Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

συχνοουρια και ενοχλησεις


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!ειμαι 31+6 και εδω και 2-3 μερες νιωθω να θελω συχνοτερα πιπι μου και ειδικα οταν περπαταω τα πρωτα 5 λεπτα.βγαινω απο την τουαλετα και θελω παλι....σκεφτομαι την ουρολοιμωξη, μηπωσ ειναι το μωρό που σιγα σιγα κατεβαινει ή καποιο αλλο μικροβιο.....επισησ στο σκουπισμα εχω περισσοτερα υγρα αοσμα και κιτρινολευκα....την γιατρο μου θα τη δω σε μια εβδομαδα....μπορει να βοηθησει καποια?

IhCLp3.png

3Zdxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ακριβως τα ιδια εχω κι εγω αλλα μαλλον ειναι απο το μωρακι. εκανα αμεσα μια γενικη ουρων γιατι φοβηθηκα κι εγω για ουρολοιμωξη αλλα τελικα ηταν καθαρη. τωρα θα παω και για μια κολπικη καλιεργεια να μου φυγει η ιδεα αν και ο γιατρος μου ειπε οτι τα υγρα ειναι μαλλον φυσιολογικα,το πολυ να επαθα καμια μυκητιαση.

υποθετω οτι κατι αντιστοιχο συμβαινει και με σενα,με το καλο το μωρακι σου!

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!ειμαι 31+6 και εδω και 2-3 μερες νιωθω να θελω συχνοτερα πιπι μου και ειδικα οταν περπαταω τα πρωτα 5 λεπτα.βγαινω απο την τουαλετα και θελω παλι....σκεφτομαι την ουρολοιμωξη, μηπωσ ειναι το μωρό που σιγα σιγα κατεβαινει ή καποιο αλλο μικροβιο.....επισησ στο σκουπισμα εχω περισσοτερα υγρα αοσμα και κιτρινολευκα....την γιατρο μου θα τη δω σε μια εβδομαδα....μπορει να βοηθησει καποια?

kalispera glikia mou!!pisteuo pos einai logiko na exeis suxnoouria logo tou varous tou morou kathos tora einai megaloutsiko(:lol:) k piezei tin ourodoxo kusti sou!!me to kalo to moraki sou :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω συχνοουρία από την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι σήμερα! Έχω κάνει 3-4 φορές εξετάσεις ούρων και 2 για μύκητες. Τίποτα! Ευτυχώς! Ο γιατρός που ρώτησα τελευταία φορά μου είπε να μην ασχολούμαι, είναι φυσιολογικό!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

xristinio μήπως μπορείς να μου πεις τι σου είπε ο γιατρός για τα υγρά; Έχω και εγώ αρκετά τελυταία και επειδή τους μύκητες τους έχω σχεδόν μόνιμα απκλείω να είναι κάτι τέτοιο καθώς δεν έχω καθόλου φαγύρα και τσούξιμο.

 

Εν τω μεταξύ στους μύκητες τα υγρά είναι δύσοσμα ενώ τώρα είναι αοσμα αλλά μετά από λίγο στο εσώρουχο μυρίζουν αρκετά....

 

Τι θα μπορούσε να είναι;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...