Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!


Recommended Posts

ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜAIL ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ:

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ:

 

Σε όσους δεν ξεκολλάνε το διάφανο αυτοκολλητάκι απ' την οθόνη καινούργιου κινητού: Αν ο κατασκευαστής δεν ήθελε να το bγάλεις, το αυτοκόλλητο δε θα είχε αυτή την ακρούλα που ξέχει λίγο! Στην ίδια κατηγορία ανήκουν αυτοί που δεν ßγάζουν τελείως το χρυσόχαρτο απ' το bούτυρο. Δεν είναι δεύτερο προστατευτικό καπάκι! Είναι µια αηδία που όσο την κρατάς, τόσο πασαλείφεται mε bούτυρο και mου κόbει την όρεξη!

 

Σε όσους έχουν hands-free και mιλάνε κρατώντας το κινητό στο ύψος του στήθους mε το ένα χέρι και το mικρόφωνο του hands free κοντά στο στόµα µε το άλλο χέρι: Για να καταλάbω... mέχρι χθες χρησιmοποιούσες ένα mόνο χέρι για να mιλάς στο κινητό. Οπότε παίρνεις hands free για να mη χρησιμοποιείς κανένα. Και τελικά καταλήγεις να χρησιμοποιείς και τα δύο. ΟΚ. Λογικό.

 

.. Σ' αυτούς που το τηλεκοντρόλ το λένε «κομπιούτερ»: Το κομπιούτερ είναι ή ο υπολογιστής ή το κομπιουτεράκι τσέπης ή αυτό που έχουνε στη ΝΑΣΑ και πιάνει 3 δωμάτια. Αν αλλάζεις κανάλι με ένα απ' τα παραπάνω, πες μου κι εμένα πώς το κάνεις...

 

. Σε όσους τρώνε κους κους. Κοίτα. Καταλαβαίνω ότι σ' αρέσει η λέξη κους κους. Και ξερώ ότι αν μπορούσες, θα αποκαλούσες κους κους ΟΛΑ τα φαγητά.. Άκου τι γίνεται όµως. Πρώτον: ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟ! Οι κόκκοι του είναι πολύ χοντροί για να τους καταπιείς και πολύ ψιλοί για να τους μασήσεις. Και δεύτερον: Δε λέγεται κους κους. Λέγεται ΠΛΗΓΟΥΡΙ! Ξενέρωσες;

 

Σε όσους έχουν στο αµάξι µούφα ηχοσύστηµα και παρόλα αυτά το παίζουν στη διαπασών: Τα μαμίσια ηχεία που έχεις φτιαχτήκαν για να παίζουν Μελωδία FM, όχι σαϊκεντέλικ! Από μια ένταση και πάνω ψαλιδίζουν τον ήχο, οπότε ούτε εσύ ακούς τίποτα, ούτε εμείς. Δε σπας αυτιά, σπας αρχ....α! Χαμήλωσέ το.

 

Σ' αυτούς που αντί για «καρτούν» ή «παιδικά» λένε «μίκι μάους»: Όποιον ξανακούσω να λέει «ο μικρός βλέπει μίκι μάους» ή «Σάββατο πρωί το Σταρ βάζει μικι μάους» και είναι κάτω των 70, οπότε ΞΕΡΕΙ ότι βγήκαν κι άλλα καρτούν μετά το Μίκι Μάους, θα τον καρφώσω στο μήλο του Αδάμ με μπετόβεργα!

 

Στους π@π@ρες που τους ζητάς να σε βγάλουν φωτογραφία και σε κοιτάνε σα να τους ζήτησες να εξουδετερώσουν βομβα «Ποιο πατάαααωωωωωωωωω;». Πατάς το κουμπί που δεν έχει αλλάξει ΠΟΤΕ θέση από τότε που εφευρέθηκε η φωτογραφία! ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ! Άχρηστε! Να αγοράζεις κινητό με 3 κάμερες πάνω ξέρεις όμως. Μπούρτζο μ@λ@κ@ στρουγκανόβλαχε!

 

Στους κwλο-σπασίκλες που πέρασαν πρώτοι Ιατρική και λένε ότι δε διάβαζαν συνέχεια: Κλασικά, συνέντευξη στις ειδήσεις: «Διάβαζα, αλλά έβγαινα κι έξω.».. Ναι, έβγaινες. Έβγαινες απ' το δωμάτιο να δώσεις στη μάνα σου τον κουβά με τα σκ@τά για να στον αδειάσει.

