιβοιπποποδία;


ANDEDANTINOS

Recommended Posts

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα.Ψάχνω έναν παιδοόρθοπεδικο με το ονομα Κανελλοπουλος.Πάλια ήταν στο Αττικό.Η μπέμπα μου ειναι 5 μηνών και μας είπε ο παιδίατρος ότι το ενα ποδαράκι της πάει προς το πλάι.οπότε πρέπει να την δεί ειδικός τώρα που είναι νωρις.ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

kouklakia το γιατρό που λες δεν τον γνωρίζω αλλά θα σου συστήσω τον παιδοορθοπεδικό που παρακολουθεί την κόρη μου από 18 ημερών (λόγω ιστορικού συγγενούς εξαρθρήματος της μαμάς μου),είναι ο Μαρκέας Νίκος στο Παίδων.Είναι απίστευτος άνθρωπος,δίνει σημασία και στην παραμικρή λεπτομέρεια.Τον εμπιστεύομαι απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ψάχνω έναν παιδοόρθοπεδικο με το ονομα Κανελλοπουλος.Πάλια ήταν στο Αττικό.Η μπέμπα μου ειναι 5 μηνών και μας είπε ο παιδίατρος ότι το ενα ποδαράκι της πάει προς το πλάι.οπότε πρέπει να την δεί ειδικός τώρα που είναι νωρις.ευχαριστώ

 

Αυτον εννοειτε?

ΠΑΙΔΟ-ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ;

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Μήπως θα μπορούσα να έχω το τηλ του ιατρείου του Κου Κανελλόπουλου γιατί θέλω να πάω το παιδί για ένα πρόβλημα που έχει?Αν μπορεί κάποιος να το στείλει σε π.μ..Στο ιασώ έχω τηλ αλλά έχει ραντεβού μετά από 1 μήνα κ είναι λίγο επείγον.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ο κος Ματσινος στο Αγ. Σοφια ειναι ενας καταπληκτικος ανθρωπος πρωτα απο ολα και γιατρος επισης. Θεραπευσε στο 100% το ραιβομεταταρσιο του μωρου μας και θα τον ευγνωμωνουμε σε ολη μας τη ζωη γι αυτο. Τον συνιστω ανεπιφυλακτα , ξερει τι κανει 100%

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μήπως θα μπορούσα να έχω το τηλ του ιατρείου του Κου Κανελλόπουλου γιατί θέλω να πάω το παιδί για ένα πρόβλημα που έχει?Αν μπορεί κάποιος να το στείλει σε π.μ..Στο ιασώ έχω τηλ αλλά έχει ραντεβού μετά από 1 μήνα κ είναι λίγο επείγον.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

εαν θελεις εχω το κιν. 6977939479 ειναι ενας πολυ εμπειρος γιατρος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γειά σας κορίτσια,

Θα μπορούτε , για όποια γνωρίζει, να μου δώσετε ένα όνομα καλού παιδιορθοπεδικοπού.

Εχει η μικρή μου βλεσσοποδία και πρέπει να τη δει

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ θα το γράψω το όνομα για από ιδία πείρα - τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

 

Κανελλόπουλος στο ΙΑΣΩ.

Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στο κέντρο του ΙΑΣΩ και θα σου δώσει το τηλέφωνό του.

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

κοριτσια ψαχνω το κινητο του κου Μαρκεα να κλεισω ραντεβου ιδιωτικα στο ιατρειο του στο Περιστερι. το σταθερο δεν απαντα κ δεν με βολευει να παω τον μικρο στο παιδων.

ειναι επειγον!

αν καποια το εχει σας παρακαλω θα ημουν ευγνωμων!!!!!!!!!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...
κοριτσια ψαχνω το κινητο του κου Μαρκεα να κλεισω ραντεβου ιδιωτικα στο ιατρειο του στο Περιστερι. το σταθερο δεν απαντα κ δεν με βολευει να παω τον μικρο στο παιδων.

ειναι επειγον!

αν καποια το εχει σας παρακαλω θα ημουν ευγνωμων!!!!!!!!!

 

κοριτσια ακομα ψαχνω το τηλ καμια που τον εχει επισκεφτει προσφατα???

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ακομα ψαχνω το τηλ καμια που τον εχει επισκεφτει προσφατα???

 

Θηβών 45, Περιστέρι, 12136, ΑΤΤΙΚΗΣ

Τηλέφωνο : 2105734929

Μαρκέας Νικόλαος Γ.

