Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους και ολες μηπως εχει κανεις αποψη για τον Παπανδρεου στο Παιδων?

 

Καλησπέρα!

Προσωπικά δεν τον γνωρίζω τον κ. Παπανδρέου αλλά επειδή νοσηλεύτηκα στο Παίδων για 5 μέρες στις 3/9 που έκανε ο μικρός μου βαλανικό υποσπαδίας με τον κ. Μπαλτογιάννη, γνώρισα μια κοπέλα που θα έκανε ο γιός της με τον κ. Παπανδρέου εγχείρηση (νοσηλευόταν 1 μήνα με το μικρό της ο οποίος έχει τη νόσο του crohn) και έμαθα τα καλύτερα. Μου είπε και για κάποιες άλλες κοπέλες που εγχείρησαν τα παιδιά τους σε εκείνον οι οποίες έμειναν πάρα πολύ ευχαριστημένες!

Μπορεί να φαίνεται λίγο "υπεράνω" ή "ξινός" αλλά είναι πολύ καλός άνθρωπος ..

5 μέρες που ήμουν εγώ εκεί τον έβλεπα απο το πρωί μέχρι το βράδυ να πηγαινοέρχεται στο χειρουργείο. Πέρναγε κάθε πρωί με την ομάδα του και έβλεπε ΟΛΑ τα παιδιά ανεξάρτητα εάν ήταν δικά του ή όχι ..

Εάν δεν γνώριζα τον κ. Μπαλτογιάννη θα τον εμπιστευόμουν για να κάνει εκείνος την επέμβαση ..

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε κορίτσια .. εσείς που ήσαστε οι πιο "παλιές" στο θέμα .. μετά την επέμβαση, ο γιατρός μου είπε να του βάζω στη νέα ουρήθρα μια αλειφούλα .. τώρα που αρχίζουν να πέφτουν να ράμματα, μου φαίνεται λίγο περίεργη η τομή .. σα να ανοίγει πάλι .. σα να είναι σαν ομελέτα ένα πράμα .. δεν ξέρω .. δε με αφήνει βέβαια να το δώ και πολλή ώρα ο μικρούλης μου, αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο .. ντρέπομαι να πάρω το γιατρό μας τηλέφωνο αν κι εκείνος μου είπε να τον πάρω ακόμα και για την πιο χαζή ερώτησή μου αλλά εγώ ντρέπομαι ..

το έχει εντοπίσει καμία απο εσάς ???

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια .. εσείς που ήσαστε οι πιο "παλιές" στο θέμα .. μετά την επέμβαση, ο γιατρός μου είπε να του βάζω στη νέα ουρήθρα μια αλειφούλα .. τώρα που αρχίζουν να πέφτουν να ράμματα, μου φαίνεται λίγο περίεργη η τομή .. σα να ανοίγει πάλι .. σα να είναι σαν ομελέτα ένα πράμα .. δεν ξέρω .. δε με αφήνει βέβαια να το δώ και πολλή ώρα ο μικρούλης μου, αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο .. ντρέπομαι να πάρω το γιατρό μας τηλέφωνο αν κι εκείνος μου είπε να τον πάρω ακόμα και για την πιο χαζή ερώτησή μου αλλά εγώ ντρέπομαι ..

το έχει εντοπίσει καμία απο εσάς ???

 

Σύγουρα θα πρεπει να τον πάρεις δεν ηπάρχουν ντρόπες σε τετοια πράγματα ισως σου πει να τον δει για να καταλάβει τι γίνεται, ειναι λιγο πρησμένο οσο εχει τα ράμματα αλλα εμας δεν εχει αλάξει η όψη του πάρε τον γιατρό οποσδήποτε και σου ευχομαι να πάνε ολα καλά!!!

