Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Edit admin γιατρος


eva1977

Recommended Posts

Εγω προσωπικά δεν έχω κάνει εξωσωματική με τον κο edit admin. Εχει κάνει μία φίλη μου και είχε επιτυχία με τη δεύτερη φορά. Εμεινε απόλυτα ικανοποιημένη γιατί τόσο ο γιατρός όσο και οι συνεργάτες του της φέρθηκαν άψογα και ανθρώπινα. Την πρώτη μάλιστα φορά που δεν τα κατάφερε δεν της πήρε καθόλου χρήματα, πλήρωσε μόνο τα έξοδα των φαρμάκων.

 

Αυτο με τα χρηματα ισχυει. Παιρνει μονο οταν πετυχει η εξωσωματικη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 παιδιά με το edit admin και ποτέ δεν με πίεσε για καισαρική. Όταν του είπα σταράτα για τη φήμη του ως γιατρός καισαρικής, μου έδειξε στατιστικά που κρατάει για τις γέννες του και μου είπε ότι το μεγαλύτερο ποσοστό είναι με φυσιολογικό.

 

Επειδή είναι πολύ καλός χειρουργός νομίζω ότι πολλές που διστάζουν να περιμένουν πολύ για τον φυσιολογικό επιλέγουν την καισαρική: και σε αυτό είναι super! ούτε ορούς και σηκώνεσαι άμεσα.

 

Τέλος, επειδή εγώ έκανα καισαρική στο πρώτο και θα γεννούσα το δεύτερο πριν από τους 18 μήνες μου είπε ότι πρέπει να κάνω καισαρική. ΟΜΩΣ μου είπε ότι θα πήγαινα για φυσιολογικό στην περίπτωση που άφηνα λίγο περισσότερο χρόνο από την πρώτη καισαρική.

 

Για το θέμα του κόστους δεν γνωρίζω άλλους για να συγκρίνω. Αλλά ως μαιευτήρας - γυναικολόγος τον συνιστώ ανεπιφύλακτα, σε αυτές βέβαια που δε φοβούνται το παραμικρό και δε ζητάνε pampering από τον γιατρό τους... γιατί λέει λίγα και όταν πρέπει. Όταν δεν υπάρχει λόγος, η επίσκεψη είναι ρουτίνας.

Πού έχει ιατρείο ο edit admin;

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Eιχα ακουσει τα καλύτερα για τον edit admin,και η κουμπαρα μου εκανε τρια παιδιά σε αυτόν. Αποφάσισα να πάω,στην πρώτη επισκεψη του εξήγησα και το περιστατικό που μου εχει συμβεί(εχασα το γιο μου 14 μηνών απο λευχαιμία) και ήταν πολύ συγκαταβατικός και μου φέρθηκε παρα πολύ ωραία. Ωραία λεω εδω είμαστε. Οταν λοιπόν εμεινα εγκυος μετα απο 1,5 μήνα που τον ειχα επισκευτει,και πήγα για να επιβαιβεωσουμε την κύηση, ήταν τελειος διαφορετικός, καταρχήν είχε ξεχάσει την περιπτωσή μου. Δεν είχα την απαίτησει να με θυμάται γιατι εχει παρα πολυ κόσμο αλλα θα μπορούσε να διαβασει λίγο το ιστορικο μου πριν με δεχτει, την πρωτη φορα με ρωταγε τόσα και τα μαγνητοφωνούσε. Με το που εκατσα να μου κάνει υπέρηχο με ρώτησε ποσο είναι το πρώτο μου παιδί, τομπολα εγώ και ο άντρας μου, αρχιζει να του εξηγει πάλι εκείνος το θέμα μας. Στο γραφείο του επειτα μας ζήτησε συγνώμη και οτι δεν θα επαναληφθεί. Την επομενη φορά πάλι τα ιδια και οχι μόνο απο το γιατρο αλλα και απο τη αντιπαθέστατη που εχει για μαία. Ενα αλλλο μεγάλο του λάθος για μένα είναι οτι μου εκανε την αυχενική στο ιατρείο του ,μόνο 5 λεπτά εξεταση, γιατι απο την αρχή επέμενε να κάνουμε αμνιοπαρακέντηση,επειδή ειμαι 35. Κανε πρώτα μια σωστή αυχενική μαζί με την εξέταση αιματος , δες αν υπάρχει προβλημα και κάνε μου και αμνιοπαρακέντηση.