 

Ορθοπαιδικός

 

 

 

πηγαμε προληπτικα το καλοκαιρι!πολυ καλος,προθυμος να σου εξηγησει τα παντα μετα απο εξονυχιστικο ελεγχο!!να πας!

xvt3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Θηβών 45, Περιστέρι, 12136, ΑΤΤΙΚΗΣ

Τηλέφωνο : 2105734929

Μαρκέας Νικόλαος Γ.

 

Ορθοπαιδικός

 

 

 

πηγαμε προληπτικα το καλοκαιρι!πολυ καλος,προθυμος να σου εξηγησει τα παντα μετα απο εξονυχιστικο ελεγχο!!να πας!

 

σε ευχαριστω πολυ!

αλλα στο σταθερο δεν απαντα εχεις μηπως το κινητο του? εσυ εκλεισες ραντεβου? πως πηγες?

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ!

αλλα στο σταθερο δεν απαντα εχεις μηπως το κινητο του? εσυ εκλεισες ραντεβου? πως πηγες?[/QUOδοκιμασε και σε αυτα

210 59100600

213 2009339

ελπιζω να εξυπηρετηθεις:wink:

xvt3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Την Δευτέρα πάμε στο Παίδων Αγ. Σοφία για μία μικροεπέμβαση στο ποδαράκι μας. Ο γιατρός είναι ο κ. Αναστασόπουλος, μου είπαν ότι είναι ο διευθυντής. Γνωρίζει κάποιος να μου πει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλημέρα,

Την Δευτέρα πάμε στο Παίδων Αγ. Σοφία για μία μικροεπέμβαση στο ποδαράκι μας. Ο γιατρός είναι ο κ. Αναστασόπουλος, μου είπαν ότι είναι ο διευθυντής. Γνωρίζει κάποιος να μου πει κάτι?

καλημερα

ειδα οτι ειναι παλιο το μυνημα αλλα μπορεις να μου πεις εντυπωσεις απο τον συγκεκριμενο γιατρο?

ξερεις αν ειναι στην α η β κλινικη γιατι μ ενδιαφερει κι εμενα αυτος

ευχαριστω!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια καλησπέρα.

 

Εγω πήγα την κόρη μου τον Μάρτιο, σε απογευματινό ραντεβού, στον κ. Μαρκέα. Είναι τώρα Διευθυντης στο Αγλαϊα Κυριακού και έχω να πω ότι είναι εξαιρετικός. Χαλάλι τα λεφτά. Θα πάμε για επανεξέταση τον Σεπτέμβριο. Η μικρή έχει μια ελαφριά βλεσυποδία η οποία όμως αντιμετωπίζεται χωρίς ειδικό παπουτσι. Το χουμε ρίξει στο μπαλέτο για να ισιώσουν τα πόδια της. Πάντως κατάλαβα ότι ο κ. Μαρκέας κάνει μονο ραντεβού στο Νοσοκομείο πια, όχι ιδιωτικά. Γενικώς είμαι υπερ του Αγλαϊα Κυριακού, είναι εξαιρετο νοσοκομείο. Έχουμε φάκελο στο αλλεργιολογικό (ατοπική δερματίτιδα-πάμε πολύ καλά) και πέρσι αφαιρέσαμε κρετάκια-αμυγδαλές εκεί. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Ν. ΜΑΡΚΕΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ

 

ΕΞΕΤΑΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ 10 ΜΗΝΩΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ, ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΑΛΛΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

 

Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΡΑ ΙΣΧΙΑ ( ΛΟΓΩ ΙΣΧΙΑΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ), ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΗΝΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ, ΑΓΧΟΥΣ, ΥΠΕΡΗΧΩΝ, ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΩΝ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟΝ ΝΑΡΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΑΡΚΕΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Πρόκειται για τον γιό μου 12 ετών,παραπονέθηκε ότι τον πονάει η μέση του πήγαμε σε ορθοπεδικό και μετά από την εξέταση με κάποιες ασκήσεις που του έκανε ζήτησε και μαγνητική. Η μαγνητική έδειξε αστικό οίδημα στους αυχενες του 04 σπονδυλου και 3 δισκοκηλες και πρέπει να πάρω και γνώμη απο παιδο - ορθοπεδικό ποιόν μου  προτείνετε; ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...