 

Μικροί μου μπόμπιρες εισαστε ολη μου η ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Προσωπικά δεν τον γνωρίζω τον κ. Παπανδρέου αλλά επειδή νοσηλεύτηκα στο Παίδων για 5 μέρες στις 3/9 που έκανε ο μικρός μου βαλανικό υποσπαδίας με τον κ. Μπαλτογιάννη, γνώρισα μια κοπέλα που θα έκανε ο γιός της με τον κ. Παπανδρέου εγχείρηση (νοσηλευόταν 1 μήνα με το μικρό της ο οποίος έχει τη νόσο του crohn) και έμαθα τα καλύτερα. Μου είπε και για κάποιες άλλες κοπέλες που εγχείρησαν τα παιδιά τους σε εκείνον οι οποίες έμειναν πάρα πολύ ευχαριστημένες!

Μπορεί να φαίνεται λίγο "υπεράνω" ή "ξινός" αλλά είναι πολύ καλός άνθρωπος ..

5 μέρες που ήμουν εγώ εκεί τον έβλεπα απο το πρωί μέχρι το βράδυ να πηγαινοέρχεται στο χειρουργείο. Πέρναγε κάθε πρωί με την ομάδα του και έβλεπε ΟΛΑ τα παιδιά ανεξάρτητα εάν ήταν δικά του ή όχι ..

Εάν δεν γνώριζα τον κ. Μπαλτογιάννη θα τον εμπιστευόμουν για να κάνει εκείνος την επέμβαση ..

 

Οταν ειχα παει να μηλήσω μαζι του με τον παπανδρέου δεν μου φάνηκε καθολου ξινός μια χαρα ηταν ο ανθρωπος αφου μου περιεγραψε τα πάντα και θα πήγαινα σε αυτον αν το χειρουργιο δεν μου το εκλεινε για τον 09/11 τοτε θα εχουμε κάνει και άλλο αφου λεω να πάω τώρα δεν ξέρω πια τι να κάνω..

 

Μικροί μου μπόμπιρες εισαστε ολη μου η ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια .. εσείς που ήσαστε οι πιο "παλιές" στο θέμα .. μετά την επέμβαση, ο γιατρός μου είπε να του βάζω στη νέα ουρήθρα μια αλειφούλα .. τώρα που αρχίζουν να πέφτουν να ράμματα, μου φαίνεται λίγο περίεργη η τομή .. σα να ανοίγει πάλι .. σα να είναι σαν ομελέτα ένα πράμα .. δεν ξέρω .. δε με αφήνει βέβαια να το δώ και πολλή ώρα ο μικρούλης μου, αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο .. ντρέπομαι να πάρω το γιατρό μας τηλέφωνο αν κι εκείνος μου είπε να τον πάρω ακόμα και για την πιο χαζή ερώτησή μου αλλά εγώ ντρέπομαι ..

το έχει εντοπίσει καμία απο εσάς ???

 

Βρε Nanouka μου τι ντρεπεσε?

Παρε το γιατρο σας τηλεφωνο και ρωτησε τον.Δε σηκωνει ντροπες σ' αυτα τα θεματα.

Σου φαινετε περιεργη η τομη στον κορμο του πεους η κατι περιεργο στη βαλανο , εκει που βγαινει η ουρηθρα?

Εμας ακομα δεν εχουν πεσει τα ραμματα, αλλα δεν βλεπω κατι περιεργο μεχρι στιγμης.Απλα τον εχω πετυχει μονο μια φορα την ωρα που ουρει και εχω αγωνια να ξαναδω την πορεια των ουρων για να ειμαι πιο ησυχη οτι βγαινουν οπως πρεπει.

Τα ραμματα αληθεια ποσο καιρο κανουν να πεσουν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Nanouka μου τι ντρεπεσε?

Παρε το γιατρο σας τηλεφωνο και ρωτησε τον.Δε σηκωνει ντροπες σ' αυτα τα θεματα.

Σου φαινετε περιεργη η τομη στον κορμο του πεους η κατι περιεργο στη βαλανο , εκει που βγαινει η ουρηθρα?

Εμας ακομα δεν εχουν πεσει τα ραμματα, αλλα δεν βλεπω κατι περιεργο μεχρι στιγμης.Απλα τον εχω πετυχει μονο μια φορα την ωρα που ουρει και εχω αγωνια να ξαναδω την πορεια των ουρων για να ειμαι πιο ησυχη οτι βγαινουν οπως πρεπει.