 

Σε όσους ψάχνουν τα κανάλια ένα-ένα και χρησιμοποιούν τα κουμπιά με τα νούμερα αντί για το πάνω-κάτω: Κλασική μάνα μου: 1, 12, 2, 23, 3, 34, 4. Οπότε κάθομαι εγώ δίπλα και βλέπω: ΕΤ1, Extra 3, ET2, Τηλεφώς, Mega, Blue Sky, ΑΝΤ1, TV Magic. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

 

Στους μπαϊσέξουαλ: Στρέιτ εντάξει. Γκέι εντάξει. Αλλά µπάι όχι! Δεν είσαι αναποφάσιστος, είσαι πλεονέκτης και ποζεράς... Διάλεξε τρύπα και μείνε σ' αυτή! Αλλιώς @ντε γ...sου. Ή @ντε γ@μ@.Δεν ξέρω, μπερδεύτηκα.

 

Στους τύπους που κάνουν μηνύσεις για ψυχική οδύνη: Ξαφνικά γεμίσαμε από «Αλέξης Κούγιας» wannabes! Δεν γουστάρεις κάτι που σου συνέβη και δεν έχεις να προσάψεις τίποτα σε κανέναν; Τσουπ! Ψυχική οδύνη! Επειδή οι γονείς σου ήταν κλασικοί Έλληνες μ@λ@kes και σου έκαναν όλα τα χατίρια, δε σημαίνει θα κάνουμε το ίδιο κι εµείς! Είσαι ενήλικας. Φτύσε επιτέλους το μαστάρι της μάνας σου και μάθε να δέχεσαι καμιά προσβολή που και που.. Κατά 99% την αξίζεις. (ΥΓ: σε παρακαλώ, μη μου κάνεις μήνυση!)

 

Σε όσους σηκώνουν το γιακά του Λακόστ: Ο μόνος που το 'κανε πριν γίνει μόδα ήταν ο Κόμης Δράκουλας και όλοι ξέρουμε πως κατέληξε αυτή η ιστορία.

 

Στους φανατικούς μη-καπνιστές: Ναι, βρωμάει, όλοι το ξέρουμε. Αν πιστεύεις όμως ότι θα πεθάνεις από «παθητική» έκθεση σε καπνό, κοίτα λίγο καλύτερα τον κόσμο που ζεις και βγάλε το σκασμό! Πλέον υπάρχουν και μ@λ@κες που κάνουν ότι βήχουν δίπλα σε καπνιστές στην πλατεία Ομονοίας! ΟΚ! Μισό λεπτό να το σβήσω μέσα σ' αυτήν την κουρ@δ@ άστεγου εδώ δίπλα. Αρκετά χάλασε το τσιγάρο μου την ευαίσθητη φυσική ισορροπία του κέντρου της Αθήνας.

 

Σ' αυτούς που σου περιγράφουν κάθε τηλεφωνική συνομιλία που έχουν, κάνοντας το ακουστικό με το χέρι τους: Η κλασική μ@λ@κια με τον αντίχειρα και το μικρό δαχτυλάκι. Και μάλιστα όταν λένε ότι το 'κλεισαν, κατεβάζουν και το χέρι τους! Ξέρουμε πως λειτουργεί το τηλέφωνο μιμε!

 

Στις γκόμενες που φοράνε κολλητό παντελόνι με κιλότα από μέσα, αντί για στρ...γκ: Βρε καλή μου. Βρε χρυσή μου. Μια χαρά κwλο έχεις. ΓΙΑΤΙ μας αναγκάζεις να βλέπουμε ένα πράμα που eξέχει δεξιά και αριστερά απ' τα δυο λάστιχα του περιοδόβρακου;

 

Σε όσους δεν πετάνε τίποτα. Ποτέ: Όταν συγυρίζεις το γραφείο σου και δεν πετάς σαβούρα, κι απλά της αλλάζεις θέση, είσαι ψυχωτικός! Υπάρχουν πράγματα που αντικειμενικά είναι άχρηστα. Ο τσαλακωμένος έλεγχος της 2ας δημοτικού που στοιχειώνει τα συρτάρια σου εδώ και 28 χρόνια ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ! Πέτα τον! Πέτα τον! Πέτα τον! Πέτα τον! Πέτα τον!

 

Στα ζευγάρια που στέλνουν ευχετήριες κάρτες με φωτογραφίες των παιδιών τους: Φωτογραφίες που ποτέ δε ζήτησα και ποτέ δεν κρατάω. Και από πίσω γράφουν και πληροφορίες: «Η Νεκταρία έκλεισε τα 8 φέτος». Στον π....ο μου λουλούδια και γύρω γύρω μέλισσες! Δε με νοιάζει πόσο είναι η Νεκταρία! Β....ιά έβγαλε; Όταν μου στείλεις τα βυ...ά της Νεκταρίας, θα 'χω καλά Χριστούγεννα ΚΑΙ καλή χρονιά!