Εμενα προσωπικά αυτός ο γιατρος δεν μου κάνει και γι αυτό ψάχνω αλλον, γιατι πρωτα απο όλα ειναι απαράδεκτο να ρωτάει μια μητερα που εχει χάσει το παιδί της κάθε φορά τα ιδια και τα ιδια. Δεν ξέρω πως θα ήταν στην γέννα και δεν μπορώ να πώ αν είναι ή οχι καλός γιατρος γενικά, αλλα ειναι αυτό που λεώ πάντα, ενας γιατρος που κάνει σε καποια γυναίκα δεν σημαίνει οτι θα κάνει και σε καποια αλλη. και οπως ειπε και μια μανουλα παραπάνω ειναι θεμα χημείας με το γιατρο.

Συγνώμη αν σας ζαλισα με το κατεβατο μου.

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

Eιχα ακουσει τα καλύτερα για τον edit admin,και η κουμπαρα μου εκανε τρια παιδιά σε αυτόν. Αποφάσισα να πάω,στην πρώτη επισκεψη του εξήγησα και το περιστατικό που μου εχει συμβεί(εχασα το γιο μου 14 μηνών απο λευχαιμία) και ήταν πολύ συγκαταβατικός και μου φέρθηκε παρα πολύ ωραία. Ωραία λεω εδω είμαστε. Οταν λοιπόν εμεινα εγκυος μετα απο 1,5 μήνα που τον ειχα επισκευτει,και πήγα για να επιβαιβεωσουμε την κύηση, ήταν τελειος διαφορετικός, καταρχήν είχε ξεχάσει την περιπτωσή μου. Δεν είχα την απαίτησει να με θυμάται γιατι εχει παρα πολυ κόσμο αλλα θα μπορούσε να διαβασει λίγο το ιστορικο μου πριν με δεχτει, την πρωτη φορα με ρωταγε τόσα και τα μαγνητοφωνούσε. Με το που εκατσα να μου κάνει υπέρηχο με ρώτησε ποσο είναι το πρώτο μου παιδί, τομπολα εγώ και ο άντρας μου, αρχιζει να του εξηγει πάλι εκείνος το θέμα μας. Στο γραφείο του επειτα μας ζήτησε συγνώμη και οτι δεν θα επαναληφθεί. Την επομενη φορά πάλι τα ιδια και οχι μόνο απο το γιατρο αλλα και απο τη αντιπαθέστατη που εχει για μαία. Ενα αλλλο μεγάλο του λάθος για μένα είναι οτι μου εκανε την αυχενική στο ιατρείο του ,μόνο 5 λεπτά εξεταση, γιατι απο την αρχή επέμενε να κάνουμε αμνιοπαρακέντηση,επειδή ειμαι 35. Κανε πρώτα μια σωστή αυχενική μαζί με την εξέταση αιματος , δες αν υπάρχει προβλημα και κάνε μου και αμνιοπαρακέντηση.

Εμενα προσωπικά αυτός ο γιατρος δεν μου κάνει και γι αυτό ψάχνω αλλον, γιατι πρωτα απο όλα ειναι απαράδεκτο να ρωτάει μια μητερα που εχει χάσει το παιδί της κάθε φορά τα ιδια και τα ιδια. Δεν ξέρω πως θα ήταν στην γέννα και δεν μπορώ να πώ αν είναι ή οχι καλός γιατρος γενικά, αλλα ειναι αυτό που λεώ πάντα, ενας γιατρος που κάνει σε καποια γυναίκα δεν σημαίνει οτι θα κάνει και σε καποια αλλη. και οπως ειπε και μια μανουλα παραπάνω ειναι θεμα χημείας με το γιατρο.

Συγνώμη αν σας ζαλισα με το κατεβατο μου.

 