Τα ραμματα αληθεια ποσο καιρο κανουν να πεσουν?

 

Eμας το τελευταίο ραμμα επεσε μετα απο 20 μέρες ολα καλα να σου πάνε και εσενα ολυμπία μου... σιδερενιο το παιδάκι σου.

 

Μικροί μου μπόμπιρες εισαστε ολη μου η ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. εμενα προσωπικα κανενας ελληνας του ιατρικου συλλογου δεν μου εδωσε αποδειξη ποτε και ολοι 3.000 μου ζητουσαν (ταριφα ειναι φαινεται)

 

Δε διάβασα τα υπόλοιπα Αγάπη, δεν ξέρω τι λέγατε. Αλλά εμένα ο έλληνα γιατρός μου μας έκοψε απόδειξη κανονικά. Για 1700?. :)

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια .. εσείς που ήσαστε οι πιο "παλιές" στο θέμα .. μετά την επέμβαση, ο γιατρός μου είπε να του βάζω στη νέα ουρήθρα μια αλειφούλα .. τώρα που αρχίζουν να πέφτουν να ράμματα, μου φαίνεται λίγο περίεργη η τομή .. σα να ανοίγει πάλι .. σα να είναι σαν ομελέτα ένα πράμα .. δεν ξέρω .. δε με αφήνει βέβαια να το δώ και πολλή ώρα ο μικρούλης μου, αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο .. ντρέπομαι να πάρω το γιατρό μας τηλέφωνο αν κι εκείνος μου είπε να τον πάρω ακόμα και για την πιο χαζή ερώτησή μου αλλά εγώ ντρέπομαι ..

το έχει εντοπίσει καμία απο εσάς ???

 

Δεν έχει ντροπές σ' αυτά, ότι απορία έχεις πάρε τηλέφωνο!!!

 

Βρε Nanouka μου τι ντρεπεσε?

Παρε το γιατρο σας τηλεφωνο και ρωτησε τον.Δε σηκωνει ντροπες σ' αυτα τα θεματα.

Σου φαινετε περιεργη η τομη στον κορμο του πεους η κατι περιεργο στη βαλανο , εκει που βγαινει η ουρηθρα?

Εμας ακομα δεν εχουν πεσει τα ραμματα, αλλα δεν βλεπω κατι περιεργο μεχρι στιγμης.Απλα τον εχω πετυχει μονο μια φορα την ωρα που ουρει και εχω αγωνια να ξαναδω την πορεια των ουρων για να ειμαι πιο ησυχη οτι βγαινουν οπως πρεπει.

Τα ραμματα αληθεια ποσο καιρο κανουν να πεσουν?

 

Εξαρτάται απ' τα ράμματα!

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητη nanouka.

Κι εγω ειμαι της γνωμης να αφησεις τις ντροπες κατα μερος και να αναφερεις τα παντα στο γιατρο σου! Δεν υπαρχει ντροπη εδω, αλλα πραγματα ειναι ντροπη.Και να μας ενημερωνεις ,περιμενουμε την εξελιξη.

φιλια πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητη και αγαπημενη μου maestria!

ολοι οι γιατροι δεν ειναι το ιδιο.Γι αυτο το λεω συνεχως..Πειτε το γιατρο σας δημοσια!

 

Τον έχω πει τον γιατρό μου Αγάπη μου, Γιάννης Πατουλιάς και χειρουργεί στο Διαβαλκανικό.

 

Απλώς μη γενικεύουμε λέγοντας ότι κανένας έλληνας γιατρός δεν δίνει απόδειξη.

Τις γενικεύσεις δε θέλω. :-)

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Maestria μου εχεις δικιο! Δεν πρεπει να γενικευουμε και δεν ηθελα να πω αυτο,τζαμπα παρεξηγηθηκα! Απλως εγω ημουν ατυχη με αυτους που γνωρισα! Ειμαι ομως σιγουρη οτι υπαρχουν εξαιρετοι Ελληνες επιστημονες ! Ξερω μερικους απο αλλες ειδικοτητες που με αφωσιωση και αδιακοπα προσφερουν το εργο τους καθημερινα και ειναι αξιεπαινοι!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ..

ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΧΑΙΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΣΠΑΔΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΚΥΡΙΟ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ , ΕΜΠΕΙΡΟΤΑΤΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ . ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΟΣΟ Η ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΟΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

έψαχνα πληροφορίες για τον υποσπαδία και βρήκα ενδιαφέροντα τα όσα αναφέρονται στις συζητήσεις σας και έτσι αποφάσισα να σας γραψω.

και εμας ο μικρός έχει βαλανοπεικό υποσπαδία, ήπιας μορφής από όσο μας λένε και σε λίγο καιρό θα κανουμε επέμβαση.

ξέρει κανείς για τον Τσαχουρίδη στο Αγία Σοφία?

ακούσαμε καλά λόγια όπως και για τον Παπανδρέου τον οποίο όμως δεν είδαμε τελικά.

Με τον Τσαχουρίδη οου μιλήσαμε ήταν πολύ γενικός, γρήγορος και επειδή δεν ξέραμε και πολλά δεν είχαμε και πολλά να ρωτήσουμε.

το μωρό μας είναι 18 μηνών και φοβάμαι πως θα την βγάλει τόσες μέρες στο νοσοκομείο, δεδομένου ότι είναι ζωηρούλης και άμα αλλάζει περιβάλλον ακόμα χειρότερα.

ελπίζω να πάνε όλα καλα, όπως και σε όλα τα παιδάκια που έχουν τέτοιο προβληματακι.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο εμενα. εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με το γιο μου,ο οποιος εχει υποσπαδια αλλα σε πολυ ελαφρια μορφη. ειχα επισκεφθει τον τσαχουριδη πριν 2 χρονια περιπου, αλλα τελικα δεν προχωρησαμε σε εγχειρηση επειδη μας ειπε οτι αυτος συνιστα να γινει για καλλωπιστικους λογους. ετσι τοτε αποφασισαμε να μην τον υποβαλλουμε σε ολη αυτη την ταλαιπωρια μονο γι αυτο. επισης δε μου αρεσε οτι θα επρεπε μετα, οσο ειναι στο νοσοκομειο, να παιρνει ηρεμιστικα(!) για να ειναι ησυχος μην τυχον και κανει καμια ζημια. τωρα ειμαστε σε αναζητηση παιδοχειρουργου για μια δευτερη γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο εμενα. εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με το γιο μου,ο οποιος εχει υποσπαδια αλλα σε πολυ ελαφρια μορφη. ειχα επισκεφθει τον τσαχουριδη πριν 2 χρονια περιπου, αλλα τελικα δεν προχωρησαμε σε εγχειρηση επειδη μας ειπε οτι αυτος συνιστα να γινει για καλλωπιστικους λογους. ετσι τοτε αποφασισαμε να μην τον υποβαλλουμε σε ολη αυτη την ταλαιπωρια μονο γι αυτο. επισης δε μου αρεσε οτι θα επρεπε μετα, οσο ειναι στο νοσοκομειο, να παιρνει ηρεμιστικα(!) για να ειναι ησυχος μην τυχον και κανει καμια ζημια. τωρα ειμαστε σε αναζητηση παιδοχειρουργου για μια δευτερη γνωμη.

 

όχι μία αλλά πολλές γνώμες να πάρεις μέχρι να αποφασίσεις ποιός θα χειρουργήσει το γιό σου και σε καμία περίπτωση να μην αφήσεις να του δώσουν ηρεμηστικά, δεν υπάρχει λόγος.Στην κλινική όταν ήμουν , το ίδιο απογευμα μετά το χειρουργείο τα παιδια παίζανε στον διάδρομο με τους καθετήρες και επιτρέπανε στους γονείς να τα βγάζουνε και βόλτα έξω.Δένανε την σακούλα με τα ουρα πίσω στην μέση για να μην την βλέπουνε και την πειράζουνε και παίζανε κανονικά.Και δεν μιλάμε για απλές περιπτώσεις υποσπαδία αλλά δύσκολες με πολλές ώρες χειρουργείο.Άσε που εαν είναι τόσο απλή περίπτωση μπορεί να μην χρειαστεί και καθετήρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε ρε... 50 χρόνια μπροστά είναι οι άνθρωποι.