 

Στους δισεκατοµµυριούχους που γυρνάνε τον κόσµο µε αερόστατα: Τι σκ@τ@; 1850 έχουµε; Πάρε το αεροπλάνο όπως όλος ο κόσμος, μ@λ@κ@ αλαζόνα! Κανείς δε νοιάζεται για έναν πλούσιο που βαριέται τη ζωή του! Ελπίζω στο επόμενο ταξίδι να σου χτυπήσει το αερόστατο κεραυνός! Και να γυρνάει στον αέρα σα σκασμένο μπαλόνι κάνοντας «ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!». Να ένα διαφημιστικό stunt που θα κάτσω να δω!

 

Στις γκόμενες που βάζουν σκούρο lip-liner: Μακράν η χειρότερη μ@λ@κί@ που έχει βγάλει ο κόσμος της μόδας. Κοπελιά, μπορεί να το θεωρείς σέξι, αλλά κάνει τα χείλη σου να μοιάζουν με κw.....πίδα!

 

Στους καλλιτέχνες με ένα όνομα: Νίνο, Νίνο,Σαμπρίνα. Αν δε βρεις ένα επώνυμο μέσα στις επόμενες 2 μέρες θα σου βγάλω τα μάτια! Δε φτάνει που η μουσική τους είναι για το βόθρο. Χωρίς επώνυμο δε μπορώ να βρω και που μένουν για να βάλω τη βομβα!

 

Στους ταχυδακτυλουργούς που εξαφανίζουν πράματα και δε σου λένε πως το κάνουν: Το ότι δεν ξέρουμε το τέχνασμα που χρησιμοποιείς, δε σημαίνει πως αυτόματα υποθέτουμε ότι ήταν μάγια! Αν ήταν μάγια, δε θα χρησιμοποιούσες τη μαύρη κουρτίνα πριν το εξαφανίσεις. Απλά λύσε μας την απορία και πήγαινε βρες κανονική δουλειά. Α! Και σταμάτα να ντύνεσαι σα γκέι ταυρομάχος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Αυτό το πράγμα δε διαβάζεται... προσπαθήστε ξανά. Λυπάμαι πολύ... είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος! :)

 

για δες τωρα!!!

αμεσως να πεις την κακια σου!!! :lol::lol::lol::lol:

 

το εφτιαξα!!

Link to comment
Share on other sites

το ειχα και εγω και μαλιστα το εκτυπωσα το μοιρασα στην δουλεια και γελουσαμε παρεα :D:D:D

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Στα ζευγάρια που στέλνουν ευχετήριες κάρτες με φωτογραφίες των παιδιών τους: Φωτογραφίες που ποτέ δε ζήτησα και ποτέ δεν κρατάω. Και από πίσω γράφουν και πληροφορίες: «Η Νεκταρία έκλεισε τα 8 φέτος». Στον π....ο μου λουλούδια και γύρω γύρω μέλισσες! Δε με νοιάζει πόσο είναι η Νεκταρία! Β....ιά έβγαλε; Όταν μου στείλεις τα βυ...ά της Νεκταρίας, θα 'χω καλά Χριστούγεννα ΚΑΙ καλή χρονιά!

 

 

 

Μηπως το παρατραβαει ο τυπος; Ωραια και ξεκαρδιστικα τα οσα γραφει, πολυ καλος, αλλα ρε παιδια αυτο μου χτυπησε πολυ, μα πολυ ασκημα! :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα ζευγάρια που στέλνουν ευχετήριες κάρτες με φωτογραφίες των παιδιών τους: Φωτογραφίες που ποτέ δε ζήτησα και ποτέ δεν κρατάω. Και από πίσω γράφουν και πληροφορίες: «Η Νεκταρία έκλεισε τα 8 φέτος». Στον π....ο μου λουλούδια και γύρω γύρω μέλισσες! Δε με νοιάζει πόσο είναι η Νεκταρία! Β....ιά έβγαλε; Όταν μου στείλεις τα βυ...ά της Νεκταρίας, θα 'χω καλά Χριστούγεννα ΚΑΙ καλή χρονιά!

 

 

 

Μηπως το παρατραβαει ο τυπος; Ωραια και ξεκαρδιστικα τα οσα γραφει, πολυ καλος, αλλα ρε παιδια αυτο μου χτυπησε πολυ, μα πολυ ασκημα! :roll:

 

Συμφωνω, μ'αυτο ενοχληθηκα πολυ.