Καταλαβαίνω το παράπονό σου ότι θα μπορούσε ο γιατρός να θυμάται το ιστορικό σου και σίγουρα σε έκανε να νοιώσεις άβολα όταν σε ρώτησε πόσο είναι το πρώτο σου παιδί, αλλά θεωρώ ότι ο ίδιος αισθάνθηκε πολύ πιο άσχημα από σένα. Οπως λες κι εσύ, έχει τόσες γυναίκες που παρακολουθεί που θα ήταν αδύνατο να θυμάται την περίπτωση της κάθε μίας. Συμφωνώ με αυτό που λες ότι είναι πολύ σημαντικό για μια γυναίκα να αισθανεται ασφαλής και σίγουρη με το γιατρό της, όμως ο συγκεκριμένος γιατρός είναι από τους λίγους με τον οποίο μπορείς να νοιώσεις ασφαλής όταν θα παρουσιαστεί επιπλοκή. Το λέω με σιγουριά γιατί έχει "σώσει" και έχει φέρει σε πέρας με μεγάλη επιτυχία πολύ δύσκολα περιστατικά που έχουν τύχει τόσο σε μένα όσο και σε συγγενικά μου και φιλικά μου πρόσωπα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
Μου κάνει τρομερή εντύπωση αυτό που αναφέρεις. Ακόμη κι αν είχε κάποια τέτοια πρόθεση, πάντα όταν εξετάζει έχει κάποια μαία στο εξεταστήριο και δεν είναι ποτέ μόνος. Τον έχω γιατρό πάνω από 20 χρόνια και ουδέποτε μου έχει δώσει τέτοια εντύπωση. Αντίθετα τον θεωρώ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ σοβαρό και μετρημένο άνθρωπο αλλά και με έξυπνο χιούμορ όταν αυτό χρειάζεται. Οσον αφορά τις γνώσεις του, την εμπειρία του και τον επαγγελματισμό του πιστεύω, αν όχι ότι είναι μοναδικός, είναι από τους ελάχιστους γυναικολόγους-χειρούργους που υπάρχουν σήμερα. Και δεν είναι μόνο δική μου άποψη αυτή.

 

Συμφωνώ και επαυξάνω. Όσον αφορά τα σχόλια της προηγούμενης κοπέλας, το μόνο που έχω να πω είναι ότι μερικά πράγματα είναι στο δικό μας μυαλό, όχι στου άλλου. Ο κ. edit admin είναι γιατρός μου από τα 19 και είμαι 43. Έχω γεννήσει μ' αυτόν το παιδί μου. Έχει κάνει υστερεκτομή στη μητέρα μου. Παρακολουθεί την αδερφή μου και τις περισσότερες φίλες μου. Όλες πίνουν νερό στ' όνομά του. Υπήρξαν πολλές φορές που δε μου πήρε χρήματα για την επίσκεψη. Ο τρόπος του είναι φιλικότατος, γιατί είναι τόσο σίγουρος και άνετος με τη δουλειά του ώστε δε χρειάζεται να παραστήσει κάτι, κι έτσι σε κάνει να νιώθεις άνετα ακόμα κι όταν έχεις κάτι σοβαρό. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα. Τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,γεννησα και τα 2 μου παιδια το τελευταιο πριν 6 μηνες με τον κυριο edit admin.και τ αδυο Φυσιολογικα μετα απο δικη του επιμονη μιας και ολα πηγαιναν καλα.μαλιστα στο τελευταιο προτεινε να μην κανω επισκληριδιο γιατι ειχα διαστολη ηδη 7.ασχετο εκανα γιατι ηθελα.το πρωτο ηταν edit admin που δεν ξανα παταω εκει μεσα πανακριβο και αγενεστατες ...τουλαχιστον το 2008 που γεννησα.το δευτερο το εκανα edit admin που ηταν μιση τιμη και παροχες τελειες σε 4κλινο.επισης στο πρωτο παιδι μου εκανε ο ιδιος επισκληριδιο και δε καταλαβα τιποτα.στο δευτερο μου την εκανε αναισθησιολογος του edit admin γιατι εκεινη την ωρα ειμασταν 2 που γεννουσαμε του ιδιου γιατρου υποψιν χωρις ραντεβου.το μονο που μου την εσπαγε ηταν οτι προβλημα κι αν ειχα επαιρνα τηλ μονο την μαια του κι οχι τον ιδιο και επισης ξεχναει πολυ ευκολα γιατι εχει ΠΟΛΥ κοσμο.απο τιμες ο πιο οικονομικος αν σκεφτειτε οτι ολοι παιρνουν οσο παει και το δωματιο.ΑΥΤΑ !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Eιχα ακουσει τα καλύτερα για τονedit admin,και η κουμπαρα μου εκανε τρια παιδιά σε αυτόν. Αποφάσισα να πάω,στην πρώτη επισκεψη του εξήγησα και το περιστατικό που μου εχει συμβεί(εχασα το γιο μου 14 μηνών απο λευχαιμία) και ήταν πολύ συγκαταβατικός και μου φέρθηκε παρα πολύ ωραία. Ωραία λεω εδω είμαστε. Οταν λοιπόν εμεινα εγκυος μετα απο 1,5 μήνα που τον ειχα επισκευτει,και πήγα για να επιβαιβεωσουμε την κύηση, ήταν τελειος διαφορετικός, καταρχήν είχε ξεχάσει την περιπτωσή μου. Εμενα προσωπικά αυτός ο γιατρος δεν μου κάνει και γι αυτό ψάχνω αλλον, γιατι πρωτα απο όλα ειναι απαράδεκτο να ρωτάει μια μητερα που εχει χάσει το παιδί της κάθε φορά τα ιδια και τα ιδια. Δεν ξέρω πως θα ήταν στην γέννα και δεν μπορώ να πώ αν είναι ή οχι καλός γιατρος γενικά, αλλα ειναι αυτό που λεώ πάντα, ενας γιατρος που κάνει σε καποια γυναίκα δεν σημαίνει οτι θα κάνει και σε καποια αλλη. και οπως ειπε και μια μανουλα παραπάνω ειναι θεμα χημείας με το γιατρο.

