Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΙΗΜΕΡΟ-ΙΔΕΕΣ


Rea_1971

Recommended Posts

Κορίτσια μπορείτε να μου προτείνετε κάτι για 3ημερο Π/Σ/Κ; Ένα κοντινό θέρετρο (μένω Αθήνα). Μέχρι 150-200 χλμ. Και με pm ένα καλό ξενοδοχείο...

 

Θα με υποχρεώσετε!

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, εγώ θα σου πρότεινα Ναύπλιο ή αν θέλεις σε νησί, Σύρο ή Άνδρο....και τα τρία μέρη είναι καταπληκτικά...ξενοδοχείο έχω στη σύρο αν σε ενδιαφέρει με πάρα πολύ καλές τιμές, αν είναι πες μου να σου στείλω π.μ....:P

There is no way to be a perfect mother but a million ways to be a good one!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτεινα Καρυστο η Μαρμαρι. Εκπληκτικες παραλιες λες και εισαι στο εξωτικοτερο νησι. Υποτιμημενα μερη. Αλλα με εκπληκτικες παραλιες. Δεν εχω να σου συστησω ξενοδοχειο γιατι μειναμε σε μεζονετα. Ημασταν δυο οικογενειες. Τελεια η μεζονετα και αρκετα οικονομικη.

Link to comment
Share on other sites

Πως σου φαίνεται το Βραχάτι Κορινθίας ??? Είναι κοντά περίπου 100 χλμ. και βρίσκεις σχεδόν τα πάντα.

 

Δες εδώ για ξενοδοχείο.....

http://discoverhellas.gr/view.php?item_id=45&id_kef=118

a40Vp3.pngGchMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλές μου φιλενάδες! φεύγω για Σ/Κ! Ο αντρούλης μου έκλεισε στο Πόρτο Χέλι στο ΑΚS Hinitsa.

Ευχαριστώ πολύ για τις ιδέες και τον χρόνο σας, είναι πολύ ωραίες για να ξεφεύγουμε τα Σ/Κ πριν τον τοκετό.

 

ΥΓ Αν έχει ίντερνετ στο ξενοδοχείο μπορεί να ξεκλέβω λίγο να μπαίνω στο site.

 

Φιλιά πολλά!

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...