Όχι σαν τον δικό μου. Που στην 1η εγχείρηση

τον είχαν και δεμένο σχεδόν 10 μέρες

και στην αρχή έπαιρνε μορφίνηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!

Ούτε να τα σκέφτομαι δε θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και η δουλειά μας δεν έγινε.

Τί περασε Θεέ μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να αναφερω οτι το παιδι ειναι ηδη 5μιση χρονων. μας εχουν πει οτι σε αντιστοιχες περιπτωσεις εγχειρησεων στη Γερμανια τα παιδια πανε αμεσως σπιτι, με την προυποθεση οτι οι γονεις θα προσεχουν τις κινησεις του παιδιου. ισχυει κατι τετοιο? συγνωμη που ρωταω πραγματα που μπορει να εχουν αναφερθει πιο πριν αλλα δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να αναφερω οτι το παιδι ειναι ηδη 5μιση χρονων. μας εχουν πει οτι σε αντιστοιχες περιπτωσεις εγχειρησεων στη Γερμανια τα παιδια πανε αμεσως σπιτι, με την προυποθεση οτι οι γονεις θα προσεχουν τις κινησεις του παιδιου. ισχυει κατι τετοιο? συγνωμη που ρωταω πραγματα που μπορει να εχουν αναφερθει πιο πριν αλλα δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες.

ευχαριστω

 

πλεον δεν συμβαίνει μονο στη Γερμανία αλλά και στην Ελλάδα και έχουν αναφερθεί ακόμη και δικά μας δημόσια νοσοκομεία που χειρούργησαν με αυτο τον τρόπο.Αλλά ακόμη και να χρειαστεί νοσηλεία, εαν η περιπτωση ειναι ελαφρια σε όποια κλινική και να ρωτήσεις το μάξιμουμ είναι 3 ημέρες νοσηλείας

Link to comment
Share on other sites

πλεον δεν συμβαίνει μονο στη Γερμανία αλλά και στην Ελλάδα και έχουν αναφερθεί ακόμη και δικά μας δημόσια νοσοκομεία που χειρούργησαν με αυτο τον τρόπο.Αλλά ακόμη και να χρειαστεί νοσηλεία, εαν η περιπτωση ειναι ελαφρια σε όποια κλινική και να ρωτήσεις το μάξιμουμ είναι 3 ημέρες νοσηλείας

 

 

μαλιστα, τελικα πρεπει να αρχισουμε να το ψαχνουμε παλι. ο παπαδοπουλος που αναφερθηκε παραπανω θεωρειται καλος?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο εμενα. εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με το γιο μου,ο οποιος εχει υποσπαδια αλλα σε πολυ ελαφρια μορφη. ειχα επισκεφθει τον τσαχουριδη πριν 2 χρονια περιπου, αλλα τελικα δεν προχωρησαμε σε εγχειρηση επειδη μας ειπε οτι αυτος συνιστα να γινει για καλλωπιστικους λογους. ετσι τοτε αποφασισαμε να μην τον υποβαλλουμε σε ολη αυτη την ταλαιπωρια μονο γι αυτο. επισης δε μου αρεσε οτι θα επρεπε μετα, οσο ειναι στο νοσοκομειο, να παιρνει ηρεμιστικα(!) για να ειναι ησυχος μην τυχον και κανει καμια ζημια. τωρα ειμαστε σε αναζητηση παιδοχειρουργου για μια δευτερη γνωμη.

 

Ρωτα σε πολλους οχι σε εναν και αν δεν υπαρχει λειτουργικος λογος(ενουριση,στυση ,δυσμορφια βαρια) ασε το γιο σου να αποφασισει για το πουλι του φιλε μου!!

Link to comment
Share on other sites

Ρωτα σε πολλους οχι σε εναν και αν δεν υπαρχει λειτουργικος λογος(ενουριση,στυση ,δυσμορφια βαρια) ασε το γιο σου να αποφασισει για το πουλι του φιλε μου!!