Συγνώμη αν σας ζαλισα με το κατεβατο μου.

Εχεις απόλυτο δικιο. Και εγώ ειχα μια δυσαρεστη εμπειρία με αυτόν τον γιατρό πριν 25 μήνες και την απαράδεκτη μαία του στο edit admin. Δεν είχε αναπτυχθεί το έμβρυο κανονικά και έπρεπε να προβούμε στη δυσάρεστη εμπειρία της διακοπής της κύησης. Ξέρω είναι ρουτίνα αλλά εγώ ήμουν καταβεβλημένη και σήμερα που έχω και τον γιο μου μόνο που το σκέφτομαι ταράζομαι. Η δε ανεκδιήγητη μαία έλεγε διαρκώς να μην καπνίσεις και της έλεγα δεν καπνίζω και επαναλάμβανε μην καπνίσεις και την τρίτη φορά της είπα μαλλον δεν ακούτε ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ... τελος πάντων εχω την χειρότερη εμπειρία με τον συγκεκριμένο γιατρό και τη βοηθό του (γιατί τώρα που το σκέφτομαι δεν πρέπει να είναι μαία...)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΝ κ. edit admin!

ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΓΙΑ "ΘΕΟ" ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ!

Ο "ΘΕΟΣ" ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ "ΕΦΑΓΕ" ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ 3.800 ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΨΟΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ!

ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!!!! ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 09-02-2011 ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΛΗ ΤΟΥΣ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΣΩΣΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!! ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΣΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΑΕΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΡΟΦΗ Κ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΛΩΡΟ!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΤΡΕΛΛΗ!!! ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ 39 ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕ 28 ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ 2 ΦΙΑΛΕΣ ΑΙΜΑ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ!!!

ΤΟΝ κ. edit admin ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΠΑΤΡΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ "ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ" (ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΛΥΚΑΝΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!! ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΝ κ. edit admin!

ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΓΙΑ "ΘΕΟ" ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ!

Ο "ΘΕΟΣ" ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ "ΕΦΑΓΕ" ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ 3.800 ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΨΟΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ!

ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!!!! ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 09-02-2011 ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΛΗ ΤΟΥΣ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΣΩΣΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!! ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΣΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΑΕΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΡΟΦΗ Κ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΛΩΡΟ!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΤΡΕΛΛΗ!!! ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ 39 ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕ 28 ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ 2 ΦΙΑΛΕΣ ΑΙΜΑ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ!!!

ΤΟΝ κ. edit admin ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΠΑΤΡΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ "ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ" (ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΛΥΚΑΝΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!! ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!

 

Καλά, είναι απίστευτο αυτό ! Εννοείς ότι χάσατε ένα τελειόμηνο υγιές μωρό γιατί ο γιατρός δεν είχε χρόνο ??? Φαντάζομαι τι σοκ θα περάσατε. Εύχομαι να είστε καλά τώρα, όσο μπορείς να ξεπεράσεις ένα τέτοιο θλιβερό γεγονός και, όπως λες κι εσύ, ευτυχώς που δεν έχασες τη μήτρα σου, οπότε θα μπορέσεις να απαλύνεις τον πόνο σου με τον ερχομό ενός μωρού που σου εύχομαι να γίνει γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ! ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΕΤΣΙ! ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο "ΘΕΟΣ" ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕ 3 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ (1 ΔΗΜΟΣΙΟ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ Κ 2 ΙΔΙΩΤΙΚΑ) ΒΛΕΠΕΙΣ!

ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΩΝ ΙΑΤΡΩΝ!