 Παιδιά μας είναι τα παιδιά όλου του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους ψάχνουν τα κανάλια ένα-ένα και χρησιμοποιούν τα κουμπιά με τα νούμερα αντί για το πάνω-κάτω: Κλασική μάνα μου: 1, 12, 2, 23, 3, 34, 4. Οπότε κάθομαι εγώ δίπλα και βλέπω: ΕΤ1, Extra 3, ET2, Τηλεφώς, Mega, Blue Sky, ΑΝΤ1, TV Magic. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

...και η δικιά μου η μαμά αυτό κάνει!!! Πολύ εκνευριστικό! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με ενόχλησε πολύ...Η γονείς μου είναι πολύ κάτω από τα 70, αλλά τα καρτούνς τα λένε "μικι μαους" και το τηλεκοντρόλ κομπιούτερ. Και ούτε θα καταλάβουν το "πάνω-κάτω" του τηλεκοντρόλ...Να τους "στήσουμε στον τοίχο" δηλαδή? Και μου κάθισε και άσχημα το κομμάτι με το στρινγκ και τις ευχετήριες κάρτες... Δηλαδή πριν γίνει μόδα το στρινγκ οι γυναίκες ήταν τόσο αντιαισθητικές με τα κολλητά παντελόνια?...Προσωπικά ενοχλήθηκα και από τις βωμολοχίες του τύπου... Μου θύμισαν ξερόλα-φαλλοκράτη-σεξιστή, για να μην πω και μισάνθρωπο...

 

.png .png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγώ το έιχα λάβει αυτό το μαιλ..αλλά εχει κανενα χρόνο..για να είμαι ειλικρινής γέλασα πάρα πολύ.

Και ο λόγος που γέλασα είναι ότι ότι καποια από αυτά τα κάνω και εγώ.

 

το είχα ποσταρει και εγω στα παιχνιδια και χιουμορ αλλά του έκανα λογοκρισία :lol::lol:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

το κειμενάκι είναι ψιλο-ειρωνικό, εξυπνακίστικο και τραβηγμένο!!!! αλλά μάλλον πρέπει να το δούμε και εμείς εξίσου ανάλαφρα, γιατί αν το αναλύσουμε λέξη προς λέξη..... ε, μετά δεν τον σώζει τίποτα αυτόν που το σκαρφίστικε -προς θεού δεν εννοώ την κοπελιά που μας το πόσταρε εδώ!!!!!- οπότε ας συνεχίζουμε να χαζογελάμε!!!!

:lol::lol:

4 asteria..... ta paidia mou!

3-2003, 7-2004, 12-2009, 6-2011

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με ενόχλησε πολύ...Η γονείς μου είναι πολύ κάτω από τα 70, αλλά τα καρτούνς τα λένε "μικι μαους" και το τηλεκοντρόλ κομπιούτερ. Και ούτε θα καταλάβουν το "πάνω-κάτω" του τηλεκοντρόλ...Να τους "στήσουμε στον τοίχο" δηλαδή? Και μου κάθισε και άσχημα το κομμάτι με το στρινγκ και τις ευχετήριες κάρτες... Δηλαδή πριν γίνει μόδα το στρινγκ οι γυναίκες ήταν τόσο αντιαισθητικές με τα κολλητά παντελόνια?...Προσωπικά ενοχλήθηκα και από τις βωμολοχίες του τύπου... Μου θύμισαν ξερόλα-φαλλοκράτη-σεξιστή, για να μην πω και μισάνθρωπο...

.png .png

 

αν εξαιρέσεις κάποια πιο αστεία κομμάτια, σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!

1FdQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

 

ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ Ή ΠΟΛΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Ή ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΥΜΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΑ!!

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ!!

 

ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΟΥΜΕ!

 

ΑΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ADMIN.

 

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ!! (ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ)

 

ΦΙΛΙΚΑ

ΜΙΡΙΑΜ..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

 

ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ Ή ΠΟΛΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Ή ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΥΜΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΑ!!

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ!!

 

ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΟΥΜΕ!

 

ΑΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ADMIN.

 

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ!! (ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ)

 

ΦΙΛΙΚΑ

ΜΙΡΙΑΜ..

 

Μην στενοχωριέσαι. Εγώ πέθανα στα γέλια! :lol:

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

Eξυπνο ειναι και γελιο εχει και καλα εκανες που το ποσταρες. Απλα στο σημειο που μιλαει για τους γονεις και τη μικρη Νεκταρια, νομιζω οτι ξεπερνα τα εσκαμμενα. Αν δεν το ελεγα θα εσκαγα. Ναι, με ενοχλησε, εχω κορη και δεν θα ηθελα να σκεφτω οτι στελνοντας καπου τη φωτο της 8χρονης κορης μου ο αποδεχτης θα εκανε ποτε τετοιες χυδαιες σκεψεις για το παιδι μου.

Δεν υπαρχει λογος να στενοχωριεσαι, δεν το εγραψες εσυ!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...