 

 

δια γυμνου οφθαλμου δεν καταλαβαινεις τιποτα απολυτως, ολα κανονικα. μονο με πιο επισταμενη προσοχη, ενα εμπειρο ματι μπορει να δει κατι και αυτο οχι σιγουρα γιατι οταν πηγαμε στον τσαχουριδη βλεπει τον μικρο και μας λεει: Ναι, τι εχει το παιδι?. κοιταζομαστε με τον αντρα μου, σκεφτομαστε "καλα δεν το βλεπει???". τεσπα, αυτο που με στεναχωρει ειναι μη γυρισει σε καμια δεκαρια χρονια και μας πει "ρε μανα και πατερα γιατι δε με κοιταξατε τοτε και τωρα εχω αυτα τα προβληματα?". Σημειωση: μας ειπαν οτι αργοτερα σε κατασταση στυσης θα φαινεται το προβλημα. πολυ προβληματισμος :confused:

Link to comment
Share on other sites

δια γυμνου οφθαλμου δεν καταλαβαινεις τιποτα απολυτως, ολα κανονικα. μονο με πιο επισταμενη προσοχη, ενα εμπειρο ματι μπορει να δει κατι και αυτο οχι σιγουρα γιατι οταν πηγαμε στον τσαχουριδη βλεπει τον μικρο και μας λεει: Ναι, τι εχει το παιδι?. κοιταζομαστε με τον αντρα μου, σκεφτομαστε "καλα δεν το βλεπει???". τεσπα, αυτο που με στεναχωρει ειναι μη γυρισει σε καμια δεκαρια χρονια και μας πει "ρε μανα και πατερα γιατι δε με κοιταξατε τοτε και τωρα εχω αυτα τα προβληματα?". Σημειωση: μας ειπαν οτι αργοτερα σε κατασταση στυσης θα φαινεται το προβλημα. πολυ προβληματισμος :confused:

Γιατρος δεν ειμαι και δεν μπορω να καταλαβω ,οταν λες την ωρα της στυσης θα εχει προβλημα, τι εννοεις?

Εχει δει το παιδι σου σε στιγμη στυσης ο γιατρος? Αν οχι ,ξερω οτι τα βαζουνε στο χειρουργειο ,τα κανουνε τεχνητη στυση και μετα αποφασιζουν για διορθωση της στυσης!! Εσυ σαν μανα πρεπει να το ειδες και να καταλαβες αν ειναι τοσο δυσμορφο!! Τοσο πολυ ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Γιατρος δεν ειμαι και δεν μπορω να καταλαβω ,οταν λες την ωρα της στυσης θα εχει προβλημα, τι εννοεις?

Εχει δει το παιδι σου σε στιγμη στυσης ο γιατρος? Αν οχι ,ξερω οτι τα βαζουνε στο χειρουργειο ,τα κανουνε τεχνητη στυση και μετα αποφασιζουν για διορθωση της στυσης!! Εσυ σαν μανα πρεπει να το ειδες και να καταλαβες αν ειναι τοσο δυσμορφο!! Τοσο πολυ ειναι?

 

μας ειπε οτι σε ολες τις μορφες υποσπαδια στη στυση υπαρχει μια δυσμορφια. αυτη τη στιγμη δε φαινεται τιποτα ασχημο. θα το ψαξω και αλλο και αν χρειαστω καποια πληροφορια για καποιο γιατρο θα ρωτησω γιατι σιγουρα ειστε πιο εμπειρες απο εμενα στο θεμα.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Tην πρωτη φορα που μπηκα στο ιντερνετ και εγραψα στο google τη λεξη υποσπαδιας, εμφανιστηκε μπροστα μου η εικονα ενος ενηλικου ανδρος με τελεια στυση,απλα η ουρηθρα του ηταν λιγο πιο ανοιχτη σαν σπασμενη απο τη μια πλευρα κουπα. Δηλαδη αυτο που λες δεν ισχιει. η στυση του ηταν τελεια, απλα ονομαζοταν υποσπαδιας για την μορφη που ειχε το τελος της ουρηθρας του! Μια φορα να παρεις πανω απο δυο γνωμες!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...