Ο κ. edit admin (ΑΛΛΑ Κ ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ) ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΙΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΦΑΚΕΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟ 1/300 ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Ή ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ "ΜΥΚΩΝΙΟ" Κ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΗΚΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ Κ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ!!!Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ Κ Η ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ! ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΓΙΑ ΙΣΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ) ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΩΤΗΘΩ ΠΡΩΤΑ (ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΣΤΟΝ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΔΟ) ΕΚΕΙΝΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΙΣ 14/2/11 ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΑΔΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΘΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ! ΗΜΟΥΝ ΓΕΜΑΤΗ ΕΝΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΙ ΑΓΝΟΗΣΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ! ΓΕΜΑΤΗ ΦΟΒΟ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΟΤΙ "ΕΣΩΣΕ ΤΗ ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ" (ΟΧΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΩΝ) ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΙΔΕΕΣ.

Ο κ. edit admin ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΙΑ, ΣΤΗΝ ΤΟΝΩΣΗ ΤΟΥ ΗΘΙΚΟΥ ΜΟΥ ΕΞΗΓΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΠΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΟΨΕΩΣ!ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΝΑ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΔΕΥΤΕΡΙΑΤΙΚΑ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!:-P

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα, ....ο γιατρός για τον οποίο αναφέρεστε όλες, είναι ο γιατρός που έφερε την επισκληρίδιο στην Ελλάδα. Τον γνωρίζω από τα 19 μου χρόνια μέχρι και τώρα που είμαι 36.Με αυτόν τον γιατρό έκανα τον γιό μου. Είναι πολύ καλός γιατρός. Δυστυχώς για μένα ,ενώ είμαι ψύχραιμος άνθρωπος, μπήκα δύο φορές στην διαδικασία να τον αμφισβητήσω...έκανα βέβαια λάθος.....δεν τον άλλαξα...και πολύ καλά έκανα. Όσον αφορά κάποια σχόλια σχετικά με παρενοχλήσεις, θα πρέπει να γνωρίζετε ότι το 80% των γυναικολόγων κάνουν σχόλια και λένε υπονοούμενα τα οποία είναι λογικό να παρεξηγούνται , ειδικά αν δεν γνωρίζεις τον χώρο αυτό. Είναι επαγγελματίας και αυτό μετράει τουλάχιστον για μένα πάνω από όλα..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Θα μπορούσε παρακαλώ να μου πει κάποια ποιος είναι ο γιατρός edit admin που αναφέρεστε? Δεν μπορώ να βρω το όνομά του αλλά μου έβγαλε το site όταν έβαλα το όνομα ενός συγκεκριμένου γιατρού και θέλω να επιβεβαιώσω ότι είναι αυτός... Ευχαριστώ πολύ....

Link to comment
Share on other sites

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ Κ. ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ!

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ Κ. ΖΙΩΓΑ Κ ΤΟΥ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟΥ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ ΕΜΕΙΡΙΑ Κ ΤΟ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ "ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟΥ" ΤΟΥ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟΥ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2011. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ Κ. ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ!

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ Κ. ΖΙΩΓΑ Κ ΤΟΥ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟΥ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ ΕΜΕΙΡΙΑ Κ ΤΟ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ "ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟΥ" ΤΟΥ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟΥ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2011. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!

 

Μπράβο κοριτσάκι μου, πολύ χάρηκα με τα πολύ όμορφα νέα σου ! Να σας ζήσει το μωράκι σας και να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο !

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! Κ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ! ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΣΥΣΤΗΣΑ ΤΟΝ Κ. ΖΙΩΓΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑΝ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ!ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ!ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ?ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!::):grin:/QUOTE]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ! ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΕΤΣΙ! ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο "ΘΕΟΣ" ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕ 3 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ (1 ΔΗΜΟΣΙΟ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ Κ 2 ΙΔΙΩΤΙΚΑ) ΒΛΕΠΕΙΣ!

ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΩΝ ΙΑΤΡΩΝ!

Ο κ. edit admin (ΑΛΛΑ Κ ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ) ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΙΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΦΑΚΕΛΟ ΜΟΥ...:

 

Χαίρεται και απο εμένα. Καταρχήν σε ποιον γιατρό αναφέρασαι;Αναφέρεσαι στον κ. Ζιώγα;

τελικά απο ποιον εμεινες ευχαριστημένη και απο ποιον όχι; Εγω διαβαζοντας το κειμενο (με τα κεφαλ γραμματα... :shock: ) δεν καταλαβα τελικά αν είσαι υπέρ του γιατρού αυτού ή κατα.

Αν μπορεις για εξήγησε λίγο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...