Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δείχνει... με το δικό μου δάκτυλο!?!?


Recommended Posts

Καλησπέρα.. εδώ και ένα περίπου μήνα ο μικρούλης μου κάνει το εξής: του λέω "Πού είναι η κοτούλα?¨ παίρνει το δάκτυλο μου με το χέρι του και το ακουμπάει πάνω στην κοτούλα (έχουμε αυτοκόλλητα με ζωάκια στους τοίχους). Το ίδιο και με άλλα ζωάκια τα οποία τα δείχνει συνήθως σωστα. Στην αρχη δεν έδωσα σημασία που χρησιμοποιούσε εμένα για να δείξει αλλά ρωτώντας δεν υπάρχει κανένα γνωστό μας παιδάκι που να το κάνει αυτο. Αν δεν του δίνω το δάκτυλο μου θυμώνει και συχνα κλαιει... και δεν δείχνει ποτε με το δικό του δακτυλάκι. Θα το αναφέρω στην παιδίατρο στην επόμενη επίσκεψη μας ως τότε όμως πείτε καμιά γνωμη.

Hv9jp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελα καλε...απλα τον αφησες στην αρχη ..το εμαθε και τωρα του κακοφαινεται..το ιδιο πηγε να το κανει και μια πα τις δικες μου κορες...και απλα εκεινη την στιγμη αφου εδειξε...μετα πηρα εγω το χερακι της και το εδειξα με το δικο της...1-2 και εδειχνε μονη της

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...